To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Odzież] Elan / w tym odzież Sofshell
#1
2009-03-03 21:17:00
83.5.147.49

witam
Co myślicie o takim softshell'u?Warto?Czy w cenie do 200 dostane coś lepszego?I jeszcze jedno czy do jazdy na nartach lepiej kupić pod kurtkę polar z windstoperem czy softshell?Myśle tu ewentualnie o wykorzystaniu w cieplejszym okresie do chodzenia po górach lub jazdy na rowerze?
Czy ss utrzymuje ciepło?

z góry dzięki i pzdr
-------------------------------------------
wydzielone z wątku SoftShell

Odpowiedz
#2
2009-03-03 23:39:03
86.63.144.73

Zupełnie nie znam tej marki. W goglach wyskakuje, że to uznana marka zajmująca się produkcją odzieży narciarskiej - co by wyjaśniało sprawę dlaczego o niej nie słyszałem:P
Nie wiem też co o nim sądzić - wygląda leciutko. Opis jest jakiś trefny... ''materiał: membrana softshell'', hmm??
Tak, softshell z zasady utrzymuje ciepło (take jest też załozenie koncepcji softshella). Chociaż patrząc na ten konkretny, jakoś nie wiem w jakim stopniu.
Polar z windstopperem pod kurtkę? Ugotujesz się. Jeśli kurtka jest membranowa nie ma sensu dublować membrany windstopperem.
[edit] nie wiem czy dobrze rozumiem. Pod kurtkę chcesz zakłądać windstopper albo zamiast tego wszystkiego softa czy tego softa też chcesz nosić pod kurtką (sic!)??

Ale co ja tam piszę... niech się wypowie jakiś narciarz, bo może jakieś herezje prawię?:P
-------------------------------------------
wydzielone z wątku SoftShell

Odpowiedz
#3
2009-03-04 09:43:57
83.13.149.77

W USA tej firmy jest pelno. Tam jest tak popularna jak TNF, Osprey czy MH. Cenowo jest od nich nizej, mysle ze jakosciowo tez
-------------------------------------------
wydzielone z wątku SoftShell

Odpowiedz
#4
2009-03-04 10:14:17
83.24.33.157

Jakos mi sie tak po lbie kolebie, ze elan to jakas byla jugolska marka.

EDIT.
http://www.elanskis.pl/news.php?id=11
---
Edytowany: 2009-03-04 10:18:30
-------------------------------------------
wydzielone z wątku SoftShell

Odpowiedz
#5
2009-03-04 10:27:58
89.79.186.117

Nikt Małysza nie ogląda ;P
Narty robią i tyle. Tak jak Rossignoll też mają ciuchy. A czy soft dobry, kto wie.
Pomimo niefortunnego nazwania softshella membraną to w składzie ma tylko poliester i poliamid, więc żadnej membrany - być może on jej po prostu nie ma :)
-------------------------------------------
wydzielone z wątku SoftShell

Odpowiedz
#6
2009-03-04 13:31:42
83.31.166.228

Elan jest chyba slowenska marka.
-------------------------------------------
wydzielone z wątku SoftShell

Odpowiedz


Skocz do: