To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Parki N3B roznych producentow
#1
Sam jestem uzytkownikiem parki Fostex''a i o ile nie mam wielu uwag do solidnosci wykonania(mocny material),to brakuje marszczen w szyciu i wyglada ''plasko''(porownalem z ''Alpha'')chociaz jest naprawde ciepla.
-------------------------------------------
pozdrawiam-marples

Odpowiedz
#2
Ja również przylączam się do prośby. Przymierzam się do zakupu i chciałbym dokonać najlepszego wyboru.

Odpowiedz
#3
Co to jest parka N3B?

Odpowiedz
#4
Mr google nie wie?
Dziwne, mi tam powiedział:

http://images.google.pl/images?svnum=10&...=n3b+parka

Odpowiedz
#5
Rojas to Cię pojechali :) ale nawiasem mówiąc jeszcze trochę i zrobi się z NGT forum militarne...

Królik następnym razem tak długi adres skróć tutaj http://tiny.pl/

pozdr.

-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim...

Odpowiedz
#6
-> Spineless
bo jak powszechnie wiadomo odzież militarna jest lepsza w góry od sprzętu górskiego, i wiele tańsza...
już szukam M65, a softshelle, gorki i puch pójdą dla ubogich!
troszkę szkoda mi moich kurtek patagonii, ale cóż - twardym trzeba być :(
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
#7
Spineless
w ''normalnych'' forach wstawiam linki z opisem. :)
Tu nie ma takiego czegoś, ale dzięki za pomoc - popróbuję.

Odpowiedz
#8
Nie czujecie tego? Po prostu wojna się zbliża...
I rzeczywiście Króliku, mogłem poszukać:
http://en.wikipedia.org/wiki/Jacket_fetishism

Odpowiedz
#9
nie oszukujmy się N3B popularnie zwana alaską do turystyki się nie nadaje i temat powinien zostać zlikwidowany
marples poszukaj jakiegoś forum militarnego i tam snuj rozważania na ten temat
-------------------------------------------
leniom na forum mówimy stanowczo nie

Odpowiedz
#10
O, tu się Wiktor, zgodzę.
To jest kurtka do łażenia po płycie lotniska, coby obsłudze naziemnej d...a nie marzła. NIE NADAJE się do turystyki, chyba, że do pochodzenia z rodziną po parku w niedzielne popołudnie. Jest ciepła, ale i ciężka, po założeniu plecaka wręcz niewygodna. Nie da się tak dopasować jak M65, o cywilnych kurtkach turystycznych nie wspominając.
Nadaje się na Alaskę, ale jak jedziesz tam ratrakiem, bo na piechotę to marnie to widzę...

Odpowiedz
#11
No chyba, że lżejsze wersje ocieplone puchem nie poliestrem w typie na przykład TNF McMurdo czy La Fuma Inuit Jacket

Odpowiedz
#12
Dzieki za tak obszerny,,otwiet''.Ja tam calymi dniami lazilem i przesiadywalem w parce na rybach na lodzie-czyz to nie sport i turystyka?A tak nawiasem to ,,to'' Forum dawno sie zmilitaryzowalo sadzac po licznej obecnosci ,,zawodowych'' expertow od wszelkiego rodzaju militarnych galganow
-------------------------------------------
pozdrawiam-marples

Odpowiedz
#13
Królik >>
to przez Ciebie to zmilitaryzowanie (uff... co za trudne słowo) ;-)
ciągle tylko piszesz o tych kurtkach i spodniach, aż ktoś się w końcu przyczepi ... i nie pisz o żadnych ganach, znaczy gałganach
-------------------------------------------
smog wawelski

Odpowiedz
#14
Że ja niby zakładam te tematy?
Ja tylko odpowiadam, ale jak chcecie mogę przestać.

Odpowiedz
#15
Się Królik nie przejmuj tylko odpowiadaj dalej.
Jakość forum budują właśnie tacy ludzie jak Ty.

-------------------------------------------


Odpowiedz
#16
rumcajs ja chyba pójdę Twoim przykładem i zacznę w moro chodzić - najlepiej białych, zimą w Tatrach, żeby w razie czego nikt mnie nie znalazł ...
-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim...

Odpowiedz
#17
Królik >>
daj luz przecież sam korzystałem z Twoich rad - oczko Ci puściłem;
dwie rzeczy są niezaprzeczalne :
- przemiał postów w tych 3 wątkach o M65 etc.,
- porządek w nich - nikt tam nie zadaje puytań nie na temat i admini przynajmniej z nimi mają spokój
-------------------------------------------
smog wawelski

Odpowiedz
#18
Ok'i ,no to ktora pareczka najfajniusienka jest Waszym zdaniem? Stawiam na Alphe-fajowo pomarszczona jest i wyglada puchato,...no i Alpha to jest.
-------------------------------------------
pozdrawiam-marples

Odpowiedz
#19
Uwaga - Alpha to Alpha ale...
Kupiłem w zeszłym roku w Polsce oryginalne N3B Alpha, potem wymieniłem u improtera na inny rozmiar, a w tym roku dostałem ze stanów trzecią - każda była inna, a ta z USA najgorsza - np. plastikowe suwaki.
Po poszukowaniach w internecie znalazlem co nastepuje - Alpha przeniosla produkcje do Chin i Wietnamu - dlatego nie wiesz jaką czekoladkę dostaniesz :) kupując w internecie.
Kurtki są znacznie ciensze niż kiedyś, material znacznie gorszy (chociaz caly czas ma fajny połysk i marszczenia)
Kontrakt dla armi Alpha straciła już dawno, podobno ostatnio kurtki z lini flyersowatych szyje Fostex. Zresztą nie sądzę aby N3B była kontraktowana - teraz pewnie jakis goretex.
Ale - sam w Alphie biegam i pomimo minusów - jest extra - zwlaszcza wygląd.
A i jeszce fajny klimacik - za 300 USD mozna sobie obstalowac u Alphy idealną replikę N3B z futerkiem z kojota...

Odpowiedz
#20
poznam wasze opinie na temat kurtki columbia trickster interchange parka może ktoś ma ja?

Odpowiedz


Skocz do: