To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty Alpinus Vertigo
#1
Witam.Szukam opini o tych butach.Używa ktoś tego modelu?jak się sprawują?

Odpowiedz
#2
Wejdz w sprzet uzytkownikow. Menu po prawej. T25 je ma i kiepskawo je ocenia
-------------------------------------------
Z kom

Odpowiedz
#3
https://ngt.pl/thread-4049-page-3.html

A to watek na Twoje zapytanie
-------------------------------------------
Z kom

Odpowiedz
#4
Faktycznie, jeszcze je mam, choc juz rzadko używam :)
Moja wersja ma namiastke Gtx o nazwie HydroTex.. widziałem jeszcze wersje ze skórą w środku i pewnie taka w lato lepiej by sie sprawowała.. jednak drugi raz bym ich nie kupił, głównie ze względu na brak gumowego otoka, jak dla mnie to 'must have' jesli chodzisz po górach typu Tatry.
Cóż jeszcze.. jeśli masz szerokie kopyto,.to raczej nie dla Ciebie but, ja na to niestety nie zwróciłem uwagi przy kupnie i po tych 5 latach użytkowania skóra w miejscu małych palców odeszła od podeszwy, skleiłem to i zszyłem, ale niestety wode juz puszcza :(
Nie moge powiedzieć, zlazłem w nich całe polskie Tatry i część słowackich, od wiosny po jesień.. dawały radę..ludzie w gorszych chodzą i też można..
---
Edytowany: 2013-10-20 17:51:42
-------------------------------------------
Pozdrawiam, Tomek

Odpowiedz


Skocz do: