To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


rozmiary salewy
#1
Jaką rozmiarówką posługuje się salewa. Normalnie noszę xxl (z wyjątkiem np. Małacha, ich xxl (56) jest za wąskie). chce kupić puchówkę salewy wysyłkowo ale nie wiem czy jaką mają rozmiarówkę. Wymiary zewnętrzne niewiele dadzą bo puch dużo zabiera. To okazja i jest tylko xxl (wiem, że salewa robi też xxxl).
Czy ktoś ma doświadczenie z ich rozmiarami?
-------------------------------------------
MM

Odpowiedz
#2
ja mam 2 koszule salewy, i musze ci powiedzieć że to zależy od poszczególnych modeli i krojów. rozmiar rozmiarowi nierówny.
-------------------------------------------
Matek

Odpowiedz
#3
Chcesz kupić kurtkę wysyłkowo - napisz maila do wybranego sklepu o którą kurtkę ci chodzi, na magazynie powinni wziąć centymetr i wymierzyć (długość zamka, długość rękawów wewnątrz i zewnątrz, długość ze stójką, bez stójki, szerokość pod pachami i jakie sobie tylko wymyślisz) Przynajmniej my tak zawsze robimy jak mamy zakup jakiegoś ciucha a klient nie chce ryzykwać i nie zdarzył się jeszcze zwrot z powodu złego rozmiaru (mam nadzieję, że nie napisałem tego w złą godzinę)

pozdrawiam

Filip

Odpowiedz
#4
tak ale puchówki są małe w środku ;)

-------------------------------------------
MM

Odpowiedz
#5
Jeśli to coś pomoże to kiedyś znalazłem na ich stronie plik (Sizing charts) w PDF do ściągnięcia
http://www.salewa.com/care_instructions_...f8a0c0d59c

-------------------------------------------
kashpir_pl

Odpowiedz
#6
ja mam ich stara kurtke Gore , chyba Tundra czy coś takiego ,rozmiar XXL . Mały nie jestem 183 cm i jakies 100kg wagi . a kurtka nie jest za mała . Powiedzialbym jest obszerna, zmiesciły sie pod nia 2 polary , rekawy są takie ze bez problemu mozna schowac ręce.
Ale to moze tylko ta kurtka jest duża , lepiej sie upewnij w sklepie , jakie są wymiary rzeczywiste.

Odpowiedz
#7
Odświeże temat czy może mi ktoś powiedzieć jaka jest ,,rozmiarówka'' koszulek Salewa ?

Odpowiedz


Skocz do: