To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Spodnie Campus / Neback lub Dass
#1
Witam
szukam opinii na temat spodni narciarskich CampuS Neback lub Dass. proszę o pomoc tych którzy używali. jak jest z jakością? czy rozpadają się jak niektóre rzeczy CampuS? jak zachowuje sie membrana? spodnie są od wewnątrz pokryte śliskim nylonem, czy nie powinny być polarowe? co sądzicie o tym?
-------------------------------------------
Zielarz

Odpowiedz
#2
czy naprawde nikt nic nie wie o tych spodniach?
-------------------------------------------
Zielarz

Odpowiedz
#3
nikt nic nie chce wiedzieć o Campus`ie:)))!!!

Odpowiedz
#4
i tyle w tym temacie :)))))))
-------------------------------------------
No to chlup

Odpowiedz
#5
Ej, ja mam spodnie Campusa (fakt, że nie narciarskie) i jestem z nich nawet zadowolony:)
odczepiane nogawki, schną błyskawicznie, kieszenie a'la cargo. Ale bardzej skomplikowanych rzeczy niż spodnie na lato to bym w Campusie chyba nei kupił :)

Zielarz, jest dużo lepszych firm produkujących odzież narciarską, np Columbia - na promocji można coś trafić - mi się udało wyhaczyć świetne spodnie za 99 zł, cieplutkie i wygodne

Odpowiedz
#6
hej ja posiadam spodnie campusa zipo i przejezdziłem całe 2 tygodnie w górach na nartach zdały egzamin ale zamierzam kupic sobie jeszcze jedne i mam na oku spodnie dass sa na szelkach polecam
-------------------------------------------
Madej

Odpowiedz
#7
Czy ktoś coś może powiedzieć/napisać na temat spodni Campus Patos?
http://www.planetoutdoor.pl/patos_p9236.html
Są aktualnie przecenione ze 178 na 99zł... :)
-------------------------------------------
Greg

Odpowiedz
#8
Za tyle myślę że warto, bo mniej więcej tyle są IMO warte. Sam się do nich przymierzałem, w dotyku i ogólnym oglądzie mi ''leżały''ale okazało się że na chudy tyłek i normalny wzrost campus nijak nie produkuje. Znajomy się szarpnął i nie narzeka. Szeleszczą, jeśli to dla ciebie istotne

Odpowiedz
#9
No właśnie udało mi się zmierzyć w sklepie M-kę ale była minmalnie za krótka, wrażenie ogólne spodnie zrobiły na mnie dobre tylko trochę bałem się, że L będzie trochę za luźna w biodrach jak inny jakiś model, który też mierzyłem... ale jak na chudy tyłek to może przedwczesne te obawy były:) dzięki za info
-------------------------------------------
Greg

Odpowiedz
#10
No gdyby się niejedna kobieta dowiedziała ile ważę bez żadnych wyrzeczeń to pękłaby z zazdrości;-) Choć rewelacyjne nie są - przynajmniej za tą kasę jaką chcieli na początku, ot zwykłe portki, w dodatku raczej na cieplejsze dni.
Za stówkę jednak na pewno lepsze niż bawełnianki z decathlonu w podobnej cenie;-)
---
Edytowany: 2011-02-16 23:44:06

Odpowiedz


Skocz do: