To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Milo Red Rock
#1
OPIS PRODUKTU:

plecak na linę
paski kompresujące
1 kieszeń zewnętrzna zamykana na zamek
płachta na linę o wymiarach 120 cm x 120 cm
pojemność pozwalająca na zmieszczenie nawet 70 metrów liny
Tkanina - Midora / Shadow Box Nylon 500D

-----------------------------------------------------------------
RECENZJA:

DATA RECENZJI:
25-06-2007, 11:12

Zakupilem płachtę na linę RED ROCK z kolekcji wspinaczkowej MILO na lato 2007


OPIS PRODUCENTA:

Zaprojektowana by chronić Twoją linę przed brudem, szkodliwymi czynnikami- wilgocią i niebezpiecznymi substancjami.
Duża płachta pozwala zaoszczędzić czas eliminując potrzebę klarowania i zwijania liny po każdej drodze! Lina w torbie nie skręca się, a operowanie nią staje się łatwiejsze. Płachta sprawia również, że Twoja lina i inny sprzęt wspinaczkowy trzymane są z dala od wszelkich zanieczyszczeń, a także zapewnia wystarczająco dużo miejsca na rozciągnięcie liny pod skałą.

OPINIA
Za 69 PLN nie spodziewałem sie cudów. Materiały ok. Kolory fajne. Na pierwszy rzut oka OK.
Odrzucają paskudne w wykonaniu i niemiłe w dotyku szelki plecaka.
Płachta na linę solidna.
Górna kieszeń na dokumenty poręczna.
Paski kompresyjne skutecznie zapinają linę i dobrze formują plecak.

TEST
Po zapakowaniu liny i uprzęży udałem się w skały. Przy zakładaniu plecaka prawie urwały mi się szelki (wszyte w tandetny sposób) . Obie solidnie się nadpruły. Niezrażony postanowiłem podejść pod skały.
Paski nie wchłaniają potu, są niewygodne, nieprofilowane. Na całe szczęscie jest jeszcze taśma spełniająca rolę pasa biodrowego - ta działa dobrze i ratuje sytuację. Dobrze, że plecak lekki - wady nie drażnią za bardzo. Niestety przy dalszym marszu do konca odpruwa się szelka plecaka. Po doniesieniu liny na rękach reszta płachty działa bez zarzutu i spełnia swoje zadanie. Materiał nie chłonie brudu a sama płachta spisuje się OK. Szlufka na końcówkę liny pozwala ją szybko odnaleźć.

PODSUMOWANIE
Płachta wygląda ładnie i spełnia swoje funkcje - o ile uda nam się donieść ją w całości na miejsce ze względu na tandetne, badziewne i nietrwałe wykonanie sytemu nośnego. Na chwilę obecną zastanawiam się czy w ogóle ja reklamować czy może do dobrej płachty samemu doszyć sobie lepsze szelki. Całość oceniam negatwynie i nie polecam.

OCENA PRODUKTU:

Wygoda: 2/5
Wyposażenie: 3/5
Wytrzymałość: 1/5
Ogólna: 2.00/5



Odpowiedz
#2
zakupiłem Red Rocka i dowiedziałem się od sprzedawcy że paski są już lepiej przyszyte aczkolwiek tandetne no ale nie można spodziewać się cudów od plecaka za 69zł.

co do wykonania materiałów i użyteczności jestem zadowolony w 100%
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Skocz do: