To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Koszulka firmowa NGT...już tuż! ! !
#1
Nie wiem jak jest z Waszą wiedzą historyczną i umiejętnościami rachowania, ale w przyszłym roku przypada 10lecie NGT!

Co by ów fakt zaznaczyć i uświętować należycie, proponujemy Wam koszulki firmowe bawełniane. Nieliche koszulki, a jak! Bo sami je stworzycie, ha :)

Przechodząc do rzeczy: ogłaszamy konkurs na wzór koszulki ngt.pl
Projektujecie wzór, który chcecie by był na koszulce. Wysyłacie do nas. Czas do końca roku tj. 31.12.2012.
Po tym czasie przedstawimy Wam wszystkie propozycje, a Wy wybierzecie najlepszy wzór. Bądźmy szczerzy, tak naprawdę administracja go wybierze, ale to tajemnica.
Jedna uwaga: to Wy musicie być autorami projektu czyli musicie mieć do niego prawa

W skrócie:
cel konkursu: wybranie wzoru na koszulkę firmową
kto może wziąć udział: zarejestrowani użytkownicy ngt.pl
nagroda: hmm, czy może być lepsza niż umieszczenie wzoru na koszulce firmówce? o innych dobrach się pomyśli
termin nadsyłania projektów: 31.12.2012
warunki ''techniczne'': wzór dwukolorowy (najlepiej), podsyłajcie .jpg
wielkość - trzymajcie się zdrowego rozsądku :)
można podsyłać więcej niż jeden projekt!

Wkrótce powstanie strona na serwerze ngt, na którą wrzucimy projekty, by można było je oglądać. Potem głosować. Projekty ślijcie na konkurs-ngt [at] o2.pl

Tyle w temacie. Dzięki za uwagę i do dzieła! Uruchomcie szare komórki!

Odpowiedz
#2
Nagroda będzie skrojona na miarę zwycięzcy. Wiecej nie powiem. Dzis piteros wymyslil fajną konstrukcję nagrody i jak zwykle dał mi zadanie domowe...

Odpowiedz
#3
Pomysł przedni, ale zdam sie na innych. :/

Odpowiedz
#4
Wow, wyzwanie - bo najprostszy pomysł, czyli ''nowoczesne'' dwa szczyty z ''nowoczesną'' nazwą, ukradł już Marmot :P. Ja tam zawsze lubiłam plastykę i spróbuję coś wymyślić ;)

Odpowiedz
#5
Możecie podać więcej info odnośnie warunków technicznych - bo dwa kolory to nieco za mało, chodzi mi o to, jaką techniką to będzie nanoszone na koszulki, bo od tego w głównej mierze zależy co i jak projektować

Odpowiedz
#6
Nemesis, bardzo dobre pytanie, rozumiem. myślałem o tym i... technika poniekąd będzie uzależniona od projektu :) zobaczymy co stworzycie.

co do kolorów - napisałem, że najlepiej w dwóch, ale droga wolna. sam jestem zwolennikiem wszystkiego co proste. czekam na projekty!

Odpowiedz
#7
To będzie koszulka na skalę Naszych możliwości :) My otworzymy oczy niedowiarkom!

Przepraszam ale tak mi się skojarzyło :) Nie to abym się naśmiewał, bo pomysł sam naprawdę mi się podoba i już w mojej pustej główce coś zaświtało:)
-------------------------------------------
Nie ma dublera dla sapera

Odpowiedz
#8
1. jest szansa że przygotowalibyście przynajmniej obrys kroju koszulki ewentualnie link o bazowej koszulki?
2. czy są jakieś warunki odnośnie wielkości wzoru?
3. czy są ograniczenia odnośnie ilości wzorów nadesłanych przez jedną osobę ?
pozdr.

Odpowiedz
#9
Koszulka z bawełny, prawda Barto?

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz
#10
dzięki panowie za uwagi. w poście zawiązującym wątek zawarłem informacje, o które pytacie.
dodam, ze spłynęły już pierwsze projekty :D

Odpowiedz
#11
gdyby ktoś potrzebował logo:
http://ngt.pl/ngt_logo.cdr
http://ngt.pl/ngt_logo.gif

do wykorzystania

Odpowiedz
#12
a props: może również powstanie nowe logo...

Odpowiedz
#13
czas się kurczy mili państwo :)

Odpowiedz
#14
ja jak się wezmę za to to 30-tego :D

Odpowiedz
#15
uprasza sie o przesuniecie terminu nadsylania prac. Pisze w imieniu osob ciezko pracujących i niemajacych notorycznie czasu.

tak do 15 lutego, no niech 31 stycznia hm??

Odpowiedz
#16
:D
nigdy nie byłem zwolennikiem przesuwania terminów konkursów, bo było to czasem nie fair wobec osób które trzymały się oryginalnych
Czy nie byłoby lepiej aby wszystkie projekty były opublikowane po ostatecznym terminie?

Odpowiedz
#17
przedłużenie terminu? nie. i kropka :)
projekty będą zaprezentowane z początkiem stycznia. dlaczego nie na bieżąco? by niczego nikomu nie sugerować.

i jeszcze jedna spraw. sprawa, która może niektórych onieśmielać, haha. nie czujecie się grafikami? uważacie, że Wasze zdolności plastyczne nie pozwalają na optymalną wizualizację pomysłów? nie nalezy się przejmować :) zróbcie tak, jak najlepiej potraficie. a potem ewentualnie podrasuje się projekt przez grafika. może to wszystko brzmi mało profesjonalnie, ale dla mnie liczy się IDEA. to jest najważniejsze.
to jak? pomożecie?
:)

Odpowiedz
#18
@bartolini - dura lex, sed lex... ''podrasuje się projekt przez grafika'' hehe czego to się nie robi dla IDEI...;)

Odpowiedz
#19
Mam dwa pomysły i zero talentu :( ,ktoś chętny ,żeby je poddać tuningowi?

Odpowiedz
#20
co jest Panie i Panowie? zero pomysłów? nie wierzę :)
a może wspólny projekt? jak w przypadku puchówki, hehe.
tylko czy wówczas zdążymy na Xlecie? :)

Odpowiedz


Skocz do: