To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Hannah SQUATT
#1
Peride
2010-09-25 21:05

Ocena produktu
Komfort cieplny 4
Kompresja 5
Wyposażenie 4
Wytrzymałość 2
OGÓLNA 3.75

Śpiwór kupiłem w lipcu, skuszony jego wagą (900 gram) i zakresem temperatur.
Dzień później zabrałem go na ponad tydzień w skały i spisywał się znakomicie- listwa zabezpieczająca przed zacinaniem się suwaka działa całkiem poprawnie, o ile śpiwór zapinamy będąc już w środku, a nie na zewnątrz. Kompresją byłem naprawdę zaskoczony- po pełnym ściągnięciu pasków śpiwór był mniejszy od piłki do siatkówki a jeżeli chodzi o sam worek kompresyjny to nie jest za duży, nie jest za mały- po prostu w sam raz (nie trzeba jak przy Sherpie upychać śpiwora kolanem). Bardzo mi się spodobał patent z osobnymi sznurkami od kaptura i tej dolnej części- jeden sznur okrągły, drugi płaski przez co nie trzeba się męczyć nocą w późniejsze poluźnianie w razie ściągnięcia nie tej części, którą zamierzaliśmy. Razi jednak brak dodatkowej listwy ocieplającej w kapturze, ale coś za coś (waga).
Po miesiącu użytkowania poszedł szew w dolnej części śpiwora- zostało to naprawione całkiem szybko, bo po niecałych dwóch tygodniach znów mogłem się nim cieszyć. Niestety po kilku użyciach problem z dolnym szwem znowu się pojawił i znowu oddałem śpiworek do reklamacji- sprzedawca stwierdził, że to jakaś wada materiałowa i najprawdopodobniej dostanę nową sztukę, jeżeli tak powie serwis. Jeżeli chodzi o temperatury to są całkiem sensowne- spałem w nim przy około 0 stopniach w bieliźnie termoaktywnej i całkiem ciepło i przyjemnie spędziłem noc, jednak gdy ktoś śpi z podgiętymi kolanami napinając śpiwór, może powiać chłodem.
Generalnie gdyby nie problemy ze szwami śpiwór uznałbym za genialny, a tak, to zasługuje na nieco powyżej dobry.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#2
przeniesione na forum z pola recenzja.....zbyt krótki czas użytkowania

Odpowiedz


Skocz do: