To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Projekt plecaka - złoty środek? da się?
#1
W wątku wisporta pojawiła sie idea 1 forumowego plecaka. Temat zrobił sie kontrowersyjny za sprawą przeciwników, sceptyków lub po prostu twardo stąpających po ziemi. Salleh uwaza że się da..... żeby nie było że tylko potrafię/potrafimy krytykować cenne inciatywy forumowe....stąd ten wątek.


chciałbym poznać czy byloby zainteresowanie bez względu co o tym sam sądzę a co sądzę znajdziecie w ponizszej polemice

Czego chcemy, czego szukamy?

Wstepnie za bazę i podstawę zamówienia ''wybrano'' coś z Wisporta. Jaki bedzie finał i czy bedzie czas pokaże.

oto poniższa wymiana zdań wydzielona z wątku wisporta:

Odpowiedz
#2
salleh
2011-10-28 20:58:32
31.6.249.65
nr 265
głosów 0

Moze jakis wspolny projekt plecaka forumowego?
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#3
gumibearMarcin
2011-10-28 21:21:00
31.62.20.214
nr 266
głosów 0

salleh nie mowie nie, chlopaki z wisportu są bardzo kreatywni i każdą zachcianke dali by rade zrobić, jednak wisport daje takie mozliwości kazdemu z nas by plecak dowolnie wg wlasnego widzimisie spersonalizować wiec ciezko by bylo sklecić cos jednego przez ich kreator bo kombinacji jest eN silnia.

Ale nie mowie nie bo na skilla od wisportu pod kątem biegówek po paru modyfikacjach sam mam ochote
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#4
manfred1992
2011-10-28 21:57:20
62.244.153.250
nr 267
głosów 0

Najważniejszym dla mnie atutem tego zamówienia musiała by być cena, bo nie wiedzę większego sensu płacić za model, który każdy mógł by sobie spleść za pośrednictwem ich strony eplecak.
Choć chyba trudno by było sprostać oczekiwaniom wszystkich chętnych na ten plecak to można by spróbować, tylko najważniejsze jaki plecak miał by być przedmiotem wspólnego zmówienia??
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#5
McTofik
2011-10-28 22:05:42
89.230.107.56
nr 268
głosów 0

W każdym razie robienie haftu z forumowym logo mają opanowane (zamówienie na stuptuty), więc dowolny plecak z ich oferty można by sobie uczynić ''forumowym''. Jest w kofiguratorze opcja indywidualnego haftu na plecaku.
Komu wolno sobie taki haft zrobić można określić na 2 sposoby:
1. zarejestrowani użytkownicy forum (minus tej opcji jest taki, że trza by jakąś weryfikację robić)
2. potraktować to jako promocję forum i nie robić nikomu ograniczeń

Tak sobie tylko gdybam, można to moje gdybanie potraktować jako pomysł na ''kiedyśtam''.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#6
salleh
2011-10-28 22:18:13
31.6.249.65
nr 269
głosów 0

ewentualnie opracowac wariant dla poj. 30l - 50l [dwa rozmiary do wyboru] lub konkretnie jedna np.40-tka ale w dwoch wariantach: wspinaczkowym i wycieczkowym,
jeden wzor, jeden kolor -tak jak zawodowej grupie kolarskiej ;]

indywiduwalny konfigurator + wspolne logo jakos mija sie z celem...

ja jestem za reedycja tego:
http://www.wisport.com.pl/var/plain/stor...e/air_back /quark/3/924-3-pol-PL/3_produkt.png
[chorowalem na niego swego czasu]
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#7
devilll
2011-10-28 22:18:58
82.139.23.164
nr 270
głosów 0

skill :D custom http://tiny.pl/h1p41 :D, jak mnie najdzie wena to dorzucę jakieś fotki z boju, plecak pojedzie do wisportu na doszywanie pokrowca i przedłużanie troków z boku. :D Oraz mocowanie szelek pójdzie do sprawdzenia, albo system ich stabilizacji bo coś tam krzywawo jest, gumi była by okazja pomacać no, ale nie dało rady się zjawić na zlocie :(
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#8
salleh
2011-10-28 22:23:15
31.6.249.65
nr 271
głosów 0

@devilll -'poniedzialkowe' modele wlasnie tak maja :)
dzial konroli jakosci cos zawalil?

cos wczesniejszy link nie dziala :(
tu poprawiony:
http://img507.imageshack.us/img507/4315/3produkt.png
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#9
devilll
2011-10-28 23:07:42
82.139.23.164
nr 272
głosów 0

nie wiem, może temu,że mało jeszcze znoszony, albo są krzywo wszyte, odeśle im za jakiś czas to wyjdzie co z tym jest, ale kieszeń na pokrowiec to tez w sumie moja nie uwaga :( przy zamówieniu :P
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#10
salleh
2011-10-29 14:54:03
31.6.249.65
nr 273
głosów 0

Mam propozycje:
Quark 40 w opcji jak http://img507.imageshack.us/img507/4315/3produkt.png
i
Skill 40 w kolorach jak wyzej,

U gory logo NTG, pod nim nick forumowy,

Mysle, ze cenowo whalo by sie to ok. 300pln.

Ktos moze napisac, ze w tej cenie kupi Ospreya lub Deutera w promocji, no ok ale wydaje mi sie, ze dobre, polskie produkty warto promowac na szlakach krajowych i zagranicznych.

Co Wy na to?
Bedziecie chetni?
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#11
devilll
2011-10-29 15:03:14
82.139.23.164
nr 274
głosów 0

Nie przejdzie to moim zdaniem,bo rynek jest tak nasycony i zróżnicowany, nie każdy lubi mieć coś odgórnie nałożone, tak jak ja mam wizje i każdy mój plecak ma być oliwkowy. Tak samo przy plecaku 40l nie widziałem zastosowania dla bocznych kieszeni skrzelowych temu padł wybór na skilla, a co poniektórzy uważają te kieszenie za dobrą rzecz, jak dla mnie nie w tej pojemności odpadają temu mój skill ma 45-50l. W większej lub mniejszej pojemności mają takowe kieszenie sens. Plecak może przeszedł by, jak już 20-30, ale na pewno nie większy, ale tu i tak nie można by narzucać jednego koloru i opcji.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#12
~Bren
2011-10-29 22:01:27
88.156.186.168
nr 278
głosów 2

A może zamówimy sobie naszywki na rzepie, każdy zamówi sobie dowolny plecak Wisportu z rzepem i naklei naszywkę?

Ludziska - można kilkaset różnych modeli złożyć (jaki komu pasuje), a wy chcecie zamówić 20-30 identycznych. Nonsens.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#13
ludz
2011-10-29 22:17:18
84.10.215.250
nr 279
głosów 0

Bren jako jedyny ostatnio zasadził tu sensowny post o zamawianiu...
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#14
Blatio
2011-10-29 22:30:18
83.230.4.82
nr 280
głosów 0

Plecak to za gruba sprawa. Mnogość oczekiwań i wymagań doprowadziłaby do upadku projektu. To nie termos, Buff, czy Atmos, gdzie za bardzo nie ma z czym marudzić. Komuś by kolor nie pasował (np. mnie), ktoś inny wcale by nie potrzebował plecaka.
Lepiej zrobić znowu akcję z naszywkami (jak swego czasu Bieżybaranek na własną rękę - świetny pomysł, doszyłem rzepy i noszę przy różnych rzeczach), a wtedy można je sobie doszyć do czego się chce.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#15
ludz
2011-10-29 23:22:36
84.10.215.250
nr 281
głosów 0

Blatio: jaka tam mnogość wymagań. forum by to łyknęło.
Po prostu robienie jednego takiego samego plecaka razy 40 przy mozliwości zrobienia 40 dostosowanych do potrzeb jest tak idiotyczne, ze aż mnie boli. No i po co w sumie wtedy wykorzystywać taki serwis jak eplecak? wystarczy zamówić coś zwykłego...
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#16
salleh
2011-10-30 05:51:00
31.6.249.65
nr 282
głosów 0

@ludz'iu
przelicz sobie ceny dodatkow a wyjdzie Ci sporo wiecej niz wspominane 300pln,

jesli chcesz sie wyrozniac i blyszczec zywymi czy tez swoimi wymyslonymi kolorami to najlepszym wyjsciem dla takich osob jak Ty bedzie indywidualne zamowienie plecaka, nie bedziesz wtedy plul sobie w brode bo masz to co sam zamowiles,

my tu jednak szukamy 'zlotego srodka' bo przy indywidualny koncepcjach projekt ten polegnie,

nikt nikogo nie namawia, nie chcesz - nie marudz!
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#17
~gumi
2011-10-30 08:04:57
31.60.132.193
nr 283
głosów 0

Panowie nerwy są zlym doradcą. Jak sami widzicie ostatnie pare stron to przeciąganie na swoją stronę. Przy plecaku to ultra trudne by dogodzic wszystkim wiec wisport poszedl po rozum do glowy tak by kazdy sobie dopasowal plecak lepiej niz wg jego mniemania zrobili by to w erze. Salleh zbudowanie plecaka by znalazł ''target'' na takim NGT jest ultratrudne. Zbudowanie plecaka dla wielu porównuje ze zbudowanie jednego victorinoxa dla ludzi aktywnych, żądnych przygód z jakimi tu pisujemy
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#18
salleh
2011-10-30 08:20:13
31.6.249.65
nr 284
głosów 0

@gumi
wcale nie jest trudne :)
wystarczy troche checi i oleju w glowie :)

zaproponowalem 2 plecaki [wspinaczkowy i wycieczkowy] a to jaka pojemnosc?, czy komora ma byc dzielona?, jaka dlugosc trokow? mozna ustalic w ankiecie lub od razu zdecydowac sie na wersje full wypas i po gdybaniu :)

co do koloru to po co wydziwiac skoro mozna nadac mu forumowe barwy [szary, zielony, niebieski] -sa to w miare uniwersalne kolory i do wszystkiego niemal pasujace.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#19
Qho
2011-10-30 09:09:22
91.223.13.12
nr 285
głosów 0

~selleh uparty jesteś :) Jeżeli chcesz się bawić w plecaki to należało by się zastanowić ile osób było by zainteresowanych tym projektem. Zauważ, że jak na razie wszyscy są na nie. Ja również uważam, że ten pomysł mija się z celem -po co bawić się w uniwersalny plecak dla wszystkich? Nie lepiej dogadać się z Wisportem, żeby dla zainteresowanych umożliwili umieszczania loga NGT-u na indywidualnych projektach?
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#20
salleh
2011-10-30 09:43:10
31.6.249.65
nr 286
głosów 0

nie uparty tylko realnie patrze na swiat :)

logo na plecakach to zaden problem dla Wisportu, maja nawet to w opcji za doplata, rzecz jasna,

no jak chcecie, jesli zalezy Wam na naszywkach i kolorach w jaskrawych barwach teczy to ja odpadam :)
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Skocz do: