To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Śpiwory] Pajak One Kilo Bag
#1
Myśle o zakupie Pajaka One kilo bag w atrakcyjnej cenie (120zł). Czy ktoś może używał bądź używa? Jak z jego termiką? Mam na razie Hita, ale z 1997 roku. czy jakość sie zmieniła?
-------------------------------------------
...w góach jest wszystko co kocham...

Odpowiedz
#2
kiedys na forum tak napisalem: heh ja w one kilo pajaka za ciezko zarobione pieniadze spałem na sniegu i pod folią NRC. Hardcore i czasy końca podstawówki i początków ogólniaka zeszłego wieku mi sie przypominają jak jeszcze oglądałem sie za pojedynczymi ludźmi na ulicach ubranymi w polar:) Za 120 z? mysle że cena dobra. A i jakosc na bank rewelacyjna tak jak mojego. Nie wnikam na jakie warunki go potrzebujesz ale nie bierz do serca moich przeżyć, nie polecam:) Pozdrawiam

Odpowiedz
#3
Rojas - a gdzie ta promocja?:)
-------------------------------------------
omni

Odpowiedz
#4
Promocja na Pajaka (ale Ergo Bag) jest na 8a.pl
http://www.8a.pl/sklep/pokaz.php?co=pokaz&jakie =Ergo%20Bag&kat=&podkatalog
pozdr miki

Odpowiedz
#5
całe 20 zl taniej ! tylko co z tego? o tych parametrach raczej nie trudno o spiwor w tej cenie...
-------------------------------------------
Kardi

Odpowiedz
#6
Nie wiem - może jestem laikiem, ale EHT 1x100 to trochę mało a propos wypełnienia, pojemności po spakowaniu też w gruncie rzeczy nie podają, przynajmniej jeżeli chodzi o ergo Bag.
Po za tym oświećcie mnie:

ergo bag: Temp. komfortu +18/+8, Waga: 750 g
1kg. bag: Temp. komfortu +18/+8,Waga: 800 g.

Tak patrzę i poza 50g. to jest to to samo (o ile wagą różnią się w ogóle), a cena różnica 55 złotych! Czy ktoś to może logicznie wytłumaczyć?
-------------------------------------------
omni

Odpowiedz
#7
Nie ma worka kompresyjnego, przez co pewnie cieszy się mniejszą popularnością i stąd ta różnica?
-------------------------------------------
www.zhr.pl/33

Odpowiedz
#8
no i jeden da si łączyć a drugi nie

Odpowiedz
#9
si=się

Odpowiedz
#10
co niezmienia faktu że na stronie poniżej przy płatnosi przelewem śpiwór ten wyjdzie taniej (brak kosztów przesyłki dla zamówień powyżej 100zł)

Odpowiedz
#11
gowno warty jest ten spiwor. lezy gdzies u mnie w szafie juz nie uzywany dlugo. cienki jest jak szmata do podlogi, a z ta termika to nawet sie do schroniska nie nadaje, gdzie czasem tez moze byc chlodnawo.
nie polecam. mialem go ze soba w karpatach rumunskich i powiem szczerze ze byla to walka o zycie wlacznie z rekawiczkami i czapka na glowie :)) oczywiscie w sierpniu.
pzdr.

Odpowiedz
#12
No tak michu ale pamietac trzeba ze kazdy ma inną utrate ciepla - temat walkowany po stokroć na forum. Ja mimo wszystko bede bronil jakosci i trwalosci tego spiworka.

Odpowiedz
#13
Dzięki, Gumibear

A ta ''promocja'' jest niestety tylko dla mnie - sorry;)

-------------------------------------------
...w góach jest wszystko co kocham...

Odpowiedz
#14
Rojas aaa to kolega ma dobrze. jako spiwór letnio - wiosenny idealny bo maly, lekki i trwały. a na pewno w schronisko jesienią czy zima tez nie zmarzniesz. Aha i nie jestem przedstawicielem handlowym kolegi sasq:)

Odpowiedz
#15
Tak z ciekawostek od końca 2006 roku zmieniła sie w tym psiworku tkanina wewnętrzna zeby HMS działał ble bla ble (jak ktos sie nudzi niech sobie poczyta na pajak stronie) no i ocieplinka tez nieco podrasowana mimo ze zwie sie tak samo (ino loft sie poprawił)

-------------------------------------------
odgrzewacz kotletów

Odpowiedz
#16
ja mam ten spiwór ponad 15 lat
kurde nic mu nie dolega
nic sie nie urwało ani nie porwało, materiał sie nie zmechacił a suwak nie popsuł. Mam tylko wrazenie że nie grzeje juz jak kiedyś alebo ja sie zestarzałam ;) Chociaż po tylu latach ma prawo nie byc taki ciepły jak nowy

Pozdrawiam

Odpowiedz


Skocz do: