To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Grifone [Odzież]
#1
Trema. Pierwszy raz zakładam wątek.
Zakładam go, ponieważ marka Grifone nie ma jeszcze wątku na NGT, a jest to marka nowa u nas i uważam że bardzo ciekawa, i dlatego że chciałem zapytać czy ktoś miał bliższy i dłuższy kontakt z koszulką ROUND LS. Chodzi mi o wytrzymałość po długim użytkowaniu i walory użytkowe.
-------------------------------------------
Polarsport - piszę w swoim imieniu

Odpowiedz
#2
brak opini?
i tak kupiłem tą koszulkę. z 169 na 109 zł. i jestem zadowolony.
-------------------------------------------
Polarsport - piszę w swoim imieniu

Odpowiedz
#3
posiadam spodnie Grifona oraz Windstopper na proshellu
spodnie Mink Lady Pant są rewelacyjne w trekingu i sprawdzają się naprawdę rewelacyjnie, produkowane w Portugalii;) co ma znaczenie w wykonaniu, w pasie wszyta gumka, która dopasowuje się do ciała, zrobione z polyestru z nitkami spandexu na technologii x-NRGY STREtCH. Jako spodnie trekkingowe sprawdziły się już kilkukrotnie w Karkonoszach w bardzo kapryśnej pogodzie łącznie z warunkami zimowymi w połączeniu z bielizną;), rewelacyjnie oddychają, po namoknięciu błyskawicznie schną, nie krępują ruchów, są wygodne, dodatkowo posiadają pasek z regulacją zapięcia.
Windstopper Guinevere Lady Jkt wielokrotnie wypróbowałam podczas wymagających eskapad, rewelacyjna oddychalność, mały, lekki,pakowny, świetny krój oraz ciekawe kolory;)
mój jest niebieski, posiada wentylatory pod pachami dwu-punktowe, cztery kieszenie- dwie na łapki na wysokości pasa plus dwie w okolicach biustu., zamki zabezpieczone, regulacja rękawów przy nadgarstku
Jedyną wadą materiału z którego został wykonany mechaci się, od plecaka;/
ja jestem zadowolona z Grifona i poleciłabym go przy zakupie, co prawda nie jest to tania firma ale za to daje jakość, którą daje się odczuć.
---
Edytowany: 2010-10-26 17:21:28

Odpowiedz
#4
Grifone Leban Lady spotkaliście sie z opiniami na temat tej kurtki??
jeśli ktoś coś wie proszę lekkie streszczenie albo link, dzieki z góry :)

Odpowiedz
#5
''oraz Windstopper na proshellu'' - od kiedy to proshell jest uzywany w windstoperach - dziwna rzecz :) ?

Aczkolwiek oczywiscie zda to egzamin - ochroni od wiatru a ze bedzie
oddychac miernie (jak na windstopper) to inna sprawa.
-------------------------------------------
Filemoon

Odpowiedz
#6
filemon dagomar pomyliło sie zamiast na softshellu napisała na proshellu jest dobrze obcykana w temacie a tu link do kurtały http://www.kibuba.eu/index.php?cID=2&scI...9&pID=1927
http://www.skalnik.pl/?p=produkt&id=1604
---
Edytowany: 2010-11-01 17:23:42

Odpowiedz
#7
;)


Podejrzewalem gdzies przejezyczenie.

Windstopper musi miec kaptur inaczej jego przydatnosc jest wysoce ograniczona (moim zdaniem)
-------------------------------------------
Filemoon

Odpowiedz
#8
mój błąd z przejęzyczeniem, dzięki za poprawienie julek ;)
windstopper z kapturem??ciężko mi to sobie wyobrazić w momencie ostrego wiatru, kiedy w poły kaptura dmucha jak Cię mogę...zawsze są też gumki i sznurki ściągające...jedank dla mnie dobrym rozwiązaniem jest opatulenie się chustą na głowie lub czapka ;) zauważyłam też małą prawidłowość- większość windstopper`ów, które miałam przyjemność oglądać nie posiadała kapturów...
rozumiem, że wolisz mieć wszystko za jednym zamachem bez konieczności noszenia dodatkowych części
ilu użytkowników tyle opinii;)

Odpowiedz
#9
dagomar. ***y piszesz.

kaptury w windstopperach wszelakich marek sa wlasnie tak opracowane, aby chronic glowe przed silnym wiatrem, a nie dodatkowo ja narazac.

mialem dotychczas kilka windstopperow i w kazdym z nich, kaptur idealnie przylegal do glowy, tak wiec niemozliwym bylo aby wiatr jak to okresliles ''dmuchal jak Cie moga w poly kaptura''.

sam prywatnie nie wyobrazam sobie windstoppera bez kaptura. zreszta cos musi w tym byc..moj wind w wersj bez kaptura kosztowalby 130 zl mniej...
-------------------------------------------
windo

Odpowiedz
#10
dzięki za ten prztyczek ale w dalszym ciągu upieram się przy swoim, kaptur w windsopperze...owszem są nie zaprzeczam, uważam, że jest po prostu nie funkcjonalny...
jeśli masz swoją opinię bardzo się cieszę, tylko proszę nie zarzucaj mi braku wiedzy i niemożności jej wykorzystania...nie pierdoły a sprawdzone rzeczy...
większość dostępnych windtopperów na rynku jest bez kapturów- czyli jednak nie pierdoły, ja użytkowałam z i więcej nie zaryzykuję...
pzy softach ma to sens, przy kórtkach owszem, lecz jeśli zależy mi na lekkiej bluzie windstopperowej na softshelu albo polarze to wybiorę bez kaptura
cieszę się, że masz swoje sprawdzone praktycznie zdanie lecz kultura wymaga od Ciebie zachowania się jak człowiek....
-------------------------------------------
dagomar

Odpowiedz
#11
A co sądzicie o takiej kombinacji: ,, Materiał: WINDSTOPPER? TECHNICAL FLEECE/TECNOSTRETCH''
http://www.skalnik.pl/?p=produkt&id=1630
Warto?

Odpowiedz
#12
mam ktoś może jeszcze jakieś doświadczenia z odzieżą tej firmy?
przede wszystkim interesują mine pinię o kurtkach

Odpowiedz


Skocz do: