To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


7 Zlot NGT.pl - 24.02-26.02.2006
#1
Po dlugich dyskusjach i glosowaniu zdecydowalismy.

Zapraszamy wszystkich na VII Zlot NGT.pl, ktory odbedzie sie w schronisku ''Na Sniezniku'' w Sudetach w dniach 24 lutego do 26 lutego 2006 roku.

Dojazd oraz informacje o schronisku znajdziesz na stronie:
www.radiomaryja.de

Zachecam wszystkich do rzucania pomyslow (realnych) zwiazanych z pobytem w tym schronisku.
Zachecam takze do wpisywania sie osob chetnych, ktore chca uczestniczyc na zlocie (mysle, ze wkrotce trzeba bedzie sie juz wstepnie deklarowac)

To, ze pisze ten temat to nie znaczy, ze jestem organizatorem. Powiedzmy, ze jestem koordynatorem na forum i prosze nie obarczac mnie problemem organizacji, dojazdu itd poniewaz jest to nasz zlot i mysle, ze warto by bylo wspolnie dojsc do planu zwiazanego ze zlotem.

Prosze takze wszystkich i a zwlaszcza kilku Panow by nie pisac tutaj o ''dupie maryny'' ale konstruktywanie sie wypowiadac gdyz problem tkwi w tym, ze jesli ktos inny nie uczestniczacy w dyskusji chce wyciagnac cos wartosciowego musi sie przedzierac przez mnostwo zbednych ... tekstow.

Zwracam sie z prosba do ''lokalnych'' by skontaktowali sie z schroniskiem i wstepnie zarezerwowali noclegi dla 20 osob (jesli tej czynnosci juz ktos nie wykonal).

Odpowiedz
#2
Miejsca są już wstępnie zarezerwowane. Tylko jeszcze jak już będzie znana liczba osób dokładnie(lub dokładniej), to trzeba będzie zadzwonić i poruchać. Jak na razie nikt nam miejsc niepodpier... znaczy nie zabierze ;)
-------------------------------------------
www.gory.freehost.pl

Odpowiedz
#3
No to ja sie zjawie. Pozdrawiam

Odpowiedz
#4
Ja się pojawię pod namiot, będę obozował na Śnieżniku, bo mam wielką ochotę poznać tak wspaniałych testerów sprzętu i tak wspaniałego admina, który wykasował poprzedniego posta.

Odpowiedz
#5
co prawda nie zdążyłem zagłosować bo miało być głosowanie do dzisiejszego wieczoru lub do jutra, a cały czas od tygodnia jest u mnie Mateo, ale i tak bym raczej wybrał śnieżnik, a jak będzie kasa to się z chęcią pojawię na zlocie :D

Odpowiedz
#6
Ej nocnyzmazek zapodajesz się z nami?

Odpowiedz
#7
W sensie na zlot, czy środkiem transportu? Ah wszystko zależy od tego czy mój ''kochany'' pracodawca wypłaci mi zaległą kasę, inaczej będę zajęty złowrogą Inkwizycją wobec tego drania...


Odpowiedz
#8
I ja będe. Z wawy we wspólnym transporcie bym się spuścił. Pozdrawiam.
-------------------------------------------
Maciek

Odpowiedz
#9
pomysł z noclegiem w namiocie jest fajny:) pytanie kto weźmie namiot?

Odpowiedz
#10
np. ja biorę :)))))
ale pamiętaj, że jestem egoistą, a mój wielgachny śpiwór jest jeszcze większym:)))))))

Odpowiedz
#11
a to niedobry chrościel...:p

Odpowiedz
#12
a czy jest jeszcze miejsce,bo tak sie zastanawiam na przyjazd,pozdr...

Odpowiedz
#13
się nie zastanawiaj tylko przyjeżdżaj...w takim tam dzień w takim to miejscu...nie ważne komu i w jakich okolicznościach.

Odpowiedz
#14
myślę, że w schronisku będzie sporo miejsca. Mamy zaklepane 20 dla siebie, ale ogólnie sa tam 54miejsca i spoda podloga :) Cena za nocleg w pokoju 16zł, za glebe zapewne taniej.
-------------------------------------------
www.gory.freehost.pl

Odpowiedz
#15
a jakie plany na pobyt ? (pomijając degustację) Znane wątróbki Mateo w sosiku własnym!!!

Odpowiedz
#16
a co Tobie trza innego? chcesz chodzić? wystarczy, że dojdziesz do schroniska:))).

Odpowiedz
#17
jeśli będą warunki i chęci(a nie będzie kaca giganta i skończy się wódka) to proponuje wejście na Czarną Górę. Bardzo widokowo, tylko obawiam się dużej ilości ludzi, jeśli będzie wyciąg czynny...
-------------------------------------------
www.gory.freehost.pl

Odpowiedz
#18
toż to droga jak A4 nie spocimy się ?

Odpowiedz
#19
mam nadzieję, że nie... bo po co??
-------------------------------------------
:))))

Odpowiedz
#20
ok to ja takze..ale szkoda, ze nie Przechyba ;-)
-------------------------------------------
GG 4635266

Odpowiedz


Skocz do: