To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


SALOMON FASTPACKER 3D MID GTX
#1
Witam
Szukam jakiś opini na temat tych butów.Bo w testach na tym forum niezostały jeszcze przetestowane.Dlatego bardzo prosiłbym administratora aby w miare możliwośc dodać ten rodzaj buta wraz z testami użytkowników.
Jeśli ktoś jest posiadaczem tych butów bardzo prosiłbym o krótki opis do nich i pare fotek jak wyglądają po przebyciu paru km.Szczególnie chodzi mi tu o podeszwe gdyż nie mam do tej pianki zaufania i moim zdaniem powinna sie szybko zuzywac zwłaszcza że chcem w nich chodzić po tatrach, beskidach. Dlatego też niewiem czy jest warto je kupować.
Z góry dziekuje za pomoc.
-------------------------------------------
daniel

Odpowiedz
#2
pianką sie nie przejmuj, ja mam XA pro 3D, który to ma identyczną piankę i jest ok.
-------------------------------------------
Piotr

Odpowiedz
#3
Dzięki FOX trott. A da rady jakieś fotki podesłać na maila dani34@poczta.onet.pl , bo strasznie mnie inetersuje jak wygląda podeszwa po eksploatacji i czy sie kapciuje lub zmiękcza czy też widać że sie marszczy ta pianka z boku podeszwy pod ciężarem. Bo co do inncyh parametrów, elementów niemam zastrzeżeń w tych butach, jeśli oczywiście ten materiał czarnynad gumą z czubków mógłbyć również alagumą.No chyba że sie myle i coś jest wadą w tych butach.
-------------------------------------------
daniel

Odpowiedz


Skocz do: