To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] JanSport
#1
nie wiem jak w kontekscie sprzetu outdoorowego, ale nie nazwalbym plecakow jansporta szajsem. Na pewno nie, jesli chodzi o trwalosc i jakosc wykonania.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#2
Sapient, wykonanie Jansportów (szwy) są ok, ale projekty maja jakieś takie mało poręczne. Wyglądają landrynkowo, ale są mało funkcjonalne. I to co stosowali (stosują?) w szelkach nośnych - gumowa siatka, która pękała, wyłaziła na wierzch... Plecaki przebajerzone, a pozbawione przydatnych cech.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#3
no nie wie ja mam magme 35 jansporta na snowboard od 10 lat i to akurat byl/jest jeden z leprzych (malych) plecakow jakie mialem dopiero rok temu zmienilem na lowe alpine snow attack
i nie ma co sie sugerowac tym szajsem co w polsce na polkach jest bo i tak nigdy nie ma najciekawszych modeli i jakosc tez pozostawie dyskusji
sa wyjatki z tymi projektami jansporta
---
Edytowany: 2008-07-08 11:08:27
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#4
projekty projekty..ja ostatnio ogladalem sporo plecakow jansporta, bo chcialem swoj zmienic i powiedzialbym, ze funkcjonalnosc jak na plecaki miejskie maja naprawde dobra. Poza tym nie nazwalbym plecaka szajsem, tylko dlatego, ze uwazam, ze ma mala funkcjonalnosc, ale wykonaniem dorownuje naprawde najlepszym na rynku (a przynajmniej moj tak ma). Ja zadnej gowmowej siatki w szelkach nie mam, nic mi nie wylazi, plecak ma 6 lat i nic mu nie dolega (poza odwiecznym niedopraniem).

I fakt, najciekawszych w polsce i tak nie ma nigdzie.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#5
co to to moge zaswiadczyc ;) na podstawie 10-cio letniej stycznosci
(dot. to wybranych modeli, najczesciej niedostepnych na polskim rynku... z nie wiadomych powodow)
jezeli chodzi o jakosc te ''wybrane'' plecaki sa niezniszczalne
dodatkowym plusem jest to ze masz plecak zaluzmy do miasta bardzo dobry mocny itd. dowodem mozebyc udzielana przez firme dozywotnia gwarancja- przynajmniej na ten model co ja mam)i nie wygladasz jakbys sie wlasnie na Eiger wybiera

ze nie sa funkcjonalne:) ?

ja do swojego trocze wszystko od deski przez rakiety dziaby raki kije co chcesz (oczywiscie staram sie niczego nie miec przytroczonego- ale sie zdazalo)- na wszystko jest miejsce
ludzie sugeruja sie tym co widza w sklepach w polsce a tym czasem JanSport ma calkiem ciekawa kolekcje alpejska
fakt jest taki ze przez 10 lat!!!!!!!
ciaglego uzytkowania (studia, zakupy,wyjazdy snowboard w alpy , tatry beskidy, wyjazdy w skaly, jachty, koncerty, jednodniowe wypady w gory, wielodniowe wypady w gory dla mojej drugiej polowy ( magma ma 35l) itd.
nosil od ziemniakow do szpeju wspinaczkowego, byl milion razy prany nigdy o niego nie dbalem specjalnie a jedynymi sladami uzytkowania sa:
dziura wytarta/wypalona na kieszeni bocznej- spowodowana tarciem/ zsuwaniem sie ok. 150 m :) na grand couluar w les 2 alpes
i przetarte repy zamontowane na pancernych zamkach
repy zreszta wymienilem na stylowe (zolte) he he
to tyle
aha plecak po jakis 3-4 latach zaczal puszczac wode---dosc obficie--
magma 35 ,( ktorej zreszta nie moglem znalezc na necie ze wzgledu na wiek)to nie techniczna ''kapsula'' ale z powodzeniem moge polecic go komus jako tzw. plecak do wszystkiego a juz napewno nie nazwalbym go szajsem z supermarketu- wystarczy spojrzec na ceny tych ''prostych, miejskich modeli dostepnych w polsce
-------------------------------------------
ot zastrzyk zdrowego rozsadku...

Odpowiedz
#6
Przyznaję, ich amerykańska strona jest o wiele bogatsza, niż jej polski odpowiednik. Aż żal, że do nas dochodzą tylko jakieś popłuczyny miejsko-lansiarskie :/ A plecaki ze stelażami zewnętrznymi dostępne tylko za granicą...


>a juz napewno nie nazwalbym go szajsem z supermarketu- wystarczy >spojrzec na ceny tych ''prostych, miejskich modeli dostepnych w polsce

Cena jest wyznacznikiem jakości? To akurat argument nietrafiony...
-------------------------------------------
Pozdrawiam, thrackan

Odpowiedz
#7
slusznie, ale w przypadku jansporta za cena idzie jakosc. szwy, materialy...moj plecaczek, jak juz napisalem, ma 6 lat, nie dbam o niego w zaden sposob raczej, lezy na ziemi, w autobusie, czasem spadnie, czasem zostanie rzucony...zamki sa pancerne, nic im nie dolega, nie zacinajac sie nie rozchodza, nic. Poniewaz jest to raczej podstawowy model, to nie ma bajerow zadnych, ale to co ma, jest niezniszczalne. Juz mam go dosc, zmienilbym na inny, ale nie moge, bo ten wciaz nie tylko dycha, ale ma sie swietnie ;)

No i nie wiem czy wiecie, ale jansport to w ogole zaczynal od robienia placakow outdoorowych, a przynajmniej takie wiesci do mnie dotarly.
Dlatego serdecznie polecam ta firme kazdemu, kto chce miec plecak tak trwaly, ze az go mozna miec dosc ;)

Producent obecnie daje 30 lat gwarancji na swoj produkt (chyba na materialy i szwy, czy na szwy i zamki, czy cos takiego. Nie pamietam, a nie chce mi sie szukac ;) )

aha..a biorac pod uwage porownanie np z plecakami pajaka, to plecaczki male jansporta wychodza calkiem niedrogo ;)

Odpowiedz
#8
Jachol, a nie mowisz o JanySport? ;-)

Odpowiedz
#9
nie mowie o amerykanskim JanSport
wguglujcie sobie np. Jansport Endeavour summit 40 to bedziecie wiedziec o jakich plecakach pisze
(nie o tych w kwiatki)
problem w tym ze 90% kolekcji jest nieosiagalna
a ''ktostam'' pisze ze sa chlamem z supermarketu tylko dlatego ze nie ma o tym pojecia
zwlaszcza ze sadzac z tej opinii (przypuszczalnie nigdy takiego plecaka nie mial)
pozdrawiam i polecam research (bardziej solidny)

ps. strona oficjalna tez bym sie tak nie sugerowal bo firma istnieje juz dlugo i w tym czasie pare razy zmieniala polityke tzn. na jeden sezon robila plecaki typowo outdoor, ktore potem znikaly bezpowrotnie i taki
alpinist czy endevour sa teraz dostepne tylko w sklepach internetowych a nie ma ich na stronie jansporta juz...
-------------------------------------------
ot zastrzyk zdrowego rozsadku...

Odpowiedz
#10
Witam!
Mam pytanko ile ten plecak jest wart JanSport AIRFUSION? Qmpel ma i chce mi sprzedać za 150zł bez gwarancji i nie wiem czy brać.

Zdjęcie:
http://www.diaboland.boo.pl/plecaki/airfusion.jpg
-------------------------------------------
diaboł

Odpowiedz
#11
super sa
-------------------------------------------
antek

Odpowiedz
#12
chciałam się zapytać czy te plecaki opłaca sie kupic za 170 zł i czy sie nie rozwli po jakims czasie prosze o pomoc !!
-------------------------------------------
Ann

Odpowiedz
#13
Warto.

Odpowiedz
#14
Warto, jestem bardzo zadowolony. Na ngt jest test.

Odpowiedz
#15
uzywam jansport-u od chyba 8 lat i jedna rzecz co zawsze sie wali (oprocz impregnatu) - suwaki, na potege, nie wiem dlaczego ale suwaki to zlo
-------------------------------------------
suwaki to zlo

Odpowiedz
#16
Ile trwa dostawa towaru do domu ???
-------------------------------------------
Nim

Odpowiedz
#17
Co do plecaków Jansporta, to również miałem styczność tylko z miejskimi. Wnioski?
Plecaki są niewiarygodnie wytrzymałe. Tarcie o beton, pranie, ciągnięcie - znoszą wszystko. Suwaki mogłyby być lepsze - rozchodzą się po wypchaniu plecaka i puszczają wodę (materiały i szwy mają szczelne - można nosić wodę).

Gwarancja długa i świetna - wymieniają na nowy z byle powodu (przynajmniej miejskie modele <300zł).

Miejskie projekty marne. Mam plecak z kieszenią na laptopa i plecami miękkimi jak rękaw polaru :/

Co do plecaków turystycznych... nie widziałem, nie wiem. Patrzę tylko na tę stronę, a tam:
Klamath 68l - 1.53kg
Klamath 55l - 0.99kg
A tak naprawdę?

Odpowiedz
#18
Witam, zamówiłem plecak WAYFARER, ale przez pomyłkę wysłano mi inny kolor niż chciałem. No i go mogę zwrócić, tylko zastanawiam się czy może dopłacić do jakiegoś innego modelu. Bo ten kupiłem na ślepo, nie widziałem go w sklepach i wydaje się cienki. Znaczy jedna wartstwa materiału. Ale suwaki wporządku.

Ten mój:
http://www.jansport-plecaki.pl/shop/20,3...er_-_jtpf6

http://www.jansport-plecaki.pl/shop/20,3...ty_-_jtny3
http://www.jansport-plecaki.pl/shop/20,3...er_-_jtpz6

a może?

http://www.jansport-plecaki.pl/shop/20,3...pm_-_jtng2

Jakby linki nie działały to mam model WAYFARER czy może dopłacić do TRINITY, BEAMER lub RPM?

Może wiecie jak te modele się sprawują?.

Szukam plecaka który na wakacje może służyć podczas długich spacerów po lesie i bezdrożach, ale także na codzień nie muszę bać się o niego, że się porwie od ciężaru zakupów czy rozleci się po praniu jak go zabrudzę. :)

Odpowiedz
#19
Witaj!
Mam AIRSKYRIM II w kolorze niedostępnym zasadniczo na PL rynku obecnie pomarańczowo, oliwkowy (taki http://www.plecaki.e-targ.pl/obrazki/112504320.jpg).. Plecak kupiony dobre 4 lata temu, w Factory Outlet (teraz Vabbi) za złotych 160 z groszami. Obecnie są w sprzedaży w innych kolorach i drożej. Przez te kilka lat noszony prawie codziennie, nie szczędzony, czasem rzucany, pakowany ciężkimi rzeczami (najczęściej płyny do pełna ;)). Nic nie pękło, nie spsuło się, nie przetarło. Komfort noszenia - jak nówka. plecak bardzo dobrze leży, nie ciąży nawet przy dużym obciążeniu. Ha! Dopiero raz czyszczony był! Ale teraz wygląda jak po wojnie lecz nie mam serca go prać. Do miasta bardzo fajny, po ściągnięciu pasków mały. Pojemność 30L jednak na zakupy wystarcza. Gwarancaja 30lat jest albo na materiał albo na szwy, nie wiem, wywaliłem po 2 latach :) Na wycieczki się nadawać nie może ze względu na małą pojemność.
Za tą cenę zdecydowanie polecam!
-------------------------------------------
Pozdrawiam.

Odpowiedz
#20
zapraszamy do go2school.eu - to nowy internetowy sklep z najlepszymi plecakami i akcesoriami szkolnymi firm: Jansport, Roxy, Quiksilver, Fox oraz Sigg. W ofercie najnowsze plecaki i torby szkolne w modowych kolorach i wzorach. Akcesoria szkolne to kolorowe piórniki oraz butelki i bidony Sigg. Prosta nawigacja w sklepie ułatwia wybór odpowiedniego produktu. Sprawdź i przekonaj się, że to najlepsza oferta szkolna na rynku!
-------------------------------------------
go2school.eu

Odpowiedz


Skocz do: