To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy 4F / w tym SoftShelle
#1
Witam
czy zna ktos firme produkujaca sprzet sportowy 4Fun ??
czy jej wyroby sa cos warte ??.

http://www.4fun.com.pl/

ps. niewiedzialem gdzie dac ten temat, jezeli administrator lub moderator uznaja ze trzeba przeniesc temat to nie ma sprawy.
-------------------------------------------
GG 4635266, e-mail: Ronin20@vp.pl

Odpowiedz
#2
Widziałam ubrania i drobniejszy sprzęt tyrystyczny, ale nie miałam okazji wypróbować.
Ciuchy narciarskie są w porządku wizualnie i niedrogie w porównaniu z innymi, ale w szczegółach widać różnicę między nimi a ciuchami z wyższej półki. Casual letni jest fajny i niedrogi. Kuchenki, termosy itp. są właściwie takie same jak wszędzie czyli chińskie...
Nie moge jednak ocenić wiarygodnie jakości bo nie używałam. Zastanawiałam się nad kupnem kurtki narciarskiej bo 4fun jest tańszy znacznie niż np. Killtec, dlatego też jestem bardzo ciekawa opinii użytkowników.
Niniejszym dołączam się więc do pytania ronin20:)

Odpowiedz
#3
Mam bieliznę tej firmy z thermodry czy jakoś tak. Wykonanie przeciętne, szwy bardzo grube, wzornictwo słabe za to logo wielkie. Materiał od spodu gładki, na wierzchu ''kanalikowy'' albo dziurkowany, nie pamietam jak to zwać. Zaciąga się z byle powodu. Na plecach w koszulce od górnego obszycia poszło oczko, pruje się dalej od samego patrzenia, więc oddam do reklamacji. Bokserki mają beznadziejną szeroką i twardą gumę która trzyma wilgoć. Odprowadzanie potu, termika (używane zima i wiosna) i schnięcie zadowalające.

Odpowiedz
#4
czyli zadne cudo, kolejna firma ktora stawia na wzornictwo...kolejny Campus, Begson
-------------------------------------------
GG 4635266, e-mail: Ronin20@vp.pl

Odpowiedz
#5
> Judasz
Tez używam bielizny z thermodry

> Wykonanie przeciętne, szwy bardzo grube, wzornictwo słabe
> za to logo wielkie.

Pierwszy komplet (długie rękawy, długie nogawki) Kupiłem na allegro,
pojeździłem na snowboardzie - i póxniej kupiłem jeszcze jeden komplecik, tym razem przy okajzi przeceny w Bielsku Białej

> Zaciąga się z byle powodu.

Nie stwierdziłem zaciągnięć, choć faktycznie materiał sugeruje podatnośc na nie.

> Na plecach w koszulce od górnego obszycia poszło oczko,
> pruje się dalej od samego patrzenia, więc oddam do reklamacji.

Oddaj, od tego jest gwarancja/rekojmia.
Widze ze mam szczeście - dwa komplety, oba bez takich przygód.

> Bokserki mają beznadziejną szeroką i twardą gumę która trzyma
wilgoć.

Guma w pasie rzeczywiscie mogłaby być lepiej rozwiązana...
Głównie z uwagi na to, że się potrafi ''zawinąć''.

> Odprowadzanie potu, termika (używane zima i wiosna) i schnięcie zadowalające.

Uzywam głównie w zimie, praktycznie przez cały mroźny czas.

Dodatkowym plusem jest eklastycznośc tej materii - nie dośc że slicznie przylego, to przy ruchu nic mi kalesonów nie zdejmuje z zadka.
A tak własnie ma to miejsce w moich barracudowych kalesonkach z powerdry, co jakiś czas musze sobie nogawki w okolicach kolan podciągac - ale to kwestia mojej niestatndardowej budowy ciała, i mniejszej elastyczności pd.

-------------------------------------------
wiki @ sf-f.pl

Odpowiedz
#6
>ronin20
raczej nie bo (bielizna, to mam) to nie jest chińska masówka z zamówionym logo. Koszulki nie są atrakcyjne, wręcz przeciwnie.

>wiki
komplety mam dwa, jeden był noszony bez okrycia wierzchniego i wtedy się pozaciągał z drugim nic się nie dzieje.
Kalesony tez mam i całkiem są dobre.
Denerwuje mnie trochę trochę krój koszulek, w ''trupie'' przylega i jest ok ale rękawy są za szerokie, dobre na kulturystę. Przy sporej rozciągliwości materiału nie ma to uzasadnienia. Na szczęście na końcach są już wężej skrojone. Rękawy, nogawki i same koszulki są bardzo długie, koszulki nawet za bardzo, sięgają poniżej tyłka.
Najważniejsze, czyli odprowadzanie potu jest bardzo dobre. Schnięcie po upraniu, w schronisku: przez noc, w domu po odwirowaniu mozna nawet na siebie włozyć. Smrodliwość szczególnej nie zaobserwowałem. Na lato trochę za ciepłe.
Bielizna jest pakowana w gustowne woreczki, zdecydowanie zbyt pancerne i ciężkie, nadają się do przechowywania bielizny w domu.

Odpowiedz
#7
Reklamacja koszulki 4fun rozpatrzono na moją korzyść... z powodu zawalenia terminu (producent zareagował po interwencji sklepu a sklep po moim ponagleniu trwało to miesiąc ).
Został mi jeszcze drugi bezawaryjny komplet bielizny 4fun. Z samego materiału pod wzgledem termiki i transportu wilgoci jestem coraz bardziej zadowolony. W zestawieniu z bezmembranowym softshellem w temperaturach +10 do -10, przy duzej aktywnosci fizycznej działa bardzo dobrze.

Odpowiedz
#8
Ja jestem bardzo zadowlony z ciuchów 4FUN - wytrzymałe - nie zaciągneła misię nigdy - dopiero ucze się jeźździć i wiele razy lezałem i nie przewmokła mi podobno zimowa kolekacja poprawiła się jakościowo - patrzyłem na ich stronie i za rozsadna kaske mozna kupic fajne rzeczy.

Odpowiedz
#9
Hej,
Niewiem jak sprawuje się bielizna 4 funa ale ja mam ich polar Hago i nie mam z nim zadnych problemow, jest w nim cieplo ale tez nie przegrzewa ciala.W praniu nic sie nie porozciagalo i ogolnie nosi sie spox.
Niewiem tez jak inne ciuchy z ich kolekcji.

Odpowiedz
#10
W sklepie Cerro Torre widziałem w 3 i trochę 4Funa i oceniam to na mega chłam. Spodenki (takie z wszystą siateczką) to był numer stulecia. Siateczka wewnątrz wszyta była w odwrotną stronę niż same spodenki (tak w bok). Musiałbyś się nieźle skręcać żeby je założyć. Koleś przejzał przy mnie chyba z 10 par i połowa tak miała.

Kurtki... bez komentarza. Taki Campus który najpierw trzeba z nitek obrać a dopiero potem można przymierzyć. TANDETA
-------------------------------------------
Skok

Odpowiedz
#11
Firmy nie znam, ale sądząc po nazwie to raczej sprzęt dla zabawy niż outdoorowy.

Odpowiedz
#12
ronin20 ja wiem na temat tej firmy jedno: https://ngt.pl/thread-3845.html

i powiem jeszcze: nigdy więcej;)

Odpowiedz
#13
Witam.

Czy ktoś miał do czynienie z plecakiem Firmy 4Fun (4F) - model Mc Kinley.
http://4f.com.pl/index.php?page=shop.pro...=&product_ id=311&category_id=5&option=com_virtuemart&Itemid=1

Ewentualnie co sądzicie o plecakach tej firmy? Za niską cenę oferują całkiem dobrze wyposażone plecaki: pokrowiec, dzielona komora, liczne troki i paski, odpinany pas biodrowy, regulacja wysokości szelek. Z tego co wiem jest to młoda polska firma i nie zdążyła wyrobić sobie jeszcze marki. Plecak kosztuje obecnie 199zł, więc jest dosyć w przystępnej cenie. A ja nie chcę kupować drogiego plecaka bo nie używałbym go często, jedynie kilka razy w roku.

Pozdrawiam.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#14
~Postman poczytaj wypowiedzi powyzej Twojego wpisu. Mysle ze wystarczy

Odpowiedz
#15
https://ngt.pl/thread-343.html&page=109
https://ngt.pl/thread-1049.html

http://ngt.pl/forum/?p=faq

za 200 zł szukaj woodów na allegro

http://allegro.pl/item206869537_woodpack...pinus.html

czasem jest wysyp
---
Edytowany: 2007-06-19 22:57:19
-------------------------------------------
gg 104 70 56

Odpowiedz
#16
Ja kupiłem plecak rowerowy spider, beznadziejnie wykończony, musiałem go zaraz sam poszyć by się nie pruł oraz opalić wszystkie wystające nitki a było ich sporo. Ich wyroby to dla mnie przerost formy nad treścią. Jedynie cena kusi i mami, a stare przysłowie mówi co tanie to drogie
-------------------------------------------
Pozdrawiam

Odpowiedz
#17
Witam, czy ma ktoś pojęcie jaka jest gwarancja na rzeczy z 4fun ???
chodzi mi o okres. Kupiłem ponad rok temu i się kurtka rozpruła :)))
-------------------------------------------
Maras

Odpowiedz
#18
nieważne jaka gwarancja, sprzedawca odpowiada do 2 lat za taką niezgodność z umową - o ile oczywiście masz paragon lub inny dowód zakupu...

Odpowiedz
#19
ja mam kurtke narciarska,spodnie narciarskie i bielizne 4funa....i nie mialem jeszcze zadnego problemu wszystko w jak najlepszym porzadku nie przemakaja, oddychaja.....rekomendacja tej firmy jest rozwniez to ze sa oficjalnym i jedynym dostawca rzeczy dla Olimpijskiej Kadry Polski a oni raczej w chłamie nie jezdza.....a tak poztym to widzialem paru ''wyczynowcow''ubranych od stop do głow w super sprzet za okolo 5000....tylko ze nie zjechali ani razu:):)2 godziny sie opalali:):)
-------------------------------------------
tag

Odpowiedz
#20
Z tej firmy mam dwie koszulki bawelniane (zwykle, na codzien) w fajnych kolorach. Gatunkowo bardzo dobre i kosztowaly ok29zl, wiec warto. Ale 4fun to nie jest dla mnie raczej firma ''gorska''.

Odpowiedz


Skocz do: