To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Odzież] Milo / w tym Yannish, Hoggar
#1
Ma ktos ta kurteczke? mam zamiar ja sobie sprawic:)warto do tej ceny?

http://www.e-horyzont.pl/site/?p=produkty&prodi d=1232

Odpowiedz
#2
jest sens kupowac ja do chodzenia praktycznie tylko po miescie?powinna byc wygodna?

Odpowiedz
#3
mam ową kurciałke i moze nawet napisze opinię :-) za kilka godzin
-------------------------------------------
varc

Odpowiedz
#4
varc - powiedz gdzie kupiłeś, jaki kolor, rozmiar i za ile?

Odpowiedz
#5
Gość=>
jeśli masz kase to kupuj, ale poleciłbym raczej coś tańszego (też Milo) z tą samą membraną. Do chodzenia po mieście przypuszczalnie nie są Ci potrzebne rozpinane rękawy pod pachami czy wzmocnienia na łokciach...

stratokazik =>
rozmiar M, kolor czerwony, cena okolo 400 zł - wyprzedaż w Tyskim Himal Sporcie :-D

-------------------------------------------
Sesja zimowa... wyprzedzać narciarzy by bike :-D

Odpowiedz
#6
ja kupilem ta kurtke za 360zł, jeszcze nie mialem okazji jej testowac:) ciekaw jestem czy wytrzymam w niej w zime bez podpinki. Ogolnie kurtka prezentuje sie bardzo fajnie, mysle ze nie bedzie z nia zadnych problemow i bede z niej zadowolony:)) ja myslalem o tanszej kurtce ale skoro mialem tutaj taka promocje to wolalem dodac te 50zl i wziac Yannish :)

Pozdrawiam

Odpowiedz
#7
bez podpinki?? nie polecam przecież to wcale grzać nie będzie, od tego to jest polar/puch a sam tex to tylko od wiatru chroni i deszczu (worek foliowy też cie nie ogrzeje a parametry ma podobne nielicząc przepuszczania pary wodnej:)

Odpowiedz
#8
Ja mam dziwny organizm, nawet i w krotkich spodenkach w zimie moglbym chodzic:) wiec zobacze co sie bedzie dzialo;) a na polartec z Milo sie czaje i widze ze za 199zł mozna spokojnie kupic, wiec nie jest az tak zle.

Odpowiedz
#9
hehe to na zime masz spoko organizm, ale latem to cie nie widze:P

Odpowiedz
#10
gdzie te polarki Milo za 199 zolek widziales?
-------------------------------------------
s

Odpowiedz
#11
Mam ową kurteczke i bardzo sobie ją chwale, miałem okazję ją przetestować w deszczu i silnym wietrze w Beskidzie Śląsko Morawskim.
Padał deszcz i wiał silny wiatr chodziłem po górach około 8 godzin a kurtka nie przemokła i bardzo dobrze chromiła przed wiatrem. Polecam.
-------------------------------------------
Angi

Odpowiedz
#12
ja też mam tę kurtkę i na razie spoko niedługon jadę na skałki i ją przetestuje wtedy napiszę coś więcej

Odpowiedz
#13
ooo:) widze ze kurteczka jest całkiem całkiem:) ja czaje sie na Meffe Milo:) baedziej mi sie podoba i jak dla mnie jest praktyczniejsza. jest o 50 zl drozsza ma ten sam aquatex ale ma dodatkowe wzmocnienia i inne takie bajery:)
tak wyglada ->
http://www.sklep.skalnik.pl/produkty.php?dzial=produc enci&kat=8&podkat=&strona=5&id=1422<b r />
pozdro

-------------------------------------------
Grześ

Odpowiedz
#14
Milo Yannsih zajefajna kuteczka, mam od kilku dni. Z daleka widac ze produkt wysokiej jakosci.Znajomi (nawer Ci ktorzy góry widzieli tylko na zdjeciach) od razu zwracaja uwage ''ooo masz jakas lepsiejsza kurtke'' , sprawdzalem na wietrze nad morzem , poki co rewelka.
-------------------------------------------
Idzik

Odpowiedz
#15
hasałem w niej wczoraj na rowerze ,było chłodno ok -5 C ,i na razie nieżle nic nie przepuszcza wiatru

Odpowiedz
#16
Z jakiego Aquatexu jest uszyta Yanish/Meffe? Jakie parametry ma ta membranka? Jak w praktyce wygląda oddychalność w tych dwóch modelach Milo?
-------------------------------------------
Nie jestem stąd...

Odpowiedz
#17
Yanish/Milo zrobione są ze standardowego jednowarstwowego Aqautex-u, nietstety nie wiem jakimi parametrami sie charakteryzują. W tej kwesti powini sie wypowiedzieć użytkownicy gdyz powinno pisać na którejś metce (przynajmnije tak pisał kiedyś Metalmind)

Odpowiedz
#18
na metce pisze 10.000\10.000 ale czy to prawda.......

Odpowiedz
#19
Czyli to nie jest ten stary Aquatex? Bo stary miał parametry 10/5.
-------------------------------------------
Nie jestem stąd...

Odpowiedz
#20
Może jakiś użytkownik się wypowie, jak w praktyce oddycha membrana?
-------------------------------------------
Nie jestem stąd...

Odpowiedz


Skocz do: