To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Camelbak Podium Chill
#1
OPIS PRODUKTU:

Bidon termiczny Camelbak Podium Chill:
-610ml
-brak BPA
-Jet Valve™ (zawór na lockout, regulacja przepływu, brak przecieków)
-TruTaste™ (smak wlanego płynu a nie bidonu)
-HydroGuard™ (ochrona przed pleśnią itp)

-----------------------------------------------------------------
RECENZJA:

DATA RECENZJI:
26-08-2011, 13:30

Od pewnego czasu doskwierał mi brak bidonu. Mój stary bidon z Gianta który po wlaniu soku pod koniec dnia pleśniał poszedł dawno w odstawkę. Gdzieś tam kiedyś szperałem w internecie i trafiłem na bidon Camelbaka. Cena jak za bidon w tym przypadku jest troszkę kosmiczna lecz jest uzasadniona tym że:
-ma powłokę antybakteryjną
-bidon nie cieknie
-dwa razy dłużej zachowuje temperaturę cieczy
-nie ma smaku plastiku ani innych wlanych poprzednio napojów
-posiada zawór razem z regulacją ilości wypływającej cieczy
-zastawkę jak w niektórych ketchupach dzięki czemu płyn sam nie wypływa i można łatwo go dozować ściskając bidon
-ma wymienne ustniki

Niektórzy narzekają że ten bidon nie ma żadnej osłonki przed błotem i kurzem w połowie to prawda w połowie nie, ponieważ Camelbak dołącza zwykłe ustniki do swoich butelek, ja na allegro dokupiłem oryginalny ustnik Camelbaka z osłonką nazywa się to Mud Cap.

Napiszę jeszcze jedną rzecz odnośnie Camelbaka jako firmy na plus. Otóż gdy zakupiłem bidon trafiłem na felerną nakrętkę która przeciekała, porobiłem zdjęcia, opisałem, wysłałem emailem do Camelbaka następnie otrzymałem prośbę o mój adres który później do nich wysłałem. Kilka dni potem zjawiła się u mnie pocztą nowa nakrętka w której nic już nie ciekło ;)

Minusów według mnie brak ;)


[Obrazek: SDC17762.jpg]

[Obrazek: SDC17760.jpg]


Odpowiedz
#2
Czy od zakupu minął rok? Bo recenzja sugeruje, że mamy do czynienia z produktem świeżo zakupionym.

Odpowiedz
#3
Oj Blatio dzięki że mi napisałeś, zagalopowałem się, teraz już doczytałem w regulaminie że powinno się po roku. Często czytam to forum przy zakupach i chciałem też wspomóc czytającym pisząc kilka recenzji.
---
Edytowany: 2011-08-26 21:56:49

Odpowiedz
#4
Wrażenia po zakupie i na szybko z użytkowania pisze się w wątkach, recenzja powinna być obszerna, rzetelna i po dłuższym czasie użytkowania.

Znowu będą Admini mieli robotę, bo komuś się nie chciało uważnie przeczytać regulaminu...

Odpowiedz
#5
Bidon to nie kurtka, nie bądź betonem. Przez jeden sezon letni więcej się go poużywa niż przeciwdeszczówki czy namiotu przez 2 lata.
-------------------------------------------
n

Odpowiedz
#6
Blatio wiem wiem regulamin. Ale w tym przypadku chyba musze byc bardziej elastyczny.....

Odpowiedz
#7
Co nie znaczy, że nie warto recenzji uzupełnić o czas użytkowania.

Odpowiedz
#8
Co nie znaczy. Racja

Odpowiedz


Skocz do: