To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Odzież] Necco
#1
czy ktoś miał może styczność z tą firmą? Mam zamiar kupić polar tej właśnie firmy i nie wiem czy jest to dobra firma.
-------------------------------------------
lukasyy

Odpowiedz
#2
Witam!
Mam koszukle oddychającą z długim rękawem tej firmy i jestem z niej bardzo zadowolony. Bardzo dobra oddychalność, miła w dotyku, dokładne wykonanie, krój i wygląd przemawiają za tą nieznaną jeszcze szerzej marką.

Polecam i pozdrawiam
-------------------------------------------
stopa@ngt.pl :: GG:254120

Odpowiedz
#3
Kupiłem w Campusie w Katowicach w zeszłym roku mojej narzeczonej polara z Necco /Polartec 200/ - dziewczyna chwali go sobie, ogólnie godne zaufania, choć firma dziwna, bo niby z Tychów a nikt ich nie kojarzy, poza tym adres strony www na metce to fikcja...

Odpowiedz
#4
Z Tychów??
Ja mieszkam w Tychach (tych obok Katowic) i pierwszy raz o takiej firmie słyszę. Faktycznie szyje u nas Wielicki (czy himal sport) ale necco??
No nic, może jestem mocno nie doinformowany, albo z tymi Tychami to jakaś ściema...
Pozdr.,

Odpowiedz
#5
Zdaje sie że widziałem te polary właśnie w himalu

Odpowiedz
#6
no tak ale nie jest to firma Wielickich, a o fabryce (szwalni czy jak to sie mowi:) nie slyszalem, ani nie widzialem...
Pozdr.,

Odpowiedz
#7
ja nie mówiłem że to firma Wielickich tylko że tym handlują

Odpowiedz
#8
Firma Necco jest jakoś mocno spowinowacona z Wielickim i Wielicką (przynajmniej na targach w Krakowie mieli jedno stoisko z w/w - bodajże były pracownik jednej z firm założył swoją :) - ogólnie produkują całkiem fajne j jakości odzież - chwalili się włóknami z jakich szyją i co im z tego wychodzi.
-------------------------------------------
...w pewnych sytaucjach niecierpię mieć racji...

Odpowiedz
#9
No to może szyją ciuchy w fabryce wielickich (nad wejsciem jest szyld ''himal'' czy ''wielicki'') w Tychach na ''terenach przemysłowych''?

Odpowiedz
#10
A może się lepiej nie odzywam dopóki nie porozmawiam z kimś wtajemniczonym... Jak będę miał czas to póde do himala i sprubuje pogadać z którymś ze sprzedawców...
Pozdr.,

Odpowiedz
#11
rotfl-> czekamy na wyniki dochodzenia ;), o ile pamiętam dobrze, to ul. Zgrzebnioka widniała na metce, ale nie dam se prawego ucha obciąć, musiałbym sprawdzić jak wróce do domu...BTW Lędziny z tej strony

pozdro4all

Odpowiedz
#12
to jest ta sama firma co himal sport bo dzisiaj w sklepie się przyglądałem i był też model polaru z himal sportu. Identyczny krój kieszenie ,tak samo wszyte wzmocnienia, różnica tylko w materiale i zamkach. Necco z Polartecu i zamki YKK a himal sport zamki ''no name'' i materiał chyba polar-pro czy cos takigo

>> TommY - masz racje , na metce pisze Tychy ul Zgrzebnioka 29
-------------------------------------------
lukasyy

Odpowiedz
#13
Potwierdzam dzisaj byłem w Himalu i dokładnie takie same wyniki obserwacji - czyli byłem mocna nie doinformowany. :)
Pozdr

Odpowiedz
#14
jak dla mnie wszystko jedno gdzie szyją. Ja kupiłem polarek necco jakieś pół roku temu w summicie w katowicach i sie świetnie nosi. Zadnych problemow z zamkami, szwami itp więc polecam. Znajomy sobie w tym samym czsie kupił koszulke oddychającą z tej samej firmy i też sobie chwali (przynajmniej tak mówi :)

pozdr

Odpowiedz
#15
Witam,
Firma Necco ma siedzibę w Tychach. Firma zajumuje sie produkcja odzieży termoaktywne, turystycznej na bazie materiału z firmy Polartec, oraz jest głównym dystrybutorem włoskiej firmy Cassin. Z firma Himal Sport łacza ją przyjazdne stosunki i dlatego mieli wspólne stoisko na krakowskich targach.
Odzież tej firmy mozna zakupić w większych sklepach turystycznych.
W grudniu firma zaczyna produkcje kurtki technicznej z materiału windblock w kolorach czerwonym i czarnym.
Pozdrawiam
Tomek
e-mail:necco@neccosport.pl
www.neccosport.pl (w trakcie tworzenia)

-------------------------------------------
Tomek

Odpowiedz
#16
tak tak tomku bardzo dobrze napisane pozdr

Odpowiedz
#17
No to ja już nie wiem - Necco niektóre kurtki ma identyczne z Wielickimi (tylko z innych materiałów). Kiedyś dystrybutorem Cassin'a był Himal. I do tego nie za bardzo mogę w Tychach znaleźć szwalnię tej firmy... Chyba, że znajduje się w tym samym miejscu co Wielicki...
Pozdr

Odpowiedz
#18
A i wjakiej cenie ma być ta techniczna kurtka z windblocu? (niestety już kupiłem wolfganga - trzeba było wcześniej!)
pozdr

Odpowiedz
#19
Widzę, że tu masa Tyszan ;)
Mam pytanko: czy produkty Necco można zobaczyć, pomacać, kupić w sklepie Himal Sport w Tychach?
Poza bielizną, interesuje mnie ten windblock.
-------------------------------------------
kivak@poczta.fm

Odpowiedz
#20
Stałem dzisiaj posiadaczem rękawiczek NO WIN od NECCO. Dostałem je w Taterniku w ramach zadośćuczynienia za opóźnienie realizacji reklamacji. Cena jaka na nihc widniała to 69 zł (zapłaciłem tylko 29 zł). Rękawiczki te wziąłem z myślą o mojej Dziewczynie, mam nadzieję, że jej się spodobają :). Użytkownikiem będzie bardzo wymagającym, bo szybko jej ręcę marzną. Także coś więcej może napiszę jak już się zrobi chłodniej.
-------------------------------------------
lagodowski@poczta.onet.pl

Odpowiedz


Skocz do: