To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Fjord Nansen Indre
#1
OPIS PRODUKTU:

Materiał: polietylen
Waga: 40g.
Wymiary: 18x26 cm.

-----------------------------------------------------------------
RECENZJA:

DATA RECENZJI:
07-10-2013, 16:23

Saszetkę otrzymałem do testów dzięki uprzejmości administracji oraz sklepu tuttu.pl

http://www.fjordnansen.pl/site/?mod=offe...9&prod=719

Saszetka urztkowana od czerwca 2012r. do września 2013 tj. ok. 1,5 roku.


Saszetka służy do przechowywanie wszystkich tych rzeczy, które chcemy chronić przed zalaniem. Rozmiar M bez problemu pomieści telefon, portfel i paszport.

Dzięki saszetce kilkukrotnie ochroniłem paszport oraz telefon przed zalaniem. Zabieram ją za każdym razem gdy tylko gdzieś wyjeżdżam. Warto zapłacić te ok. 15 zł aby mieć spokojną głowę o stan naszej elektroniki oraz dokumentów.

Otwieranie wydaje się być problematyczne jednak sprawdzałem kilku krotnie pod wodą i jest całkowicie szczelne.

Największym mankamentem jest sposób zamocowania sznurka. Sznurek przechodzi przez saszetkę, co zmniejsza jej pakowność, zdemontowałem go w miarę szybko, ponieważ tylko mi przeszkadzał. Moim zdaniem może tam również dojść do przerwania worka i w końcu jego zniszczenia. Do podobnego zniszczenia może dojść również, gdybyśmy próbowali za dużo zmieścić. Jednym słowem powinien zostać zmieniony sposób mocowania sznurka do zawieszenia na szyi. Powinno to raczej wyglądać jak w paszportówce. Nie nosiłem tej saszetki na szyi. Zazwyczaj w plecaku lub kieszeni.

Ewentualne zniszczenia, jeżeli ktoś by potrzebował, można naprawiać łątkami do materaców nie gumowych, tych z PCV.

Podsumowując: saszetka przyda do ochrony przed zalaniem podczas obfitych opadów oraz np. na kajakach.



Odpowiedz
#2
Mathew,
Popraw wstęp, jest taki sam jak w recenzji kubka.

Odpowiedz
#3
Raczej się zgadza, oba produkty otrzymałem razem.
-------------------------------------------
Ed

Odpowiedz
#4
Chodzi mi o 3 linijkę. Recenzja dotyczy saszetki a rzeczona linijka zaczyna się: ''Kubek użytkowany...''.

Odpowiedz
#5
Mathew, a jednak - do poprawki. przede wszystkim byki i literówki. i cholera, coś więcej, coś więcej napisz. i nie ma, że nie :)

Odpowiedz
#6
Mathew a czy w testach nie chodzi czasem o to by coś zniszczyć-wykazać producentowi słabe punkty?

Odpowiedz
#7
Pewnie można, nie wiem tylko czy od razu niszczyć. W tej saszetce, moim zdaniem jedynym minusem jest sposób przytwierdzenia sznurka, do zawieszania.

Barto - poprawię, jak znajdę więcej czasu, na pewno.
-------------------------------------------
Ed

Odpowiedz
#8
Bo mnie na ost. wyjezdzie ,,poszedł'' zgrzew 0,5cm z boku na podobnej torebce co oczywiście wyklucza juz jej szczelność. Sam nie wiem jak to się stalo... Ale nosząc w niej aparat na szyji obawialem się własnie o sznurek, ktory deformował folię. Nic się nie stało-trykła gdzie indziej.

Odpowiedz


Skocz do: