To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


modyfikacja plecaka
#1
witam!czy moglibyscie mi polecic jakis punkt ktoremu moglbym zlecic doszycie do plecaka milo iceberg siateczkowych kieszeni bocznych?chodzi o takie jakie wystepuja np w plecaku milo ridge...sama firma milo odpowiedziala ze niestety nie moga mi pomoc-bardzo mi na tym zalezy a im taki punkt blizej od krakowa tym lepiej :)przy okazji bylbym wdzieczny za podanie ceny ww uslugi.

Odpowiedz
#2
Około 100 km od Krakowa, może być? Napisz do Pajaka, oni robią takie dziwne rzeczy, nie tylko w swoich plecakach. Cena zależy od tego jak berdzo jest to skomplikowana robótka (np. ile tam trzeba pruć, zeby wszyć i zszyć). Za naszym posrednictwem już kilka plecaków tam poszło i wszyscy bardzo zadowoleni z przeróbek.

-------------------------------------------
gg1336933, maja@grappa.pl

Odpowiedz
#3
Dzięki Ruda za info, bardzo przydante. Szkoda, że nie wiedziałem tego pół roku temu:(

A w podanym niżej linku znajdziesz patent jak zrobic siateczkowe kieszenie na butelki bez wiekszych modyfikacji plecaka. Szukaj hasła: ''Detachable Side Pockets for the Golite Gust''

Odpowiedz
#4
JUHU
Faktycznie brakuje tych kieszeni w Iseberg'u ;/ nie ma gdzie pomiesci malych szpargalow albo ''oprzec'' kijkow trekingowych, co nie zmienia faktu ze ten plecaczek jest bardzo fajny :)
Pozdrawiam.
P.S ciekawe co jest 100 km od Krakowa :P Miejscowosc Pajak, interesujace jeszcze tam nie bylem heheh :) Maja pozdrow Pana Fredzla :)
-------------------------------------------
wolf_86@o2.pl | KTK be loc Piekary Slaskie

Odpowiedz
#5
Wolf, słoneczko, nie podpuszczaj mnie! Dla tych co nie wiedzą Pajak jest w Bielsku :)
Pan Frędzel pozdrawia wszystkich.
-------------------------------------------
gg1336933, maja@grappa.pl

Odpowiedz
#6
W Bielsku czy w Białej ?

:P
-------------------------------------------
...w pewnych sytuacjach uwielbiam podpuszczać...

Odpowiedz
#7
RETY!!! W Bielsku-Białej! A konkretnie w Białej!
-------------------------------------------
gg1336933, maja@grappa.pl

Odpowiedz
#8
no co za głupie pytanie wiadomo że w Białej (po drugiej stronoie rzeki białki w stosunku do bielska) :-D

Odpowiedz
#9
Odpisali z Pajaka-dadza rade to zrobic-musze tylko wyslac plecak do nich.I tu wielkie brawa dla tej firmy i wielki minus dla Milo-oni napisali ze plecaki szyja w Chinach wiec mi nie moga pomoc....szkoda-lubie Milo ale tu mnie troche zawiedli.
ps.Ruda----> wielkie dzieki :)

Odpowiedz
#10
A powiedzieli Ci ile chca za to?

Odpowiedz
#11
nie-nie powiedzieli.tzn najpierw musza dokonac ogledzin,stwierdzic ile przy tym bedzie roboty i dopiero wtedy wycenia-uwazam ze to uczciwe podejscie do sprawy.

Odpowiedz
#12
No cóż jeszcze kilka lat temu Milo zalatwiało takie sprawy od ręki w dąbrowie...

Odpowiedz
#13
właśnie dostałem soft shell Milo z reklamacji - naprawili w Dąbrowie... chyba im się już nie chce robić czegoś w nadmiarze, przy tej produkcji co teraz mają to się w sumie nie dziwię ;)

Odpowiedz
#14
Witam! Poradźcie coś. Mam Wolfganga 80l. Z boku ma kieszenie. Ma dwa troki na górze klapy i od spodu. A chciałbym doszyć jeszcze dwa z boków (nie mam gdzie przytroczyć statywu).
Ma ktoś jakiś patent na to? Tylko wolałbym to zrobić we własnym zakresie a nie odsyłać nie wiadomo gdzie i bulić jak za zboże.
-------------------------------------------
Mały

Odpowiedz
#15
Witam

Czy możliwa (z technicznego punktu widzenia) jest przeróbka plecaka PP25, w taki oto sposób aby zamiast pleców z Cordury miał siateczkę z pianką i zrobienie jakiejś namiastki pasa biodrowego (bu tutaj mam tylko taśmę 40 mm)?

pozdrawiam
-------------------------------------------
Rzez

Odpowiedz
#16
Jest możliwe
czemu nie pytanie tylko czy aby nie za kosztowne

Odpowiedz
#17
Maly_man

skontaktuj się z Pajakiem (lub ze mną na prv) albo wisportem

Odpowiedz
#18
Sasq przy poniedziałku jestem zamotany. Gdzie mam znaleźć wasze namiary?
-------------------------------------------
Mały

Odpowiedz
#19
a bo sie nie zalogowałem
pisz na GG: 1958490

Odpowiedz
#20
Wszystkie przeróbki - dobra cena i jakość - eksplo w krakowie, ul. zyblikiewicza.
-------------------------------------------
carlosmuz

Odpowiedz


Skocz do: