To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Warmpeace Troll
#1
OPIS PRODUKTU:

Materiał: Windstoper Super G |n|
Rozmiary: M, L |n|
Dostępne kolory: biała, czarna

-----------------------------------------------------------------
RECENZJA:

DATA RECENZJI:
08-03-2004, 06:00

Opisywana czapka jest produkcji czeskiej firmy WARMPEACE jest to model TROLL. Materiał z którego wykonana jest czapka to jak podaje producent Windstoper Super G. Dostępna jest w dwóch rozmiarach M i L. Rozmiar czapki można jeszcze dostosować przy pomocy zawiniętej części czapki (nie mam zielonego pojęcia jak to się fachowo nazywa) która jest z zewnątrz pokryta grubym polarem (jak widać na zdjęciu). Czapkę nosi się bardzo przyjemnie. Nie udało mi się jej jeszcze przemoczyć membrany, ani na śniegu, ani na deszczu. Bardzo dobrze nadaje się do chodzenia w mieście jak i w górach. Bardzo często wystarcza mi w górach opaska, ale podczas wiatru i dużego mrozu ta czapka sprawdza się bardzo dobrze, zwłaszcza że zajmuje niewiele miejsca jak na zimową czapkę, więc można ją zawsze gdzieś upchnąć.

Zalety:
- bardzo dobrze chroni przed wiatrem i mrozem,
- nie wchłania wilgoci,
- szybko wysycha,
- lekka i nieduża objętościowo
- bardzo dobrze nadaje się do miasta i w góry

Wady:
- zbyt ciepła podczas większego wysiłku



Odpowiedz


Skocz do: