To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Obuwie] Meindl Traunstein
#1
Witam szanowne gremium! Poszukuję bucikow Meindla dla żony i znalazlem buty na Allegro kosztujące 250 zł. Link poniżej:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65140645<b r />Zbytnia roznica cenowa z oferta reszty konkurencji zaniepokoila mnie. Prosze wiec o ocene, czy sa to oryginaly wypuszczone przez Meidla. Prosze o pomoc, bo zdecydowanie nie chcialbym kupic meindli szytych w Polsce, albo w Chinach.
Z gory dziekuje
1drych
-------------------------------------------
1drych

Odpowiedz
#2
gadałem z gościem emilowo- jest to wyprzedaż butów z kolekcji 2001 i są to oryginały. tylko po tylu latach w magazynie to nie wiem jaki jest stan membrany...

Odpowiedz
#3
Chrosciel dzieki za info, ale jak duże jest ryzyko ze beda przeciekaly jak przyslowiowy cedzak?

Odpowiedz
#4
jak cedzak to raczej nie
nic się nie powinno z nimi dziać, spokojnie za tą cenę można chyba zaryzkować, wojskowe sorty z gore były produkowane w latach 80-90 i działają bez problemu

ale z drugiej strony to gore - czytaj: kompletny przerost marketingu nad trwałością :)
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
#5
Rumcajs, jak rozumiem polecasz skore i tylko skore?

Odpowiedz
#6
owszem, ale należy na to spojrzeć racjonalnie - zależy w jakich warunkach, jak często buty mają być używane
poza tym cena tych Meindli jest b.atrakcyjna, a buty bez gore trudno kupić
sam mam zimowe trezety z ociepliną i gore i nie narzekam - tu membrana się sprawdza
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
#7
-''Prosze o pomoc, bo zdecydowanie nie chcialbym kupic meindli szytych w Polsce, albo w Chinach.''
piękne zdanie z perspektywy lat wiedząc że polskie Meindle były najlepsze i Niemcom nigdy nie udało się zblizyć do aż tak niskiej ilości reklamacji...:-))))
-------------------------------------------
slasz

Odpowiedz


Skocz do: