To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty wspinaczkowe Quechua
#1
2006-12-01 19:19:37

Czy ktoś używał butów Rock Pillars Red Rock? Potrzebuje czegoś jak najtańszego, a boje się Quechua kupić..
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#2
2006-12-02 09:53:05

Rojas,

Quechua są bez porównania lepsze niż Red Rocki. Tarcie git, lekko asymetryczne, czubek spoko. I co najważniejesze - są trwałe. Mój partner się w nich wspina i naprawdę jest zadowolony (ja z Rock Pillarsów nie byłem). Nie jesteśmy mistrzami jak na razie, ale 6.2 w nich robi, więc chyba nie są takie złe...

Pozdrawiam
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#3
2006-12-17 20:18:08

ja używam Quechua Vuarde + na Vibramie i jestem bardzo zadowolony zarówno z komfortu noszenia jak i z samej gumy :) cena zachęcająca - 200 złotych

-------------------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim...
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#4
2008-08-25 21:44:49
89.77.254.72

Miałem Vuarde - średni but, szybko kapciowaty się stał. Na początek wspinaczki jest w porządku, potem jednak czuć że słabo się trzyma na stopienkach etc. Dosyć szybko się niszczą; znajomy w miarę regularnie wymienia, czasami co kilka miesięcy, czasami wystarczą dwa tygodnie heh :)

-------------------------------------------------------
It's true...devil wears Patagonia :)
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#5
2009-02-16 21:57:22
195.225.246.153

Odświeżę temat, jak sprawiły się te buty (Vuarde Plus) na dłuższą metę? Sam się właśnie zastanawiam czy kupić Red Rock (za 100 zł) czy te Vuarde Plus za 199. Dodam, ze mają to być moje pierwsze

Odpowiedz
#6
kupilem jako pierwsze buty Vuarde Plus, okazaly sie najwygodniesze z tej klasy cenowej. po 15h na sztucznej scianie jestem zadowolony, trzymaja sie ok, zurzycia widocznego brak, faktem jest ze sie rozbily ale malo dosc i sa cisne ale wygodne. Jak dla mnie bomba jako 1 buty.

Odpowiedz
#7
Ale co sę stało z cenami. W zeszłym roku kupowałem Quechua Vuarde Tech za ok. 150zł, teraz 299. To już prawie 5.10 można kupić. Chyba przesadzają (nie żebyn się czepiał, kupowałem dla syna, mają dobrą rozmiarówkę, dla 9 letniego dziecka rzadko która firma produkuje). Ale dziecko za pół roku będzie potrzebowało większych. I znowu 299???
-------------------------------------------
Siste viator

Odpowiedz
#8
sam mam buty Vuarde Vulca i powiem ze jestem z nich zadowolony. jak na razie rzadko ich używam ale to się zmieni w bliskim czasie

Odpowiedz
#9
Paulus, ale po co od razu Vuarde Tech ? W zasadzie każda firma posiada już modele dla dzieci, w cenach < 200 zł. Przykłady: Boreal Ninja Junior, FiveTen Kids, Mad Rock Mad Monkey, Rock Pillars Hero, Nepa Ant Strap etc.

Odpowiedz
#10
ja tylko przymierzyłem wszystkie modele wspinaczkowe quechuy i stwierdzam że nawet rock pillarsy lepiej leżały mi na stopie i nie generowały jakiegoś ucisku na Achillesa, czego nie powiem o butkach quechuy...
a skoda, bo jesli chodzi o kształt czubków i uzyta gumę, prezentują się nieźle.

Odpowiedz


Skocz do: