To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Odzież Bear Grylls-a
#1
Czy gdzieś w Polsce dostane odzież sygnowaną jego nazwiskiem? ( tu link z zagranicznej strony : http://www.craghoppers.com/webapp/wcs/st..._25291_-1_ 11051_Y_25291)

Odpowiedz
#2
macałem w UK odzież Craghoppera ,bodajże sygnowaną jego inicjałami i jeżeli spodziewasz się jakichś wodotrysków to się mylisz bo to dalej stary craghopper z innym logiem..czytałem nawet że śjakiś kontrakt mieli razem podpisany odnośnie sponsorowania itd..żadna rewelka bynajmniej..to tak samo jak mam koszulkę marmota która z boku ma wszywkę Tomy Caldwell..nic specjalnego czysty biznes po prostu

tak jak spodnie f-my craghopper-porządne ale żadna rewelka
---
Edytowany: 2010-01-21 00:12:16

mam spodnie Kiwi-showerproof itd,leżą w szafie..od roku liipa panie
---
Edytowany: 2010-01-21 00:14:16

Odpowiedz
#3
Chciałbym kupić jego spodnie, wygladają na porządne a cena jes bardzo dobra

Odpowiedz
#4
zapytaj sie na forum tactical.pl

Odpowiedz
#5
Bear Grylls to produkt Craghoppers, czyli firmy zajmujacej sie srednia polka. Bear Grylls wchodzi jako konkurencja dla wyzszej polki. Ciekawe wzory, ciekawe pomyslane materialy i ich polaczenie - wszystko wydaje sie ok. Kurtki, bluzy, koszule, spodnie - odpawiadajace produktom Craghoppersa, ale drozsze i z zastosowaniem czasem lepszych materialow, czasem tylko innym rozwiazaniem np. kieszonki i wykonczeniem kolnierza. Craghoppers jest oldschool, Bear Grylls jest bardziej nowoczesny, taki oldschool z dolozeniem pomaranczowego :)

Mam spodnie Bear Grylls Nosquito od ponad roku - to samo, co Craghoppers Nosquito (wizualnie i na przymiarke, bo tych nie mam), ale uszyte z Supplexu, z wieksza iloscia kieszeni (chyba dziewiec). Wszystko niby super - material idealny na lato, kieszonki sie przydaja, leciutkie jak szorty, ale... zle uszyte w kroku, podnoszac noge do wspinaczki, widac ze Mr Grylls nie ma czym sie w sypialni pochwalic. Cisna. Podobnej klasy spodnie (lekkie, szybkoschnace) czy to z Lowe Alpine, Montane, Mountain Equipment, Berghaus - czyli innych cenowych konkurentow Bear Gryllsa - maja juz kroj dopasowany dla ambitniejszych uzytkownikow. Dobre spodnie do lazenia - na podroze w cieple kraje, czy to zwiedzanie Madrytu, czy doliny Mekongu.

Co do spodni Kiwi - spotkalem ludzi, ktorzy twierdza, ze maja je dluzej niz 10 lat i poza zblaknieciem kolorow, nadal sluza. Ludzi, ktorzy je nosza. Ot, odpowiednik bojowek dla niemilitarystow. Na szlaku uzytkownikow Craghoppersa mozna poznac po zaawansowanym wieku i butach Brasher ;)

Odpowiedz
#6
laik- tu masz właściwy link http://www.beargryllsstore.com/?source=B...llsWebSite

Kivak ; czy da radę w razie potrzeb wystawkę zrobić na eBayu tychże spodni , jeżeli zajdzie taka potrzeba. Mam kłopoty z angielskim i te procedury przy karcie kredytowej.
A co do materiału Supplex to dla mnie jest rewelacyjny, spodnie Alpinusa z ego materiału(materiał z rip-stopem) katuję już trzeci rok.
A jak widzę w opisie że jest tam supplex + panele ze stretchu to wróży długowieczność raczej.
Właśnie zwiedziłem stronkę tej firmy i przeceny są ogromne za 15 funtów można spodnie kupić (Kiwi)
Pozdrawiam.
---
Edytowany: 2010-01-21 20:41:30
-------------------------------------------
znowu nadaję

Odpowiedz
#7
Masz jakiś dostęp do Craghoppers bo ja również w angielskim za dobry nie jestem..

Odpowiedz
#8
''widac ze Mr Grylls nie ma czym sie w sypialni pochwalic'' ..bo zaraz spadnę z krzesła, chłopcy nie róbcie mi tego ;)))
dostałam kiedyś bluzę Craghoppersa sygnowaną imieniem Beara i jest to całkiem niezły produkt, w każdym razie mnie nie ciśnie, nawet w biuście ;)

http://tiny.pl/hmfw6 spodnie są teraz w wyprzedaży ale został już mały wybór rozmiarów, wysyłają do Polski.

''Bear Grylls would eat Chuck Norris for protein!'' ;)))
-------------------------------------------
pozdrawiam bardzo serdecznie

Odpowiedz
#9
to co zbieramy chetnych ? :)

Odpowiedz
#10
na zakup czego spodni Kiwi czy też tych sygnowanych przez sir Gryllsa. ???
Można by było wysondować ilu by było chętnych.
Laik- na Craghoppers świat się nie kończy wpisz sobie w wyszukiwarkę cen UK nazwę spodni czasem sklepy internetowe sprzedają taniej jak producent. ;}
-------------------------------------------
kurza twarz zalogować się nie mogę

Odpowiedz
#11
he he jakoś nie widać nikogo na horyzoncie.

Odpowiedz
#12
hehe ano cisza.j-23 mamy problem z dostępnością towaru. Na stronie linka nic prawie nie ma Ale w innych sklepach na wyspie są jeszcze. Napisałem do nich czy będą jeszce i czekam na odpowiedź.

Odpowiedz
#13
pozostaje ebay i tam przesłać do sprzedającego prośbę o wystawienie bądż jakiegoś pośrednika np - GT4all użytkownik o tej nazwie działa na ebayu w USA i bierze bodajże 10-20% w zależności od wielkości zamówienia.
łowca - ale taki już jest nasz kochany naród że zamiast pomóc chowa głowę w piasek. Oczywiście zdarzają się nieliczne wyjątki od normy.
Pozdrawiam.
-------------------------------------------
niewidzialna ręka to także TY

Odpowiedz
#14
znalazłem mój rozmiar na ebay.uk jakis pewnie irańczyk bo ma imie Ali ma po 50 funciaków i odpisał mi,że do Polski wysyła za 7 funtów. Tylko jeszcze forma płatności pozostaje problemem do rozwiązania dla mnie:).

Odpowiedz
#15
no właśnie w tym tkwi problem , zauważ jak rwą się do pomocy.
A użytkowników tego forum będących w tym czasie na wyspach jest sporo.
Ale oni ciach jak struś głowę w piasek. Szkoda czasu dla nich wszak mogą,przez ten czas zarobić parę funciaków .
---
Edytowany: 2010-01-24 21:38:24
-------------------------------------------
no koment.

Odpowiedz
#16
Nie chcę być niemiły ale takim gadaniem nic nie załatwicie; jak chcecie to wystosujcie apel do NGT-owiczów na wyspach a nie ze strusiami wyskakujecie.
A wracając do szmatek to fajną maja kurteczkę z Paclitu
-------------------------------------------
peace

Odpowiedz
#17
z zakupami na ebayu nie pomogę bo nie mam konta tam ani paypala,mogę pomóc jedynie adresem w londynie bo mieszkam tu, najkorzystniej by było zrobić to tak: jak uzbieracie jakąś ilość-Ktoś kupi co tam chcecie na ebayu UK nast. prześle to na mój adres a stąd już tylko kurier może zabrać-poczta odpada bo teraz pracuję 6 dni w tygodniu i w niedzielę nie będę szukał otwartej poczty-sorry ;) na necie można znaleźć przewozy paczek UK-Polska i vice-versa-pozdro nie struś ;)

a taki lekki OT mieszkam teraz w domu z portugalską rodzinką i powiem że nie ma bardziej przyjaźnie nastawionych ludzi niż oni-serio Polacy (część) mieszkająca w londynie to nie ta sama liga..smutne
---
Edytowany: 2010-01-24 20:33:42

Odpowiedz
#18
Rynio na może Ty masz jakieś znajomości ,
Wideł- uratowałeś honor wyspiarzy chwała Ci za to.
Jesteś w porządku gość.
ps.2008 - przebywałem na wyspach więc wiem co mówię, np napisanie podania 10-20 funciszonów.
Nic za darmo.
Ale wracając do beara Gryllasa , dla mnie spoko gość , ma Moc jak Vader skoro je jaszczurki i węże.
-------------------------------------------
znowu nadaję

Odpowiedz
#19
j-23 jaki rozmiar potrzebujesz i jaki model ?

Odpowiedz
#20
Przykro mi j-23 ale nie mieszkam na obczyźnie i aktualnie nie znam nikogo co mógłby pomóc. Sam chciałem jedną jego bluzę z fleecu ale kupiłem quechue i jestem jeszcze bardziej zadowolony :P

Odpowiedz


Skocz do: