To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Plecaki Ferrino
#1
Co sądzicie o plecakach włoskiej firmy Ferrino? Posiada ktoś? Na forum znalazłem jedynie wzmiankę o lekkich namiotach tej marki. Plecaki też są wagowo oszczędne, a jak z wykonaniem?

Odpowiedz
#2
wiem tyle, że prowadzi sprzedaż tej firmy Ski Team.
ale coś o nich sam bym się chętnie dowiedział

Odpowiedz
#3
dołączam się do pytania....

Znalazłem fajny model Ferrino Approach 60+10,
http://www.reasport.pl/?off=rok&open=ofe...roduktu=43
ale nie wiem jaką pozycję ma ta marka na rynku plecaków?
Jak to wygląda z jakością/trwałością itp....
Jak się ona ma w odniesieniu np do

Tanger 2 - Jack Wolfskina
Katharo - Berghausa
Panther - Karrimora

Te 4 modele biorę pod uwagę ze wskazaniem na Tangera/Katharo, ale pojawił się właśnie Approach, o któym niewiele można przeczytać, a funkcjonalnością na 1wszy rzut oka dorównuje, a może przewższa konkurentów...;)

Co doradzicie? Mieliście może doświadczenie z tąże marką?
A może Tanger lub Katharo biją go na głowę i nie wzrto sobie nim zaprzątać uwagi?

Dzięi za odp.
Podrawiam
Lord S.
-------------------------------------------
Lord S.

Odpowiedz
#4
Ferrino... kupować
ja bym go plesował gdzie s w okolicach deutera tatonki

Marka berdzo fajna ale słabo znana poza włochami
-------------------------------------------
Gdyby kózka nie skakała, to po co jej nogi

Odpowiedz
#5
Świetne plecaki! Wytrzymałe, z dobrych materiałów. Dobra konstrukcja, nie przylegają do pleców (dobra wentylacja), wygodne. Kieszenie dobrze rozmieszczone. Warto!

Odpowiedz
#6
~K na przykladzie którego modelu tak rzeczesz? :) z jakiego materialu są zrobione? jakie systamy nosne przerobiles? Post malo wiarygodny. Pachnie marketingiem

Odpowiedz


Skocz do: