To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


NGT Buff - cz. 1/ buffy wysłane
#1
2011-01-12 rzuciłem hasło dot. Buffa dla engietu z logiem i nadrukiem. Po drodze wyszedł Atmos i Wisport Yeti ..... :)

Tak więc
1. NGT.pl proponuje zalogowanym min. od 2 miesięcy użytkownikom zamówienie oryginalnego Buffa w wersji slim fit i normal.

2. Osoby z krótszym stażem ale sporą aktywniością merytoryczną proszę o kontakt na prv celem złożenia zamówienia.

3. Oczywiście Buff będzie limitedt edition z nadrukiem NGT.pl.

4. Koszt: UWAGA ZMIANA KWOTY!!! 47złcena zawiera przesyłkę. Zamawiający więcej niż jedną sztukę wpłacają (np. dla 3 sztuk.....42+42+42+5zł)

przesyłajcie na nr rachunku w mBanku:
KONIEC WPŁAT

Wpłaty zbieramy do 28 lutego 2011 r.

5. Osoby z Wrocławia chcące u mnie odebrać osobiście proszę o kontakt na prv. Osoby z poza Polski w kwestii wysyłki również kontakt na prv.

6. Do tego wysyłacie do mnie mail na adres: gumibearNgt(at)gmail.com W mailu zwięźle ile sztuk zamawiacie, jaki rozmiar + adres do wysyłki. gg gumi: 1017705 jakby co, cierpliwości. Odpisze na pewno wszystkim.

7.Mam nadzieję że to wszystko ogarnę.

8.Uwaga!!!! Rachunki do wpłat Wisport Yeti / Buff są inne.

Pozdrawiam
gumi


Kolor Buffa .... tu koncepcje są podzielone ale czarnego na pewno nie zrobimygłównie z powodu funkcjonalności. Buffa uzywac bedziemy cały rok.....a w okresie letnim wątpliwa przyjemność będzie z koloru czarnego. Jeśli chcecie lansik mogę brać czarny:) wybieram funkcjonalność z uwagi na możliwe zastosowanie Buffa

dlatego plan jest taki:
Kolor bazowy planujemy coś w tym stylu:
http://www.subzero.com.pl/product_info.p...cts_id=197

Układ loga NGT.pl.....
http://www.subzero.com.pl/product_info.p...cts_id=195

mam nadzieję że Buff da radę coś takiego zrobić.


Wymiary buffa:
original- 24 x 52 cm
slim fit- 22 x 47 cm

Odpowiedz
#2
Witam,

pozwolę sobie odpowiedzieć na Wasze pytania za gummiego.
Punktem wyjścia jest to, że płacicie za ngt-buffa 39 zł zamiast 59, jak w sklepie, w dodatku za Limited Edition, dlatego:

1. Buff będzie uszyty w JEDNYM WZORZE -to co gummi podał w załącznikach to przykłady, na których możemy, ale nie musimy się wzorować. Hiszpanie zaproponują nam 2 -3 wzory z logo ngt i wtedy wybierzemy ten, który wejdzie do produkcji (zatem możecie na razie wstrzymać się z wypisywaniem swoich ulubionych kolorków).
2. Buff będzie uszyty w 2 rozmiarach: regular i slimm fit (dla kobiet i ''chudoszyich'')- musicie zadeklarować rozmiar.

jakieś pytania?
-------------------------------------------
moje-u-gory.blogspot.com

Odpowiedz
#3
@katny

Rozumiem żę buff będzie szyty w jednym wzorze, a to co Gumi podał, to przykłady, dlatego też podałem wzór który mi się podoba, jeśli mamy coś wybierać, to musi być kilka wzorów z których możemy to robić, wygra najlepszy kolorek. Chyba, że zostawiamy to w kwestii siły wyższej i wybiera Gumi(czy inna decyzyjna osoba)
-------------------------------------------
Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?

Odpowiedz
#4
Tak jak rzekl katny.... to co napisalem w kwestii wzoru taka jest koncepcja którą chcialbym Panom zza Pirenejów przedstawić. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Za w sumie spoooro mniejsze pieniądze z dostawą do domu macie oryginalnego buffa. Wplacajcie prosze, wysylajcie maile jaka wersja Was interesuje. I po temacie

TAK BUFF BĘDZIE W 1 WZORZE. Musicie nam zaufać i błagam ..... nie piszcie postów ja chce taki a ja taki. System zero jedynkowy.

Odpowiedz
#5
UWAGA ZMIANA KWOTY!!!!

Dostalem chwile temu maila i z 34 zł za buffa zrobiło sie 34 zł .... ale netto. Po szybkim obliczeniu wyszło mi że 42zł za buffa + 5 zł nadal za przesyłkę. Osoby, które już zapłaciły proszone są o decyzję.....w kwestii dopłaty lub ewentualnej rezygnacji.

Pozostali oraz Ty adminie oceń czy zostajemy w akcji.

Odpowiedz
#6
Sorki Panowie,

Mea culpa- byłem pewien, że rozmawiam z dystrybutorem o kwocie brutto, a tu takie buty...
-------------------------------------------
moje-u-gory.blogspot.com

Odpowiedz
#7
Ja miałem tak samo z HM ;-).Dla mnie buff oryginalny z logo NGT za ta cenę jest ok.
-------------------------------------------
Przyjaciel.To człek,który mnie zna,a mimo to lubi.

Odpowiedz
#8
gumibearMarcin
Administrator

2011-01-24 20:35:54
80.239.242.46
Głosów: 0

Tak jak rzekl katny.... to co napisalem w kwestii wzoru taka jest koncepcja którą chcialbym Panom zza Pirenejów przedstawić. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Za w sumie spoooro mniejsze pieniądze z dostawą do domu macie oryginalnego buffa. Wplacajcie prosze, wysylajcie maile jaka wersja Was interesuje. I po temacie

TAK BUFF BĘDZIE W 1 WZORZE. Musicie nam zaufać i błagam ..... nie piszcie postów ja chce taki a ja taki. System zero jedynkowy.

Odpowiedz
#9
Z projektem jest tak że wchodzimy w ciemno w buffa troche. Hiszpanie po wplynieciu kasiorki przedstawią nam 3 projekty z których coś wybierzemy. Takie są zasady. Oczywiscie nasze sugestie i pobożne zyczenia wyslemy

Odpowiedz
#10
Negativ,

coś dla Twojej córy
http://moje-u-gory.blogspot.com/2010/11/buffino.html

pozdrawiam
-------------------------------------------
moje-u-gory.blogspot.com

Odpowiedz
#11
katny dzięki :D

Odpowiedz
#12
Czy podobają Wam się tego typu wzory?
http://cokupic.pl/produkt/Buff-Logo-White
i
http://cokupic.pl/produkt/Chusta-Buff-Logo-Blue

kolory mogą być różne (choć mi ten niebieski się podoba)...
-------------------------------------------
moje-u-gory.blogspot.com

Odpowiedz
#13
katny jako baza?

A czegos takiego nie bedzie w sensie koloru ...
http://www.subzero.com.pl/product_info.p...cts_id=197

choć ten niebieski...

zobaczymy co nam graficy zaproponują po przesłaniu loga. Mam nadzieje że lud mnie nie zlinczuje:)

Odpowiedz
#14
Ten jebieski jest zaj....ty poproszę sztuk jedną :-)
-------------------------------------------
Przyjaciel.To człek,który mnie zna,a mimo to lubi.

Odpowiedz
#15
kolor może być jaki tylko hrabianka sobie zażyczy- chodzi mi o takie rozmieszczenie wzoru, gdzie te obrazki byłyby przeplecione z logo ngt...
-------------------------------------------
moje-u-gory.blogspot.com

Odpowiedz
#16
fajne wzorki... mnie bardziej podoba sie ten pierwszy ze znaczkami wzdłuż buffa

EDYTA:

Znaczki chińskie, japońskie itp też są mile widziane :)
---
Edytowany: 2011-02-19 17:11:51

Odpowiedz
#17
-wzór taki, jak ten na klasycznym, ze szkieletem ryby, albo ten chiński, który pokazał gumi
-kolor, zdecydowanie taki, jak na chińskim, mi osobiście ten niebieski się nie podoba, ale wezmę każdy, który powstanie

Odpowiedz
#18
A może by bez żadnych szkieletów i czaszek? (taka skromna prośba)
-------------------------------------------
Greg

Odpowiedz
#19
bedziem molestowac buffa by kolor bazowy byl jak na tym chinskim

Buff ma palete wzorów na któych robi dla takich engietów czy innych outdoorów. Wśród tego zestawu nie ma tej bazy którą widzimy na buffie ''chiny'' że tak ujmę

Ale to co zapodał katny:
http://cokupic.pl/i/c_big8661972.jpg

uklad wzoru bylby bardzo ok.

Poczekajmy spokojnie a na razie dobijmy do 75 sztuk!

Odpowiedz
#20
Gumi, podoba mi się Twoje rozwiązanie kolorystyczno-układowy ;-)

Odpowiedz


Skocz do: