To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test seryjnego plecaka Pajak'a XC3
#1
producent: Pajak
nazwa: XC3
waga: 850g (niecałe)
litraż: 42l faktycznej pojemności zmierzonej granulatem
materiały zasadnicze to cordura 500 i cordura silikonizowana
system nośny 3DM
szelki i pas biodrowy pianka EVA
dojście do bagażu przez rolowaną górę plecaka (plecak da się obsługiwać nawet w grubych rękawicach)
Pozdstawowe założenie konstrukcyjne to jak najmniejsza waga

jaki jest to plecak??? ....hm....
niech określenie oddadzą słowa sasq: ''jak włożysz do środka jakieś papiery to czytać przez materiał można'' ;)

a oblatywczem ów cuda Pajak'owego będzie ptb .... pewnie sam się zdziwi jak to przeczyta. Po prostu był na właściwym miejscu o właściwej porze. ptb ONI sie z Tobą skontaktują w celu przekazania plecaka

mam nadzieję że ptb sprosta plecakowi i na odwrót. Czekam na solidne testowanko i konstruktywne wnioski i szukanie dziury w całym jakby co.

pozdrawiam
gumi

Odpowiedz
#2
mam też nadzieję że w niedługim czasie sasq zapoda wiecej info technicznych i samych fotek

Odpowiedz
#3
widziałem go jest zarąbiście przemyślany i jak na oko to wygląda na mały ,ale faktycznie jest pojemny

Odpowiedz
#4
no to ciekawy jestem tego cuda;) jesli to to z bereśnika to bedzie nieprzemakalne? wagowo i pojemnościowo był by konkurencją mojego Talona 33.
Sasq dawaj wiecej info :)
-------------------------------------------
;)

Odpowiedz
#5
no, ciekawa opcja.
też by mnie ciekawiło więcej info o tym plecaczku, szczególnie po tym, co widziałem na zlocie we wrześniu. ;)

Sasq, czuj się wywołany do tablicy? ;P

Odpowiedz
#6
jeju taki plecak to jak marzenie. jesli mialby dobry system nosny, byl funkcjonalny, nie wygorowanie drogi i tak lekki to bede zachecony do zmiany mojego 13 letniego woodpekera 55 na ten plecak :)
---
Edytowany: 2009-03-10 19:57:12

Odpowiedz
#7
Tree
Nie, po co to robić? Pozwól osiągnąć swojemu woodpeckerowi pełnoletność.
-------------------------------------------
śnieżnyj Bars-us

Odpowiedz
#8
OT kupno innego plecaka nie oznacza śmierci woodpeckera. ;D
to bardziej zdrada niż zabójstwo ;p

Odpowiedz
#9
>>jagular
tak, chyba to ten z Bereśnika
fajowy tylko ta cena - bo chyba sasq'u tez wtedy o tym wspominal, niepamietam ile, ale fajna nie byla
---
Edytowany: 2009-03-10 21:10:19
-------------------------------------------
pozdro

Odpowiedz
#10
Kiedy będą jakieś zdjęcia??
Wtedy będzie można go wstępnie ocenić. Jak na żyłowanie wagi trochę ciężki, chyba, że ma pełnowartościowy system nośny - to co innego.

Odpowiedz
#11
tOmki no własnie pamietam coś nie coś...ale niechce nic pisać, bo moge sie mylić
-------------------------------------------
;)

Odpowiedz
#12
zdjecie badą lada moment, pajakowcy F5 swojej stronce www robią.

Odpowiedz
#13
Fakt zdziwi się, szczególnie tym w jaki sposób się dowidziałem;)
Jedno pytanie co oznacza''seryjnego'' w nagłówku? O plecaku słyszałem jak również widziałem fotki już spory czas temu, czy plecak już wszedł do produkcji?

Odpowiedz
#14
wszedłbył do produkcji ale na www jeszcze nie wisi. Za chwile mają go zapodac na swoje www

Odpowiedz
#15
jak bedzie wersja ok 60l, to czekam na ''specjalna'' oferte dla eNGieTowcow :]
-------------------------------------------
pozdro

Odpowiedz
#16
A może jakieś ''tajne'' zdjęcie?
-------------------------------------------
Pim

Odpowiedz
#17
pytania dodatkowe:
- co oznacza XC3 ?
- co z XC1 i XC2, bedzie XC4 ?
- XC - cross country ??

c.d.n. :]
-------------------------------------------
pozdro

Odpowiedz
#18
To był prototyp więc lepiej poczekac na zdjęcia tego co jest oferowane na dzień dzisiejszy.

Odpowiedz
#19
Tree ? cholera, Ty żyjesz jednak Ptysiu ;D
ptb, oglądaliśmy go na Targach z nocnym i Warzynem, nocny też ma zdjęcia, uderzaj do niego.
-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim...

Odpowiedz
#20
ale przecież za chwilę będę miał go w domu, po co mi zdjęcia;)?
Chyba raczej Pim

Odpowiedz


Skocz do: