To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pola namiotowe
#1
Witam Was bardzo serdecznie! Mam pytanko- czy moglby mi ktos polecic jakies pole namiotowe w gorach (woj. slaskie) ? Chcialbym sie wybrac z dziewczyna pod namiot, ale za bardzo nie wiem gdzie- moze ktos cos doradzi ?

Ps. Jesli istnieje juz taki temat a ja go przeoczylem to bardzo prosze o podanie link'a :)
-------------------------------------------
Pozdrawiam!

Odpowiedz
#2
taki temat nie istnieje ale jest bardzo podobny i właśnie tam się przepisz
https://ngt.pl/thread-1017.html

Odpowiedz
#3
No nie zbyt podobny- chodzilo mi o konkretne pola namiotowe, jakies ew. ceny za postawienie namiotu- TYLKO POLA NAMIOTOWE :) -> swieze informacje! Jak ktos cos wie to prosze tutaj napisac.

-------------------------------------------
Pozdrawiam!

Odpowiedz
#4
Mnie tez interesują pola namiotowe. Np nad morzem. Nie chciałbym dostac mandatu od jakiś misiaków.
-------------------------------------------
kivak@poczta.fm

Odpowiedz
#5
Poszukaj w e-góry.pl ostatnio aktualizowali bazę noclegową i są też pola namiotowe:)

http://www.e-gory.pl/17_n_bazy_bzyw.php

Odpowiedz
#6
Ja polecam pole namiotowe w wegierskiej górce. Ładna miejscowość można z niej dojść bez problemu na skrzyczne, romanke. Blisko pola jest rzeka dosyć ciepła.
-------------------------------------------
Bartek

Odpowiedz
#7
To bede drugi w takim razie bo nie bylem pewien ze jeszcze istnieje te pole namiotowe w wegierskiej gorce, a oto kilka powodow:
*swietna baza wypadowa
-Barania Gora
-Skrzyczne
-mozna dojechac do zywca a nastepnie korbielowa a z tamtad na Pilsko-Romanka-Lipowska i dochodzisz do zabnicy a nastepnie spowrotem do WG spoko mozna sie wyrobic lecz troche meczaca
*poza rzeka jest basen otwarty i kryty, bo nie zawsze Sola jest przyjemna do kompieli
*wieczorem tez jest co robic bo kilka ciekawych knajpek sie znajduje tam, i nie sa to jakies mordownie
*mala ciekawostka : jest tam tzw male westerplatte lub westerplatte poludnia czyli rejon umocnien i jeden bunkier do zwiedzenia
*kosciol w Ciscu wzniesiony w jedna noc
Kawalek zycia tam spedzilem choc od 2 lat tam niebylem :( wiec jak ktos zainteresowany to chetnie pomoge gg:3422471

Odpowiedz
#8
Czesc,
Zna ktoś może pola namiotowe pod Marsylią??

Odpowiedz
#9
A czy może ktoś zna fajne pola namiotowe w okolicach Gór Stołowych ?
-------------------------------------------
Annar28

Odpowiedz
#10
W Radkowie jest fajne pole przy domu u gospodarza. Pod koniec wioski po lewo od drogi głównej, z górki jakieś 70m. Jest wywieszona tablica. Trzy lata temu brał 8zł. - drogo ale fajnie, codziennie ognicho, dostęp do kuchni, lodówki i prysznica, miła atmosfera, nikt nie stoi nad głowa i nie zakazuje tego czy owego. Tylko nie idź na te wielkie pola za Radkowem, kicha straszna. Blisko sklep i przystanek PKS który zawiezie cię na górę pod Strzelińce

Odpowiedz
#11
Dzięki :)
-------------------------------------------
Annar28

Odpowiedz
#12
znam bardzo fajne pole namiotowe nad morzem. ''Pomarańczowe'' www.pomaranczowe.pl Władysławowo-Chłapowo. Słuchajcie jaki max, budzisz się rano, odsuwasz zamek od namiotu i widzisz morze jak na wyciągnięcie ręki, patrzysz w lewo to samo, w prawo to samo. wszędzie morze. niskie ceny, czysto, bezpiecznie - ochrona całodobowa. I jeszcze jedno. Stoi na tym terenie namiot Carslberga w którym każdego wieczorujest inny koncert lub impreza. Wakacje mieliśmy tak udane, że wracam tam tego lata. Polecam
-------------------------------------------
Tomek

Odpowiedz
#13
ja bylem nad jeziorem w Wilczynie to jest od Konina 40 km bylo na prawde fajnie
polecam tam pole namiotowe nazywa sie Kemping u Zbyszka :-)
przed przyjazdem trzeba dzwonic do Zbyszka bo mozna sie po drodze pogubic :-) jak co to jest strona necie: www.camping.piechocki.org
-------------------------------------------
maciej

Odpowiedz
#14
a macie moze jakas stronke pola namiotowego w radkowie?albo krłowie? ktos pisal ze duze pole w radkowie to kicha a dlaczego? sa tam prysznice? jakie ceny itp?

Odpowiedz
#15
To może z innej beczki... Nie wiecie jakie są kary za noclegi w parkach narodowych w Polsce, Czechach i Słowacji?

Odpowiedz
#16
Witam serdecznie!

Czy zna ktoś fajne miejsca gdzie można rozbić namiot na dziko tak na jedną noc,może byc pare kilometrów oddalone od morza w jakimś lesie lub nad rzeczką , jeziorem, na trasie od Ustki do Międzyzdrojów. Wybieramy sie w tym roku i może ktoś ma już cos sprawdzonego.2 lata temu tak przemieścilismy się od Łeby na Hel,a teraz chcemy w drugą stronę,a z doswiadczenia wiemy że nie opłaca sie na pole namiotowe na jedną noc!
-------------------------------------------
Rafał

Odpowiedz
#17
Cześć,

orientuje się ktoś jak wygląda sprawa noclegów w Beskidzie śląskim? Wiem,że namiot można robić np. obok schroniska na Skrzycznym,ale na Klimczoku takiej możliwości nie ma. Chciałbym spędzić wakacje wędrujać po tych górach,ale zależy mi na spaniu w namiocie,a nie schronisku. Będę wdzięczny za wskazówki.

Odpowiedz
#18
a pytałeś tu: http://www.chatawujatoma.prv.pl/ to tylko 45min. w dół od Klimczoka.
Przejrzyj str. internetowe schronisk lub dzwoń, najczęściej jak można się rozbić to oficjalnie o tym piszą. http://www.beskidslaski.pl/Inne/schroniska.html

Odpowiedz
#19
Skalne Miasta w Czechach - autokemping Bucznice (ok 2 km od Adrspachu i .5 km od Teplic). Dojazd do Teplic od np. przejścia Mieroszów-Golinsk ok. 15 km (k. Wałbrzycha). Oprócz miejsca na namioty i przyczepy są domki (110-130 K). Nocleg 1 os. plus namiot i samochód ok 120 K (razem z klimatycznym 15 K/dzien). Miejsce na namiot raczej pewne, w domkach lepiej wcześniej rezerwować.
Prysznice z ciepłą wodą w cenie noclegu czynne rano i wieczorem. Kuchnia turystyczna z kuchenkami elektrycznymi i elektrycznym czajnikiem. Na terenie kempingu sklepik (piwo też jest).
Oprócz Skalnych Miast warto przejść się na Ostas, Brounowskie Stieny, czerwony szlak wokół skalnych miast, zielony szlak z Teplic na Capa (Bocian) - droga dwudziestu trzech mostków. Jak ktoś lubi to na płd-zach rozciąga się linia umocnień z 1938 r. Bunkry bojowe (załoga 7 os) co 100-200m, niektóre otwarte (latarka!). Można podjechać np. szynobusem do Radvanic (25 K), dalej pieszo. Bunkry zaznaczone są na laminowanej mapie Góry Stołowe wyd. ExpressMap.
-------------------------------------------
Robert

Odpowiedz
#20
czy może ktoś polecic jakieś po le namiotowe w beskidzie żywieckim lub w okolicach
-------------------------------------------
dominik

Odpowiedz


Skocz do: