To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Jak koszulka termoaktywna na lato w góry?
#1
Witam...
Jest to mój pierwszy temat na tej stronie więc proszę o qyrozumiałość. Chciałem się poradzić Was odnośnie kwestii koszulki termoaktywnej z długim rękawem na lato w góry. Tak z długim rękawem. Koszulka będzie noszona jako warstwa pojedyncza w ciepłe dni. Na innych forach odpowiedzi były na poziomie... co comment. Szukałem na tym forum o bieliźnie termoaktywnej ale dużo było odpowiedzi odbiegających od mojej kwestii. Mianowicie szukam czegoś co spełniało by takie warunki: powinna dokładnie opinać ciało, musi posiadać długi rękaw, powinna odpowiednio odprowadzać wilgoć w upalne dni podczas wędrówek górskich przy średnim i dużym wysiłku, przy porywach wiatru nie powinna powodować efektu ''wyziębiania'', ewentualnie przy pogorszeniu pogody i spadku temperatury na koszulkę będzie zakładana lekka kurtka typu softshell. Przez ostatnie 2 lata używałem kosz. term. firmy Nike niby spełniała swoją rolę ale jedynie w upalne dni lecz przy minimalnym wysiłku chłodziła ciało (dyskomfort) a przy porywach wiatru nawet w upalne dni powodowała uczucie chłodu. Chciałbym coś w czym komfort termiczny w zakresie temperatur np. od 20-30 C będzie optymalny przy dużym wysiłku a przy porywach wiatru nie będzie czuć zimnych ''kompresów''. Jakie firmy byście polecili i jakie modele. Mam nadzieję, że jest coś co spełnia moje oczekiwania no chyba, że mnie fantazja poniosła za bardzo ;) Dziękuje z góry za odpowiedzi...

Odpowiedz
#2
A nie możesz najpierw przeczytac ''zanim zapytasz'' i puścić posta w odpowiednim temacie? Teraz zamiast odpowiedzi dostaniesz tylko bęcki od adminów :-)

Odpowiedz
#3
Dzięki Bleys :-)
--------
przeniesione
https://ngt.pl/thread-7745-page-6.html

Odpowiedz


Skocz do: