To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Plecaki Filabora - co to takiego?
#1
Witajcie , czy ktoś zna może wyroby polskiej firmy z Tarnowa pod nazwą Filabora? Rozglądam się za plecakiem ok. 50-70 l. w dobrej cenie , chciałbym także , aby był nieprzemakalny ; jeśli chodzi o wzornictwo - nie podobają mi się jaskrawe kolory jak u większości producentów , wolałbym coś stonowanego albo nawet jak ten plecak z linku moro-maskujący ;-)). Proszę o opinie.
-------------------------------------------
mixerro

Odpowiedz
#2
1. Pierwszy raz widzę tę firmę. Z asortymentu wynika jednak, że spacjalizuje się raczej w rzeczch szkolnych i miejskich, nie turystycznych.
2. Cordura nie jest nieprzemakalna
3. Plecak jest podejrzanie tani. Bez pomacania bym nie kupił

pozdrówka
-------------------------------------------
Tomaszek

Odpowiedz
#3
Tomisiek, uważniej przeczytaj opis materiału :-)

Odpowiedz
#4
no tak, stary już jestem, to niedowidzę;) A to bez ''R'' jest nieprzemakalne? Chyba nie....
-------------------------------------------
tom

Odpowiedz
#5
Ale znacznie obniża zdziwienie co do niskiej ceny :-)

Odpowiedz
#6
No tak , albo ktoś ma za długie paznokcie , żeby porządnie napisać ''Cordura'' albo sprytnie sobie poczyna. W obu przypadkach - dyskwalifikacja.
-------------------------------------------
mixerro

Odpowiedz
#7
~mixerro nie wiem do jakich wypraw potrzebny jest Ci plecak. Dla mnie poważnym minusem są te dwie boczne kieszenie, moim zdaniem mało przydatne i mało wygodne. Kolejnym mankamentem są małe mozliwości troczenia. Ciężko będzie przyczepić karimatę, a chodzenie z nią poziomo przytroczoną na plecaku jest mało wygodne, o namiocie już nie mówię. Nie wiem co myśleć o systemie nośnym, nie wygląda on ''poważnie''. Wygodny on chyba nie będzie bo jest ''płaski'', wogóle nie ma oddzielenia pleców od plecaka.

Odpowiedz
#8
a jeszcze jedno, co do pomyłki z ''R'' to mało możliwe bo sprzedają masę plecaków i zawsze jest CODURA bez R

Odpowiedz
#9
silent zgadzam się. To było na zasadzie trochę ciekawostki. Plecak potrzebuję...uniwersalny ;-)). Trochę za dużo tych typów. Można się pogubić.
-------------------------------------------
mixerro

Odpowiedz
#10
Panowie, dyskusja chyba jest nie na miejscu, to jest ''coś'', bo plecak to raczej nie.
ale zawsze można sobie popatrzeć;-)

Odpowiedz
#11
No to sa placaki dla weekendowych turystow, chodz i tym taki plecak moze sie zrombac. Mam plecak ''Alpi Sport'' 80l dalem za niego ponad 100zl uzywany byl glownie do transpory bagazu w autobusie i juz niektore klamy odpadly i puszczaja szwy generalnie nie polecam
-------------------------------------------
Alloc

Odpowiedz
#12
Hmmm kolejny produkt o pochodzeniu z Allego... Jeśli ktoś chce to może go kupić ale nie można po nim spodziewać się że nie zawiedzie i sprosta wymogom górskiego turysty czy wspinacza. Pzdr.
-------------------------------------------
Warek

Odpowiedz
#13
Witam!
jestem z krakowa - używam plecaka filabora 70 L na codzień ( studja ) i do ostrej turystyki górskiej!

jak narazie jestem bardzo zadowolony - Materiłą jest super mocny - ne przeciera się jak ocieram pelcakiem o ostre granity. System nośny jak najbardziej wygodny. a CENA miodzio - kupując go szcze powiem że spodziewałem sie plecaka supermarketowego,a aotrzymaęm super ładny, wygodny i niesamowice mocny pelcak! POLECAM


-------------------------------------------
góralski

Odpowiedz
#14
góralski nie ładnie kłamac. mowisz ze jestes z krakowa a ip masz z tarnowa....:) czyzby reklama nie majaca zwiaku z prawda

Odpowiedz
#15
miałem kupić deutera ale po tej reklamie dwa posty wyżej to mam teraz poważny dylemat;P
-------------------------------------------
gg5838058; le-ch@o2.pl

Odpowiedz
#16
o tadeuszu, góralski kłamie chyba również w określeniu sposobu użytkowania plecaka. Jeżeli ktoś pisze ( studja) to chyba nie jest studentem. Co najwyżej słabym uczniem podstawówki.

Odpowiedz
#17
Ja jestem z Tarnowa i mam nadzieje ze moje IP również:-))) a plecaki Filabora to raczej do ambitniejszej turystyki srednio sie nadaja, moze i firma stara sie je ulepszac ale to ciagle firma garazowa.....Kto wie moze kiedys sie rozwina.....A moze pojde do nich i podpowiem im o co w tym chodzi...:-)))

Odpowiedz
#18
czis, to jak już tam pójdziesz do nich to pozdrów ode mnie góralskiego... lol
-------------------------------------------
gg5838058; le-ch@o2.pl

Odpowiedz
#19
A ja i tak kupilem Campusa....he he.

Odpowiedz
#20
No no, to ci dopiero wybór...

Odpowiedz


Skocz do: