To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test preparatu nanopac / nanolux - wysyłka
#1
Witajcie

Zwróciła sie do nas pewna firma z prośbą o przetestowanie ich ciekawego produktu do ochrony stóp przed bakteriami i grzybami. Więcej info z parę chwil... ale powiem tylko ze są potrzebni smiałkowie naprawdę odwazni skłonni poświęcić swoje stópki. Napisze więcej szczegółow jak ustalę szczegóły i warunki współpracy

Odpowiedz
#2
No to juz wiem o co chodzi.

- Potrzeba na początek 10 osób

PRZECZYTAJCIE UWAŻNIE:

Z info z maila od producenta http://www.nanopac.pl:
- pojemniki będą z atomizerami o poj. 250 ml. nanosrebra
- produkty nie są jeszcze sprzedawane na szeroka skalę,
- produkty posiadaja zezwolenia Ministra Zdrowia na stosowanie na terenie Polski.
- 250 ml wystarczy na testy dla jednej osoby, przy uzywaniu pieciu par butów jednorazowo na okres 2 miesiace, lub miesiac dla dwóch osób w rodzinie,
- Buty pryskamy wewnatrz do lekkiego zwilzenia. Najlepiej czynnosc wykonac wieczorem. Buty uzywane codziennie beda wymagaly powtórzenia spryskania czesciej.(3-5 tygodni). Mozna zabezpieczac nowe buty, a szczególnie te produkowane w Chinach na kiepskich klejach i watpliwych materialach.

- nie stosujemy bezpośrednio na stopy!!!!!
Działamy na obuwie lub na skarpety chroniąc tym samym stopy.
Testy powinny tak być przeprowadzone.Przykre zapachy ze stóp i obuwia biorą się z rozkładu potu przez bakterie i grzyby ,a nie z samego potu.Wyściółka buta to jak ''kondensator'' na drobnoustroje.
Biostatyczny but to ochrona stopy.Stosowanie środków biobójczych na stopy bezpośrednio czyni więcej zła niż dobra niszcząc florę bakteryjną ochronną.

Nastepny etap testów to TiO2, w nanao.
Najpierw skupmy sie na NPS 100 to jest nanosrebrze w roztworze wodnym i stezeniu 50 ppm. Efekt gwarantowany,wyzwolenie z odoru stóp i butów, grzybicy i bakterii. Profilaktycznie mozna pryskac na skarpety. Uwaga srodek nietoksyczny, bezwonny, obojetny na wszelkie materialy, ale lekko brudzacy, przy 50 ppm. Szkoda gdyz nie mozna go stosowac jako dezodorant na inne ubrania to jest koszule swetry itp. Rozcienczenie do 5 ppm woda demineralizowana (stacja benzynowa) dalej skuteczne i nie powoduje zaplamien.Prosze nie stosowac bezposrednio na skóre. Nic sie nie dzieje,ale w pozwoleniu M.Z. tego nie ma. Pojemniki beda z etykietami i instrukcja stosowania.

Odpowiedz
#3
NANOPAC POLSKA przesłał mi skan pozwolenia Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym NPS 100. Spokojnie

Odpowiedz
#4
Lista skompletowania wg kolejnosci zgłoszen na forum:

1. mataj
2. kakato
3. wasyl
4. sasq
5. rzez
6. @rek
7. carollo
8. vit
9. akacja
10. kazzperr
11. Rumcajs
12. kardi
13. kaikow
14. quarol
15. Spineless
16. ~m.
17. DarekCy
18. Arthuro
19. fwsl
20. fluid

hm hm no zobaczymy:
21. Gil_Galad
22. arkadoo
23. Wiki


namiary na siebie dajcie na gumibearMarcin@ngt.pl (imie, nazwisko, nick). A tak swoją droga miło było was poznac:) Nie wiem co bedzie za 3 mce po testach i czy bedzie komu to jeszcze pisac .... ;)


Jeszcze poczty nie sprawdzalem ale mam nadzieje ze wszyscy juz skrobnęli na siebie namiary
-------------------------------------------
kakato córa!

Odpowiedz
#5
NANOPAC POLSKA wysłał swoje produkty. Najdalej w poniedziałek powinny dotrzeć. Weźcie pod uwagę kryteria ww. oraz wszystko to co Wam jeszcze przyjdzie do głowy podczas testowania tych produktów.

Adres dla testujących obecnie : info@nanopac.pl

Oczywiście ten wątek jest również dla Was

Odpowiedz
#6
Czekamy, czekamy właśnie... 8-/
Coś mi się wydaje, że ten Nanopac lekko ze mną miał nie będzie ;-) Mam takie jedne stare butki, które nic tylko wyrzucić na składowisko odpadów radioaktywnych :-) I o to chozzi...
-------------------------------------------
pozdr.

Odpowiedz
#7
Hehehe, o to chodzi DarekCy, do tego stare bawełniane skarpetki i dużo biegania, dużo potu i smrodu, obaczym to ustrojstwo czy podoła :D

Odpowiedz
#8
Doszło. Spryskalem 7 par (w tym sanadały) tyle , ze najwieksze smierdziele przetestuje 14-16 07.

Odpowiedz
#9
Ja już dostałem. Pierwsze wrażenie jest takie, że gdyby spryskiwacz miał kształt puszki od dezodorantu to lepiej by się wpsikiwało do buta. Kształt plynu do mycia naczyn troche to utrudnia :d

Odpowiedz
#10
mzoe poczekajcie wszyscy z ocenami bo będizecie kopmuś coś sugerować. umówcie sie np żę piszecie za tydzień czy coś :)
-------------------------------------------
misiek

Odpowiedz
#11
juz mam,
wieczorem pryskane, rano buty nie walą, czuć je skórą, jedynie takie naprawdę mocno walące jeszcze odrobinke czuc no ale poprawilem dzisiaj i zobaczymy co będzie wieczorem

Odpowiedz
#12
upps, zagapiłem się z tym wyższym postem,
do kasacji!!

Odpowiedz
#13
Wczoraj dostałem, buty już dostały swoją porcję, zobaczę jeszcze jak to będzie wyglądało na białych skarpetach.

Odpowiedz
#14
~fwsl ja jestem ciekaw jak bedzie wyglądao w czarnych. Czy moz ejakies smugi to zostawia. Ale zdaje sie że bedzie mi dane również potestowac bo mialo byc 20 próbek ale w którymś z maili do producenta podalem swój adres do kontaktu w sprawie testów i bach wczoraj mi dzwonią że tez mi dosyłają :) takze jest nas 21.

Takze prócz pytan i zwyklej ciekawości sam sobie zapodam nanocare w smrodki me i napisze jak to wygląda

Odpowiedz
#15
Ja bym pisał od razu spostrzeżenia. Z grubej rury jak cos nie tak, a jak cacy to wspomnieć można:) Bo obrosną nam w piórka w nanopac. Wiem że śledzą wątek i bedą zabierac głos i pisać co i jak i czekają na wszelkie od nas info

Dla przypomnienia:
Wytyczne dla testerów i śmiałków otrzymane z nanopac.pl:

1. jaki otrzymałeś efekt po pierwszym nałożeniu?
a. czy odór zniknął i po jakim czasie od chwili aplikacji?
b. jaki czas upłynął kiedy nastąpiła potrzeba kolejnego spryskania ?

2. jakie jest twoje zużycie środka na miesiąc/dwa/trzy, zakładając że
pierwsza aplikacja może być bardziej intensywna, a powtórkowe delikatnie zwilżające?

3.aplikacja dotyczy obuwia, efekt biostatyczny uzyskany w bucie przenosi się na stopę,po jakim więc czasie najbliżsi z twojego otoczenia dostrzegą zmiany zakładając, że o stosowaniu środka nie będą wiedzieli?

4.jakie masz uwagi na temat opakowania ,aplikatora,sposobu aplikacji?

5.czy lekko słomkowy kolor przeszkadza Ci w aplikacjach obuwniczych?

6.pomyśl gdzie jeszcze możesz zastosować nanosrebro w twoim otoczeniu jeżeli przekonasz się o jego rewelacyjnych właściwościach biostatycznych.

7.przy 5 -krotnym rozcieńczeniu środek jest dalej aktywny biostatycznie lecz nie plami, czy zastosujesz nanosrebro na koszulkę, polar, śpiwór, plecak, itp.?

8. obserwuj i przekaż rzetelne uwagi jakie masz na ten temat,weźmiemy wszelkie sugestie pod uwagę.

Producent prosił by pokreślic, że środek nie niszczy obuwia i skarpet i jest absolutnie neutralny dla materiałów i bezpieczny dla stóp.
Buty pryskamy wewnatrz do lekkiego zwilzenia. Najlepiej czynnosc wykonac wieczorem. Buty uzywane codziennie beda wymagaly powtórzenia spryskania czesciej.(3-5 tygodni). Mozna zabezpieczac nowe buty, a szczególnie te produkowane w Chinach na kiepskich klejach i watpliwych materialach.

- nie stosujemy bezpośrednio na stopy!!!!!
Działamy na obuwie lub na skarpety chroniąc tym samym stopy.
Testy powinny tak być przeprowadzone.Przykre zapachy ze stóp i obuwia biorą się z rozkładu potu przez bakterie i grzyby ,a nie z samego potu.Wyściółka buta to jak ''kondensator'' na drobnoustroje.
Biostatyczny but to ochrona stopy.Stosowanie środków biobójczych na stopy bezpośrednio czyni więcej zła niż dobra niszcząc florę bakteryjną ochronną.
---
Edytowany: 2007-07-04 22:13:03

Odpowiedz
#16
Dzisiaj przyszło, zostawili mi awizo, jutro odbiorę i pobiegam wieczorem, bo mam takich dwóch kandydatów (adidaski), którzy śmierdzą niebywale :D

Drugi test w weekend, wyjście w teren.

A właśnie, do butów wspinaczkowych też można to stosować? Jakiś czas temu prałem, więc jeszcze bardzo nie śmierdzą, ale to może niedługo potrwać hehe :)

pozdrawiam i życzę udanego testowania
-------------------------------------------
Rzez

Odpowiedz
#17
No wiec na szybko narazie tylko tyle (reszta po porzadnym przepoceniu obuwia) na 7 par - w wszystkich zaraz po psiknieciu przykry zapach znikł po kilku minutach, niestety w 4 parach powrocil po kilku godzinach ... niby juz troche inny , ale niezbyt przyjemny( cos a,la ,,zapach zawilgnietego namiotu'' Zuzylem na te 7 par ponad polowe preparatu i zastanawiam sie czy w tych 4 parach obuwia nie powtorzyc odrazu aplikacji? Co do pkt.4 mnie osobiscie pojemnik i sposob aplikacji odpowiadaja.
Pkt. 5 uzywam raczej ciemnych skarpet , wiec slomkowy kolor nie odgrywa roli -choc napewno lepiej aby bylo to bez koloru i nie farbowalo jasnych skarpet , a w sandalach nie zauwazylem aby stopy zafarbowały.
Po 16 .07. bede wiedzial na 100 % czy wogole to sie nadaje... przez 2 dni bede mial na nogach najwieksze smierdziele jakie idzie kupić za nie male pieniadze - czyli buciki Beck,a :D

Odpowiedz
#18
Doszlo dzisiaj odebralem zaraz jak wrocilem z obrony :P (do przodu)
Srodek zastosowalem w 3 parach butow (bardzo roznych) spostrzezenia napisze rano, bo narazie nawet nie zaczalem trzezwiec po oblewaniu ;P
-------------------------------------------
Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Odpowiedz
#19
no dobra .. po aplikacji smród zniknął prawie od razu,ale po trzech dniach w najbardziej śmierdzących butach zaczyna znowu coś się ''dziać''. W sandałach HiMu które waliły zaraz po założeniu teraz po kilku godzinach chodzenia nic nie smierdzi ,aplikator może być,farbowania nie zauważyłem.

Odpowiedz
#20
cos mi sie zdaje że nanocare po naszych testach zwiekszy stezenie bo widze że coraz czesciej pojawiaja sie glosy o tym.

Z tego co pamietam 20 próbek jest w steżeniu 1:40 a ja dostane koncentrat:) I spróbuje manewrowac stezeniami. najwyzej mi nogi do kolan zaora:)

Odpowiedz


Skocz do: