To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Zamówienie grupowe NGT - YETI.COM.PL
#1
Drodzy,

kwitnie oddzielny wątek dla firmy YETI

oto propozycja widełek od firmy Yeti:

''1. zamówienie na sumę od 5k PLN do 10k PLN zniżka 15%
2. od 10k PLN do 20k PLN zniżka 20%
3. od 20k PLN do 25k PLN zniżka 25%
4. od 25k PLN do 30k PLN zniżka 30%

Zamówienia powyżej 30.000 PLN zniżka negocjowana, maksymalna możliwa: 37%.

Nie ma możliwości doszywania kapturów do swetrów w ramach zamówienia zbiorowego, tylko indywidualnie.

Do bluz w ogóle nie doszywamy kapturów. Proszę pamiętać, że bluzy mamy w wyprzedaży, a rabaty się nie łączą.

Kryteria udziału w zamówieniu u Yeti są takie same, jak u drugiej firmy (decyzja administracji).

Weryfikację aktywności robię ja Jarząbek, pieniążki będzie zbierał gumibear

Ode mnie, administracji i PRSa:
- oferta jest na cały asortyment firmy Yeti
- terminy i zniżki negocjuje w imieniu administracji i forum na miejscu u Yeti użytkownik PRS i chwała mu za to!?!
- bardzo wstępnie termin pod koniec przyszłego miesiąca, więc imo wpisujcie swoje chęci na stan portfela z połowy listopada, żeby zadziałał efekt kuli śnieżnej
- ceny produktów do sumy zamówienia są oczywiście te ze sklepu
- nowe produkty Yeti są już w sklepie


Walczymy o 37% Panie i Panowie, let's go! Gdzie są Panie, przecież Yeti ma tyle pięknych damskich projektów!

Pamiętajcie, że zniżka zależy od wielkości zamówienia, więc jeśli się nagle wycofacie, reszta kolegów być może będzie musiała dopłacić, więc traktujcie sprawę serio.

Drodzy, na stronie Yeti NGT+1 jest dostępny tylko w jednej wersji puchu, a zamówienie grupowe dotyczy wyłącznie rzeczy będących w sklepie.

------------------------------------------------------------------------------ --------
Zasady udziału w zakupie grupowym NGT/YETI

KRYTERIA:
Zgodnie z regulaminem forum za aktywność na forum uważamy:
1. administrowanie wortalem
2. publikacje recenzji
3. uczestnictwo w zlotach forum
4. organizacje wszelkich akcji forumowych
5. wymianę informacji, rad, komentarzy, uwag i myśli w wątkach dyskusyjnych
6. wymianę informacji poprzez stronę internetową użytkownika wortalu
7. dodawanie swojego szpeju do szafy sprzętowej

Wystarczy spełniać DWA!!! z wymienionych warunków , żeby być aktywnym uczestnikiem forum ngt.pl w rozumieniu jego regulaminu. Aktywny użytkownik zostanie zakwalifikowany do tego zakupu grupowego, przy założeniu, że data jego rejestracji nie może być późniejsza niż moment opublikowania tych zasad.
-------------------------------------------
zamówienie grupowe - puch od Yeti.com.pl

Odpowiedz
#2
Jak by ktoś szukał rozmiarówki YETI to znajduje się pod tym linkiem:
http://www.yeti.com.pl/pl/jak-wybrac-rozmiar

Odpowiedz
#3
@piotr.r
Przygotuj się na najlepsze i zbieraj $ :)

Próg 30 tys. PLN liczony jest od cen podanych na stronie Yeti.
Powyżej 30 tys. PLN rabat jest negocjowalny w zakresie 31-37%.
Osobiście myslę, że taka okazja się nie prędko powtórzy dla detalicznego klienta, a sam jestem za Wavem bo miałem okazję w tym kilka godzin pośmigać. Fajna (i ciepła) opcja to kołnierz ze zrolowanego kaptura.
-------------------------------------------
;]

Odpowiedz
#4
@warrad
chodzi chyba o to, że 20go jest koniec zlotu, a nie akcji:-)

ja tak samo jak ulic ciągle waham się między ofertą Yeti i Cumulusa (NGT+1 vs LL200 / LL300 oraz Wave vs Incredilite Endurance). Jeżeli ktoś jest w stanie wskazać główne różnice między tymi produktami (poza tymi dostępnymi na stronach producentów), to byłbym wdzięczny.

@PRS
czy przy zamianie puchu na gold w przypadku NGT+1 lepiej użyć tyle samo puchu, co daje producent w standardzie (340g dla XL), czy mniej ze względu na jego lepsze właściwości?
---
Edytowany: 2013-10-03 17:59:42

Odpowiedz
#5
Nie jestem specjalistą od puchu ale spędziłem na jednym ze zlotów długi wieczór dyskutując z NGT-owym expertem i takie wnioski wysnułem:
1. izolatorem nie jest puch ale powietrze w nim uwięzione
2. w komorze (śpiwora, swetra, kurtki) o objętości 1 litra nie da się uwięzic powietrza o objętości 3 litrów (chyba, że pod ciśnieniem) nawet stosując puch tysioncpincet cuin
3. zmiana rodzaju puchu ma sens tylko w przypadku zmiany jego ilości
4. do uzyskania tej samej termiki potrzeba mniej puchu 860 niż 700
4a. dlatego jedyny zysk na takiej zamianie to waga produktu

Z tych powodów sądzę, że sypanie puchu 860 w tej samej ilości co 700 do śpiwora, nie zmieniając konstrukcji komór, nie ma większego sensu.
Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie.

Odpowiedz
#6
@warrad
Tylko trzeba zadać pytanie , czy komory (śpiwora , swetra , kurtki) są wypełnione w 100% puchem ?
-------------------------------------------
wojtekgracz1

Odpowiedz
#7
@warrad nie jestem specjalistą od puchu... i nigdy nie będę ;)
Z praktyki, autopsji, empirii etc jak zwał tak zwał
Porównując 3 śpiwory użytkowane praktycznie...
jeżeli miałbym zamówić kolejny to było by to 300 g puchu 860 cui (Gold).
Poza moimi subiektywnymi doznaniami nie weryfikowalnymi w żaden sposób dokonałem także pomiaru loftu.
Tak jak napisałem - nie chcę się wcinać - tylko sugeruję.
P.S. Prawdopodobnie, podkreślam prawdopodobnie, jestem użytkownikiem, który spędził najwięcej nocy w NGT+1

Odpowiedz
#8
PRS
No właśnie dlatego napisałem wcześniej, że nadal się nad tym zastanawiam.
Moja wiedza opiera się na teorii.
Biorę jednak pod uwagę informacje od praktyków wyczytane na NGT.
Nie będę ukrywał, że ponieważ kupuję 2 śpiwory to chętnie wziąłbym jeden z puchem 860 - tu jednak przeważają względy finansowe. Przy moim zamówieniu każde 10zł więcej dziurawi mi kieszenie niemiłosiernie :-)
Boję się, że kupując z puchem 700 będę żałował oszczędzania, tym bardziej, że w planach na nadchodzący rok mamy z żoną Norwegię, Kaukaz i Fogarasze.

Odpowiedz
#9
Warrad rozumiem, że śpiwór z 860 cui to dla małżonki. Skontaktuj się z Yeti i zadaj im pytanie.
Tak teraz się nad tym zastanawiam, ja ostatnio swój NGT+1 używałem w schroniskach (latem i raz zimą) i było mi bardzo ciepło. Gdybym miał kupić taki śpiwór dla kobiety, to bym wolał dorzucić do cieplejszej bielizny. To chyba bardziej uniwersalne rozwiązanie.

Odpowiedz
#10
Co prawda więcej pod dachem spędziłem ale z tego co pod namiotem około 5 stopni i duża wilgotność od rzeczki i zawiało mi chłodem parę razy, ostatnio w Gorcach przymrozek i sucho - pełen komfort :)

Puch 700, NGT+1 XL

Odpowiedz
#11
@sharp czy mógłbyś zważyć na dokładnej wadze swój śpiwór? (masz I edycję?)

Odpowiedz
#12
Skoro Cumulus nie ma w ofercie damskich wersji (a żona marznie ;-) )to ja się dopisuję na Sweter puchowy SLX damski 860 cui (665 zł)
---
Edytowany: 2013-10-04 15:06:24
-------------------------------------------
Ijon

Odpowiedz
#13
PRS mam śpiwór z 2 edycji, wydłużony XL, z puchem 700-waga 718 g

Odpowiedz
#14
A gdzie są Drogie Panie, zawsze marznące?

Dla nich nowy piękny model do miasta Traffica http://tiny.pl/qxmgj
Śliczny płaszczyk puchowy http://tiny.pl/qxmg6
Piękny, bardzo damski sweter Wave http://tiny.pl/qhwmc w cudownej fuksji czy groszku

Gorące chili w dwóch wersjach puchu http://tiny.pl/qxmgb ihttp://tiny.pl/qxmgz

Kolory i kroje zwykle niewystępujące w specjalistycznych firmach, a już na pewno nie w takiej obfitości i różnorodności ;-)
-------------------------------------------
http://polakpotrafi.pl/projekt/nanga-dream-part-2

Odpowiedz
#15
Maykel i Krakusy:
We wierchach mają mieć pełną rozmiarówkę SLX i Wave chyba też, ale nie w środę (dziś) tylko do końca tego tygodnia tak że na przymiarki po weekendzie :)

Też się dopiszemy do zamówienia z założeniem że możemy coś pozmieniać po przymiarkach.

Tadik - Damski Wave 1szt, Boulder 1szt (1580) + Wave albo Torre (niewiem czego potrzebuję)
-------------------------------------------
Byle do weekendu

Odpowiedz
#16
Walczymy o możliwość zmiany kolorów zamków w Wave'ach, przy tych samych kolorach Mitsu ze strony (3 damskie i 2 męskie). Jak narazie jest wstępna zgoda na czarnego Wave z czarnym zamkiem. Zobaczymy co da się dalej ustalić. Nie ma mowy o dopuszaniu, doszywaniu, dodawaniu czegoś do istniejących wzorów.
-------------------------------------------
Wszystko dla Trzeźwomyślącego, bo jedzie na Zlot!

Odpowiedz
#17
A czy kolory z damskiej palety Wava ,np: taki zielony z groszkowym zamkiem , mogą być zastosowane w męskiej wersji?

Odpowiedz
#18
Jak narazie nie. Paleta materiałów pozostaje bez zmian, chyba że pojawią się nowe wersje na stronie internetowej Yeti.
-------------------------------------------
Wszystko dla Trzeźwomyślącego, bo jedzie na Zlot!

Odpowiedz
#19
a czemu 7 chcesz zmieniać zamki ?

ps. ktoś sprząta watek...
-------------------------------------------
jedzie, t....... myślący :)

Odpowiedz
#20
mamy jeszcze chwilę, pomacamy na zlocie wave i wierzę, że będzie lepiej niż 30%
-------------------------------------------
botx

Odpowiedz


Skocz do: