To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


8Zlot NGT-6-7.01.2007rTurbacz/i po zlocie:(/gdzie nastepny?
#1
W tym temacie zamieszczajcie swoje propozycje dotyczące czasu i miejsca kolejnego zlotu NGT. Wszystkie pomysły mile widziane :)
-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim...

Odpowiedz
#2
Miejsce: Bacówka na Gorcu Kamienickim
Termin: I połowa grudnia bądź stycznia
-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim...

Odpowiedz
#3
dobra, ale
bądź stycznia
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
#4
....bądź stycznia
-------------------------------------------
PIM

Odpowiedz
#5
skoro został ruszony ten temat, zobaczymy jak się pociągnie:) Ja na razie się nie wypowiadam bo ze mną jest różnie, może uda się jeszcze w grudniu pod koniec, lub na początku lutego, wtedy jest dzień dłuższy- choć perspektywa jeszcze w tym przypadku daleka, ewentualnie jakaś sobota i niedziela, a mam jeszcze dwa dni extra wolnego więc może wreszcie się wybiorę.
Może tak Babia Góra z nocowaniem na Markowych Szczawinach? Mam tam niedaleko rodzinkę:)
Pzdr
-------------------------------------------
tytusofm.fotosik.pl

Odpowiedz
#6
przeklejone z wątku, PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc.

myślę żeby tak jak co roku zrobić osobny temat dotyczący zlotu i poczekać na propozycje dotyczące miejsca i czasu...a organizatorem niech będzie każdy-każdy we własnym zakresie załatwił by sobie nocleg i całą resztę-tak wydaje mi się będzie najprościej

-------------------------------------------
przeklejone przez tytusa

Odpowiedz
#7
przeklejone z wątku, PODRÓŻE NGT /relacje,zloty,gdzie pojechać,co zobaczyć,etc.

Spineless nie glupie. na takie zlociki wiele luda sie nie zjawi wiec nie wiem czy tzreba by jakąś rezerwacje zalatwiac.. A pomaszerowac pzrez górki w miłym towarzystwie zawsze warto a i chlapnąć po całym dniu zimne piwko miło.
Ja proponuje Gorce moze? albo rudawy janowickie.
Zbiórka gdzieś z rańca w sobote. Tuptup po górach i wieczorem komar w schr z zimnym piwkiem i go home na drugi dzien.
No to teraz kto sie odwazy osobny temat założyć:) temu w na zlocie stawiam dobre beer. Serio serio


Ps.
a najlepiej to moje ukochane karkonosze. Spotykamy pod snieżką, robimy grzbiecik karkonoszy przez sobotę zachaczając po drodze o co sie da i kierunek na szrenice gdzie zachody słońca najpiekniejsze a morze chmur niewyobrażalne!

-------------------------------------------
przeklejone przez tytusa

Odpowiedz
#8
to ja sie wyłamię i proponuje czeskie jeseniki lub polskie opawskie.
-------------------------------------------
Matek

Odpowiedz
#9
ale ludu niepokorny!
nie wszystkie jadą z wrocka, niektóre z dalsza!
coś bardziej na linii centralnej prosimy...
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
#10
Góry Świętokrzyskie ??
- to dla rumcajsa ( i dla mnie, bom scyzoryk z urodzenia :-) ), tylko z wrocka tam daleko;
może być styczeń, żeby śniegu było
-------------------------------------------
smog wawelski

Odpowiedz
#11
musimy stawiac na mniej oblegane, skomercjalizowane, i popularne górki :) obstaje przy jesenikach lub opawskich
-------------------------------------------
Matek

Odpowiedz
#12
rumcajs - nie wszystkie jadą z końca Polski i mi Rudawy jak najbardziej odpowiadaja :P. Zwłaszcza, że mogę tam dojśc na piechotę w godzinę :D
-------------------------------------------
www.ktkmorena.pl

Odpowiedz
#13
Wielka Fatra!! uwalic sie pod Rakytov'em to wręcz czadzik.. :)))))
-------------------------------------------
(^#%!)

Odpowiedz
#14
ja rumcajsa rozumiem, pamietam jak kiedys pod babią czekał na nas bo zjawił sie nocnym pociągiem gdy towarzystwo jeszcze dzielnie spalo w domach lub zmierzało od wrocławia autostradą....nie dosc ze czekal na nas całą noc to przy okazji testował jednopałąkowego solarisa alpinsa i nie wiedziec czemu byl na mnie za to że go tak urządziłem mówiąc lekko zły:)

Stawiam na:
Gorce ... bo mi nieznane za bardzo
Jeseniki ... bo tak
Babia Góra ... a bo tam sie odbył first zlot zdaje się (byli ludzie z gdańska wiec nie marudzic)
Opawskie nie są złe ale maławo ich generalnie, choć na biskupiej kopie na wieży widokowiej pracuje sympatyczny czech i kiedyś z nim gadałem, że spokojnie można pod wieżą sporo namiotów postawić, a poza tym pod biskupią kopą jest schronisko, no ale to znowu bardzo blisko z wrocławia, dla mnie godzinka jazdy spod wrocławia.

Karkonosze, Rudawy janowickie - bo jestem samolub:) a poza tym kto kimał zimą na bolczowie pod chmurką ten tam wróci na bank

Podawać miejsca, podawać
Zrobimy potem małą ankiete. Strony dysput, kilometry rozmów a potem nikt nie przyjedzie:)
Zartuje, jestem na głodzie i stane na rzęsach by być

Odpowiedz
#15
a ja proponuje Beskid Sądecki - bacówka nad Wierchomla, fajny klimat, widoczki na taterki i fajnie.

http://www.wierchomla.republika.pl/index.html
-------------------------------------------
GG: 4635266, e-mail: Ronin20@vp.pl

Odpowiedz
#16
W tym roku byłem w Hawiarskiej Kolibie to w Gorcach idzie sie od Ochotnicy
to moja propozycja kto był to wie dlaczego:)
-------------------------------------------
Nie sprzet tylko ludzie zdobywaja szczyty.......

Odpowiedz
#17
Moze polana Mostownica w gorcach.....................sa tam 3 bacowki.......albo dowolne inne miejsce w Gorcach !!!!! od bidy mozna spotkac sie na Turbaczu i tam cos ustalic jakjes bacowki albo trawersik....To moja propozycia
-------------------------------------------
rill

Odpowiedz
#18
pięknie pięknie, prosimy więcej :))

-------------------------------------------
bo ja tu w zasadzie jestem nikim...

Odpowiedz
#19
Jesli chodzi o termin dowolny
-------------------------------------------
rill

Odpowiedz
#20
Jestem codziennym i wielokrotnym bywalcem na NGT od niedawna, więc mam pytanko. Czy jakiś zlot już kiedyś wypalił? Bo według mnie to trzeba przyjąć jakąś datę i miejsce a rzeczywiście zainteresowani chcąc nie chcąc się dostosują. Ja np. się dostosuję i chętnie zabiorę trzy osoby do autka z Lublina i po drodze.
Szkoda by było bezowocnie przegadać kilka tygodni.
Jarsy@poczta.onet.pl
-------------------------------------------
Jarek

Odpowiedz


Skocz do: