To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Śpiwory] HiMountain Superpack 800
#1
witam.
chcialbym zasiegnac opinii uzytkownikow na temat spiworow superpack 800 firmy himountain.
czy ktos go ma i uzywa?
planujemy z moja dziewczyna zakup dwoch takich, z roznymi zamkami -- i spinanie ich. czy ktos tego probowal? jak z wygoda? jak z termika?
zaznaczam, ze spiwor bedzie typowo letni (pozna wiosna, wczesna jesien tez sie wlicza -- i moze zima w schronisku).

Odpowiedz
#2
''planujemy z moja dziewczyna zakup dwoch takich, z roznymi zamkami -- i spinanie ich. czy ktos tego probowal? jak z wygoda? jak z termika?''
No wiesz, to forum może dzieci czytają, nie wiem jak będzie z odpowiedzią na to pytanie :)))

-------------------------------------------
http://antyspam.pl/

Odpowiedz
#3
wytlumaczy sie im, ze chodzi nam o to, o co Laponczykom, kiedy spia obok siebie :P

Odpowiedz
#4
Wydra
Coś ty taki pruderyjny? :))))))

Odpowiedz
#5
Ok, spałem tak z dziewczyną wiele razy, było ciepło. Nawet gdy poza namiotem było zimno. A śpiwory to było jakieś takie coś z przed pieciu epok więc ciepłe to one same w sobie specjalnie nie były :)
-------------------------------------------
http://antyspam.pl/

Odpowiedz
#6
a właśnie posiadam dwa takie śpiworki z zamkiem prawy lewy czasami moja kobieta się ze mną gdzieś wybiera ale nie łączyłęm ich ponieważ nie jest to praktyczne jest wtedy większa strata ciepła. powiem że są spoko bo zajmują bardzo malo miejsca po spakowaniu (zresztą normalne przy 800-setkach) ale mają sporo wad np. wszyty wewnątrz pasek sztywnego materiału ekstra działa bo suwak nie wcina się ale potrafi to nieżle drapać kołnież zapinany pod szyją też jest troszkę żle zaprojektowany a kaptur to wogule już jakaś pomyłka. nie postarali się zbytnio. co do termiki to sugerują komfort przy 10 i faktycznie mi przy tej temp (na otwartym terenie oczywiście) było nawet troszkę za ciepło ale moja kobieta zmarzła (może płeć piękna jest bardziej wrażliwa)
-------------------------------------------
all

Odpowiedz
#7
dodam że wcześniej testowałem HANNAHA podobny wagowo i jest naprawdę dobry wchodzisz i nic ci nie przeszkadza czyli tak jak powinno być polecił by go osobiście napewno
-------------------------------------------
all

Odpowiedz
#8
Co do spania w złączonych śpiworkach to jest trochę ja mam pewnie jakis odchył ale jest mi cieplej :)Trzeba tylko dobrze ściągnąć kaptur. Nie wiem jak to jest w HiM (my mamy małachy) ale trochę przeszkadza że śpiwór nie jest do końca rozpinany w nogach. Noi trzeba dograć przewracanie się z boku na bok... Jestes w końcu w jednym worku

Odpowiedz


Skocz do: