To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


BUTY : Commando- Protektor
#1
niestety nie miałem okazji testowania tych butów ani nawet ich zobaczenia. Chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś ma moze jakieś opinie na temat tych butów (do jakiego zastosowania sa przeznaczone itp.). Wydają sie one dość porządne a że produkuje je polska firma więc nie powinny kosztować majątku (tak mi sie wydaje ;P )

http://www.protektorsa.pl/index.php?strona=towar&id=44
-------------------------------------------
smqzbq

Odpowiedz
#2
OT: są przeznaczone na wojnę. do przemarszów wraz z przesuwającą się linią frontu. do zachodzenia cichcem od tyłu innych
przepraszam, nie mogłem się powstrzymać

do kasacji mój post
-------------------------------------------
www.dwiesiostry.pl

Odpowiedz
#3
Tanie. (Zapłaciłem ok 200zł pótora roku temu).
Dobrze wykonane. Ciągle się extra trzymają.
Świetne do miasta: miękka podeszwa+wkładka antywstrząsowa, chodzi się jak w papciach.
Fajny system sznurowania: szybko się zakłada, szybko ściąga. Świetnie trzymają się nogi.
Niestety połączenie skóry licowej z sympatexem nie odprowadza dobrze potu. Ubrałem je zeszłą zimą raz ''w teren''. Noga pływała mi po prostu w pocie... A teraz ciekawostka. Tego lata jak były koszmarne upały zabrałem je na wyjazd z żoną i synkiem w Karkonosze. Zrobiliśmy parę klasycznych podejść ze Szklarskiej. (Część szedłem mając dodatkowo marudzącego szesnastokilowego bąbla na plecach :) i stopa była prawie sucha. Miałem te same skarpetki co ciekawe. Wogóle tego nie rozumiem. Kupy się to nie trzyma i zagadka jest to dla mnie totalna. Nie potrafię tego wyjaśnić. Mimo wszystko nie polecam ich w górki.
Aha, dzisiaj ponad godzinę biegałem w nich z synkiem po mokrym śniegu (sanki, lepienie bałwana i takie tam różne) Buty wciąż wogóle nie przemakają.
Pzdr
Tomek
-------------------------------------------


Odpowiedz
#4
Dzięki Wydra!
a mógłbyś mi podać miejsce gdzie kupiłeś te buty? Albo gdzie takie miejsce sie znajuje ..najlepeij blisko kielc?
-------------------------------------------
smqzbq

Odpowiedz
#5
Kupiłem bezpośrednio z fabryki. w google znalazłem namiary, przerzucali mnie z telefonu na telefon, aż wreszcie trafiłem na dział handlowy, zdaje się że jakaś miła pani po prostu podeszła na linie czy do magazynu, wzięła właściwy rozmiar i nadała kurierem. Wtedy to była nowość, teraz czasami pojawiają się na alle, pewno też w sklepach w internecie czy realu. Poszukaj. Powodzenia. to bardzo dobre i tanie buty, warto :)
-------------------------------------------


Odpowiedz
#6
proszę bardzo kielce:
http://www.protektorsa.pl/index.php?stro...tokrzyskie

Odpowiedz
#7
dzięki traszan ale niestety sa to nieaktualne badz pólprawdziwe wieści...dziwi mnie fakt ze firmy tak nie doceniają medium jakim jest internet.
Chyba faktycznie do nich zadzwonie tylko może w poniedziałek do sklepu firmowego to mi przyśla jakos te buty

-------------------------------------------
smqzbq

Odpowiedz
#8
butów jeszcze nie mam ...
niestety firma jest jedna z tych ''dupa do klijenta'' :D
zamówienia mozna składać jedynie faxem ! ;D;D;D

-------------------------------------------
smqzbq

Odpowiedz
#9
http://allegro.pl/item164371697_buty_woj...ando_.html

Odpowiedz
#10
Ja je kupiłem bezpośrednio w sklepie firmowym w Lublinie więc postanowiłem dodać moją opinię o nich:
- miałem w ręku 2 pary i co najdziwniejsze obie inne. Jedne były z twardszej skóry(cała czarna podeszwa) drugie z miękkiej(czarno szara) - kupiłem te miękkie bo tamte były bardziej sztywne i miały niewygodny język + różniły się wkładką
- wrażenia z chodzenia - chodzi się wygodnie ale: trzeba brać mocno dopasowane bo się skóra rozciąga i robią się większe, nie ma skórzanej zapiętki tylko cały jest obszyty w środku membraną, zapiętek ze zbyt miękkiej skóry jest pogięty( zmniejsza to stabilność nogi w bucie) trzeba mocno sznurować.
- po dobrym zapastowaniu na gorąco są nieprzemakalne (20 km po śniegu w pieninach + styptuty żeby śnieg nie wpadał górą i nic)
- w zimie świetnie się sprawują, noga się nie poci i nigdy sobie nic nie obtarłem,
- w lecie w nich nie chodziłem więc nie wiem.
- nie wiem jak z ich wytrzymałością bo za krótko je mam - powiem za parę lat:)
bałbym sie je kupować przez internet ale jak ktoś mieszka daleko od Lublina to nie ma wyjścia.
Ja jestem z nich zadowolony ale obawiam się ich wytrzymałości. To tyle pozdrawiam:)

Odpowiedz
#11
Protektor robi identycznie wygladające buty robocze, bez sympatexu, o ile pamiętam właśnie na ciemnej podeszwie i z mocniejszej skóry. Czy to nie przypadkiem te oglądałeś?
-------------------------------------------


Odpowiedz
#12
Być może ale cenowo się nie różniły. Ja mam z sympatexem a tamte nie pamiętam co miały. U mnie język jest z bardzo miękkiej skóry a w tamtych był twardy i gniótł nogę po zasznurowaniu. I wkładka była z dziurkami grubsza i bardziej miękka a moja jest cienka i twarda. Wybrałem takie bo od razu na nodze dobrze leżały.

Odpowiedz
#13
cholera. wiecie co mnie boli?

Takie protektory czy bundeswerki są może wspaniałymi butami do chodzenia - ale wyglądają paskudnie - powiedzmy to sobie szczerze.

Z drugiej stony Magnumy Classiki, czy inne buty ''taktyczne'' wyglądają z klasą i są miłe dla oka - ale każdy mówi, że długo się w nich nie pobiega - chyba, że od czasu do czasu - tylko na akcje jeśli się jest policjantem czy kimś w takim pokroju. Nie można zrobić butów ładnych dobrych i w przystępnej cenie?

a taki oftop
Czy ktoś wie jak się trzymają i sprawują Deserty? takie
http://www.allegro.pl/item168439326_bell...nomex.html
czy takie
http://www.allegro.pl/item168099031_buty...1_5_r.html
czy jakiekolwiek inne?
-------------------------------------------
nie róbcie wody z mózgu / noście flanele w krate:D

Odpowiedz
#14
Ja uważam że są bardzo ładne. Podobne bardziej do turystycznych niż wojskowych. Poza tym na nodze się inaczej prezentują niż na sklepowej półce. Ale wszystko kwestia gustu. :) i tak najważniejsza wygoda.

Odpowiedz
#15
Nie wiem. Dla mnie na tym zdjęciu
http://www.protektor.lublin.pl/index.php...owar&id=44
wyglądają jak kaczory:P

Już bardziej te mi pasują:
http://www.protektor.lublin.pl/index.php...owar&id=43

Ktoś coś może powiedzieć o tych butach GROM'u?



-------------------------------------------
nie róbcie wody z mózgu / noście flanele w krate:D

Odpowiedz
#16
czy tam GROM:P
-------------------------------------------
nie róbcie wody z mózgu / noście flanele w krate:D

Odpowiedz
#17
To nie są ''buty gromu'', ale buty o nazwie grom. Nie wiem czy ktokolwiek w tej jednostce kiedyś je nosił. Widziałem je u chłopaków z Krakowa. Poszukaj na necie. O tych butach już wszystko zostało powiedziane, google Twoim przyjacielem :) Obszernie i sensownie znajdziesz na recon.net, zaglądnij tam, jest też test i odzielny temat na ngt, użyj ''szukaj''
-------------------------------------------


Odpowiedz
#18
A moja żona mówi że commando są piękne, jest plastykiem, nie cierpi militarnych rzeczy więc jeśli tak mówi o tych butkach to coś w tym jest :)
-------------------------------------------


Odpowiedz
#19
Może wcześniej oglądała jakiś film akcji z fajnymi kolesiami? Nie wiem. Dla mnie te buty wyglądają jak kaczki - szkoda, że ciężko jest mi je zobaczyć na żywo
-------------------------------------------
nie róbcie wody z mózgu / noście flanele w krate:D

Odpowiedz
#20
Uwazacie ze commando nadadza sie do łazenia po lesie, łakach czytaj survivalu ?
Jak wyglada ich wytrzymałość ?


pozdrawiam
-------------------------------------------
mysle wiec jestem

Odpowiedz


Skocz do: