(22-01-2025, 10:41)Tymradzy napisał(a): Ja pierdziele.....
Ciągle nie udaje mi się zalogować...
cały czas komunikaty , że nieprawidłowy nick, login , albo literki z obrazka. Teraz czekam , aż mnie wyloguje z Tymradzego i nie pozwoli się zalogować. Na wszelki wypadek już teraz napiszę : żegnajcie.. 
Don Diego, po co od razu się żegnać

Z mojego dotychczasowego administrowania wynika, że problem z zalogowaniem się nie był jeszcze nigdy problemem samego silnika forum. Były już przypadki, że ktoś próbował się zalogować wpisując zły nick albo maila zamiast nicka, lub też twierdził, że nie dostał maila z linkiem do resetu hasła, a okazało się, że zapomniał jakiego maila podał przy rejestracji i sprawdzał pocztę pod innym adresem mailowym
No więc dla jasności:
Twój nick to (jak twierdzisz): Don Diego (ze spacją)
Wysłałam Ci już link do resetu hasła, robię to teraz ponownie. Przyjdzie na maila, którego podałeś przy rejestracji. Z oczywistych względów nie będę podawała tu samego maila, to musisz już przypomnieć sobie sam (mogę jedynie podpowiedzieć, że to gmail).
Po kliknięciu w link dostaniesz kolejnego maila z nowym hasłem i będziesz mógł się zalogować. Po zalogowaniu możesz zmienić hasło klikając w Panel użytkownika -> Zmień hasło.
Hasło musi spełniać poniższe kryteria:
- musi mieć minimum 6 znaków (maksimum to 30 znaków)
- musi zawierać przynajmniej jedną małą literę
- musi zawierać przynajmniej jedną dużą literę
- musi zawierać przynajmniej jedną cyfrę
Dla pewności przetestowałam czy wszystko działa - działa
Z CAPTCHA (literki z obrazka

) nie pomogę, po prostu trzeba rozpoznać co jest na obrazku i przepisać