To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Merrell
#1
Czy ktos mial do czynienia z butami nowej (3letniej) firmy MERRELL?? Chodzi mi dokladnie o model buta chameleon. Jesli ktos go sam sprawdzil lub posiada o nim jakies informacje, jak ten but zachowuje sie w trasie, to prosze o odpowiedz
-------------------------------------------
pozdrawiam, marcin

Odpowiedz
#2
kilka modeli ma nazwe chameleon. jest chameleon costam , chameleon srostam itd. nie wiem o ktory konkretnie ci chodzi.
merrell to z tego co mi wiadomo to amerykanska firma. moich 2 dobrych kumpli ma te buty, jeden z nich ma 2 pary. bardzo sobie je chwala. dobra podeszwa vibram, nieprzemakalnosc zalezy od modelu, w roznych modelach nieprzemakalnosc jest inna :). jak masz je do nabycia w kozystnej cenie to nie zastanawiaj sie, to swietne buty.

Odpowiedz
#3
ja mam na oku model CHAMELEON DRY WATERPROOF, w przyzwoitej cenie, dzieki za porade

Odpowiedz
#4
A gdzie można kupić buciki Merrell w Warszawie
-------------------------------------------
pitt40

Odpowiedz
#5
wybrane modele w Decathlonie
-------------------------------------------
...nemo me impune lacessit...

Odpowiedz
#6
Siemka podobaja mi sie buciki Merrell/a, ale mam zaje.... e wielki problem.
W miescie w ktorym mieszkam moge je kupic w 3 sklepach - ale w zadnym z nich zabraklo akurat tego numeru buta ( 41 ) maja ale dopiero od 42 ;(.
Jak by ktos wiedzial jak mozna jeszcze kupic te buty prosze o pilny kontakt !!
Z GORY WIELKIE DZIEKI !!!!
-------------------------------------------
Piotrek

Odpowiedz
#7
Witam , nie orientuje sie ktos gdzie mozna dostac buty tej firmy w Poznaniu?Sa w wybranych sklepach na Polwiejskiej ale wybor zalosny...
-------------------------------------------
kuba

Odpowiedz
#8
właśnie kupiłem (Rybnik sklep Weekend ) zapowiadają się ok
-------------------------------------------
irek

Odpowiedz
#9
...firam jest supper w 2000 roku w Szwecji , bo jeszcze w Polsce nie wiedzino co to z marka , kupilem jedena pare nie pamietam jaki model , sluzyly mi 3,5 roku i dopero wtedy sie przetarly na podeszwie... ale jak sie chodzipo Harpaganach to sparaw jasna :) ,,,, marka super!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz
#10
Buty sa rewelacyjne kupilem je w promocji (cena jest spora zaznaczam) ale byty to cos w stylu new yorker(chodzi o trwalosc) POLECAM POLECAM POLECAM
-------------------------------------------
joonak

Odpowiedz
#11
Buty nie do zdarcia. mam je już 3,5 roku i są jak nowe. chodziłem po dworze, grałem w piłke i nawet po stawach z wedkami łaziłem. Buty śa rewelacyjne. Niewiem jaki model ale jden minus to tylko taki iz podeszwa po 3 latach ma 1/5 bieżnika :)

Odpowiedz
#12
Posiadam (i chodzę bo zima :)) w butkach Merrell model Chameleon Yeti Moc - czyli, tzw. model zimowy (niskie, ocieplane, na podeszwie vibram). Buty bardzo wygodne, nawet lekkie, niestety mają tendencję do ślizgania się nie tyko na lodzie, lecz również czasem na mokrych powierzchniach... ogólnie jestem zadowolony. Sprowadzane z USA wtedy w cenie 100 USD.
Pozdrawiam.
-------------------------------------------
chester

Odpowiedz
#13
Właśnie dzisiaj je kupiłem (EagleIII) za 228 zł. Jako jedyne w cenie do 250 zł były na Vibramie niestety to była końcówka więc zostałem skazany na rozmiar 46 (ale pół numeru jestem wstanie przeboleć). Dodam jeszcze, że zależało mi na butach do chodzenia po mieście więc brałem pod uwagę głównie podeszwę oraz fason i kolor (brązowa skóra i zielone wstawki z cordury oczywiście wszystko w ciemnej tonacji). W Krakowie w tej kolorystyce, rozmiarze, cenie i oczywiście na Vibramie nic lepszego nie znajdziecie (do 300zł).Wiem, że jest jeszcze kilka butów tego modelu w rozmiarze 44,5 46,5 w Salomonie na Szewskiej. Jak chodzi o nowy model jest prawie taki sam lecz niestety kosztuje 280zł i ma jak dla mnie nieciekawą kolorystykę (lecz to kwestia gustu).
-------------------------------------------
AGHman

Odpowiedz
#14
w zeszłym roku Merelli w Krakowie było zatrzęsienie - widziałem je także w kilku sklepach na Florianskiej,
tych zajmujacych się obuwiem ''czysto'' sportowym...

w Bielsku Białej były w Salomonie w Klimczoku, ale teraz chyba tylko jakieś resztki zostały
-------------------------------------------
wiki @ sf-f.pl

Odpowiedz
#15
--->wiki
Zatrzęsienie oczywiście jest, bo dzisiaj miałem okazję się o tym przekonać. Jak to zwykle jednak bywa, jeśli szukasz konkretnego modelu w konkretnym kolorze, rozmiarze i co najważniejsze w dobrej cenie, to ciężko naprawdę coś znaleźć. Buty MERRELL jak dla mnie zasługują na uwagę ze względu na zastosowane w nich materiały, fason i stosunkowo niską cenę. Musze przyznać również, że w porównaniu do butów Salomona, Karimora czy Campusa lub nawet Scarpy (w tym samym przedziale cenowym) zrobiły na mnie dużo lepsze wrażenie swym wykończeniem.
-------------------------------------------
AGHman

Odpowiedz
#16
Mam raczej miejski model - Merrell Polar Moc Waterproof i szczerze polecam. Bardzo wygodne, cieple, solidnie wykonane i nieprzemakalne. W gory bym sie w nich nie wybral, ale na miasto - rewelka!

Odpowiedz
#17
W Poznaniu mozna je kupic w sunsport na sw marcinie-stos duzy wybor ja dzisiaj kupilem MERRELL sprint blast luxe w swietnym czarnym kolorze o zielonym nalocie!Prezentuja sie ***iscie!Wykonanie jest super materialy rewelacja,nieprzemakalne i nie drogie bo 249,-!POLECAM
-------------------------------------------
Rafał Poznań

Odpowiedz
#18
ma ktos jakiego linka do nich?
-------------------------------------------
karlosw@o2.pl

Odpowiedz
#19
http://www.shoes.com/product.asp?p=50087...t_id=53199
-------------------------------------------
chester

Odpowiedz
#20
Hej !!
Czy ktoś używał tych butów model ''Phaser Inferno'' albo ''Pulse II'' ?? Szukam półbutów z podeszwą Vibram i te mi się całkiem podobają, ale chciałbym przeczytać opinie użytkowników.

Dla zainteresowanych podaje stronke producenta: www.merrell.com

jeszcze tutaj na polskiej:
http://www.8a.pl/sklep/pokaz.php?co=firm...a&str=0,10
Pozdrawiam z góry dzięki
-------------------------------------------
Marcus

Odpowiedz


Skocz do: