To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


La Sportiva-Olympus Mons EVO
#1
Witam,

mam do Was pytanie: czy ktoś może ma takie buty? (La Sportiva-Olympus Mons EVO)
w rozmiarach okolice 39 i 40,5
ponieważ chciałbym je zakupić natomiast nigdzie w Polsce ich nie ma dostępnych i nie mam jak porównać rozmiaru a chciałbym je przymierzyć na nogę przed zakupem

Odpowiedz
#2
http://www.weld.pl/LA-SPORTIVA-OLYMPUS-M...,,820.html
https://ngt.pl/thread-4256.html
https://ngt.pl/thread-955.html
---
Edytowany: 2011-02-18 09:45:51
-------------------------------------------
Przyjaciel.To człek,który mnie zna,a mimo to lubi.

Odpowiedz
#3
dajesz mi linka do WELDa
a po 1 nie ma tam tych rozmiarów o które proszę
po 2 to sklep internetowy a one jak działają nie muszę Ci tłumaczyć (chyba)

a mi nie chodzi o byle jakie buty La Sportivy tylko o TEN model więc temu zdziałałem ten temat

oraz Twoje wypociny nic nie wnoszą do tematu no chyba, że się nie znam...

Odpowiedz
#4
Dałem ci linki żeby pomóc i przykro mi że nie skorzystałeś ,zaraz admini wykasują temacik i tyle będzie z twoich roszczeń.
---
Edytowany: 2011-02-18 10:22:28
-------------------------------------------
Przyjaciel.To człek,który mnie zna,a mimo to lubi.

Odpowiedz
#5
ewek....no wlasnie chyba że sie nie znasz.

Piteros wskazał Ci link jako do osoby nowej na forum. Jakby kazdy zakladal sobie new tematy ..... wskazał Ci zasady i odpowiedni wątek na Twoje zapytanie

Odpowiedz
#6
A po trzecie WELD to nie tylko sklep internetowy.
Pomożesz człowiekowi i jeszcze ci się OPR dostaje...
-------------------------------------------
Mały

Odpowiedz
#7
przepraszam, że mam czelność się wypowiadać i wybaczcie, że jestem nie zrozumiały ale tylko proszę Posiadaczy tych butów w okolicach tych rozmiarów o zabranie głosu i danie mi znać

Odpowiedz
#8
Na tym forum obowiązują pewne zasady i to że chcesz kupić buty za ponad 1000zł nie sprawia że twoje pytanie jest jakieś wyjątkowe, ale cię rozumiem kiedy ja tu zawitałem pierwszy raz tak samo się zachowywałem ,z czego teraz wcale nie jestem dumny.
EOT
---
Edytowany: 2011-02-18 10:37:09
-------------------------------------------
Przyjaciel.To człek,który mnie zna,a mimo to lubi.

Odpowiedz
#9
ewek
Zależy skąd jesteś. Jeśli z okolic Śląska to zadzwoń do Welda i zapytaj czy na sklepie lub magazynie mają interesujący Cię rozmiar. Jeśli mają to jedź i przymierz.
-------------------------------------------
Mały

Odpowiedz
#10
ewek skąd jestes?

Odpowiedz
#11
na ten czas z Warszawy

Odpowiedz
#12
Gumi! Masz jeszcze jakies pytania?
Bo ja nie.

Sorry nie mogłem się powstrzymać...
-------------------------------------------
Mały

Odpowiedz
#13
ewek uderz do welda. Na pewno maja szczegóły dot. rozmiarówki, ewentualnie do samej la sportivi mozesz skrobnąc maila a czy uda Ci sie przynierzyc? Wątpie

Odpowiedz
#14
odzywałem się już do summita S.A. czyli Polskiego dystrybutora i w ogóle ich nie mają i nie przewidują
co do rozmiarówki to wiem jak z długością jest ale długość nie jest jedynym aspektem najbardziej interesuje mnie szerokość

najbardziej interesuję mnie przymierzenie u ''kogoś''

Odpowiedz
#15
to ciekawe co stoi w ich sklepie na placu wolności ;) musi, jakaś atrapa - ale nie wiem jak z rozmiarówką. przeszedłbym zapytał, ale dziś juz za późno a jutro czasu niet.

Odpowiedz
#16
to miałbym prośbę o zerknięcie na ''dniach''

Odpowiedz
#17
ok, ale to najwcześniej w poniedzialek ;) jak coś to prv

Odpowiedz
#18
tylko z prv będzie problem bo niby zalogowano mnie poprawie a nadal mam ~ przed nickiem...

a mój nick to jest ewek88 jakby co
albo w tym temacie napisz

dzięki

Odpowiedz
#19
ewek usun ciasteczka, stąd ten brak zalogowania

Odpowiedz
#20
ewek,

kiedy się kontaktowałaś z Summitem- dystrybutorem?
-------------------------------------------
moje-u-gory.blogspot.com

Odpowiedz


Skocz do: