To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Produkty Feel Free
#1
Witam!
Wiem, że nie rozmawiamy na temat firm:) Jednakże myślę, że można w tym wypadku, bo produktów tejże jest na rynku bardzo mało, a mnie nie zainteresowały jakieś konkretne. Chciałem się dowiedzieć, czy ktokolwiek z Was ma cokolwiek tego producenta. Jesli tak to bardzo by mi było miło dowiedzieć się, co to jest i jak się sprawuje.

Na razie kupiłem śpiwór (doradzałem kumplowi i go wybrał) syntetyczmny tej firmy. Nie znam modelu, bo informacje na metce były dość enigmatyczne. Nie było nawet wagi (sic!!!) Jednakże śpiwór za cenę 170 PLN (duuuuużo utargowałem:)), dwuwarstwowy, z quallofilem Du Ponta i wagą ok. 2 kg wart jest zainteresowania. Dodam, że jest BARDZO porządnie uszyty, ma znakomity kaptur, kołnierz termiczny i b. dobry worek kompresyjny. Duża waga i objętość (mimo 40% kompresji), ale nie da się tego obejść.

Teraz znalazłem kije trekingowe tej firmy (chyba model Mountain) i mnie mocno zaciekawiły. Za ok. 190 PLN mają wszystko co chciałbym.

Firma wydaje mi się warta uwagi, więc chciałem się dowiedzieć co o niej wiecie. Mam nadzieję, że temat jest do zaakceptowania.
Pozdrawiam
-------------------------------------------
Fenrir FENRIR Fenrir FENRIR ;)))

Odpowiedz
#2
kupiłem spodnie tej firmy - bojówki z odpiananymi nogawkami za 125zł - zakup bardzo udany, spodnie wykonane starannie, materiał wytrzymały mechanicznie.
Jak to w bojówkach mnóstwo kieszeni, na dokładkę 3z nich są zasuwane (zadek i lewe udo).

Kupiłej je w sklepie od ręczników szybkoschnących - więc lubię ten sklep:-))
-------------------------------------------
Mamut35@o2.pl

Odpowiedz
#3
Furry
nie to sklep na I:-)
w S lub BP lub L:-)

chodzoło mi o ręcznik sport towel, to przed ręcznikami z L


Odpowiedz
#4
No nie wiem... Na kijkach tej firmy było napisane ''Made in Italy'' ;) Przyznam, że zaczęli mnie ciekawić, bo niektóre rzeczy bardzo solidne, a cena mocno konkurencyjna. Tylko w necie ich jak na lekarstwo...

Odpowiedz
#5
Rozwieje wasze wątpliwości. Feel Free to marka produkowana przez firmę KONIMPEX dystrybutora m.in.Salewy w Polsce.

Odpowiedz
#6
Hmmm... no własnie też słyszałem, że to Konimpex. Ale skąd to ''made in Italy'' na kijkach? To kto to dla nich robi (np. kije)? W kazdym razie jakość niektórych rzeczy mi się podoba:)

Odpowiedz
#7
Nie wiem czy przypadkiem nie Italbastoni ale głowy nie dam sobie za to uciąć.

Odpowiedz
#8
też mam spodnie z FF, nawet niezle, ale ja dałem za nie 100zł(przecena).jak narazie świetnie się noszą
-------------------------------------------
pozdrawiam

Odpowiedz
#9
chyba większość kijków jest ''made in italy''

mamut35: zgubiłem się :)
chróściel: nie wiem o co chodzi z polskimi znaczkami. czasem są, czasem nie (w innych postach), używam firefoxa, pewnie wina jest po mojej stronie...

wracając do tematu: gdzie w warszawie można pooglądać/pomacać? feel free?
-------------------------------------------
fr

Odpowiedz
#10
Furry
sklep INTI
w Sidedlcach
Białej Podl
Lublinie
u nich były tez ręczniki od których się zaczęła dyskusja o rącznikach szybkoschnących:-)

ja spodnie kupiłem w Białej

Odpowiedz
#11
a ja mam kijki tej formy i tez jest made in italy. ipowiem ze sa naosc fajne, i moj kolega kupil kijki i him ma takie same. ja kupiłem w skalniku

Odpowiedz
#12
Klika pytań;)))
Jaki to model kijków? Z absorberem czy nie? Z pochyloną rączką? Jak się sprawują? Jak długo je masz? Nie ma problemu z rozkręcaniem? Nie składają się pod cięzarem? Ile Cię kosztowały? ;)))

Odpowiedz
#13
Posiadam buty ff (vibram, nubuk, cordura). Zaplacilem za nie promocyjna cene 120 zl. Mila pani ze sklepu niestety nie umiala sporo powiedziec o tej firmie. Oznajmila tylko ze firma mocno zwiazana z Salewa. Co do butow - sa swietne, zadnych wad, noi cena miodzio. Polecam choc to firma ciut tajemnicza ;)

Odpowiedz
#14
ROCK. Bez absorbera, mam je od pażdzirnika 2004. Raczka zwykła ale wygodna, wogule kijki jak kijki. pare rzy sie zklożyly ale mozliwe ze to przez to ze za slabo bylo dokrecone. rozkrecaja sie dosc łatwo, bez problemów. a koztowąły około 120 zl
-------------------------------------------
point

Odpowiedz
#15
Jesteśmy posiadaczami spodni przeciw deszczowych FF i mieliśmy już okazje do przetestowania ich w terenie. Właśnie wróciliśmy z naszych Tatr gdzie pogoda jaka jest taka jest. Spodnie w czasie dość intensywnych opadów deszczu nie przemokły niestety można sie w nich nieżle zapocić, chronią też nieżle przed wiatrem. Niezłym rozwiazaniem są nogawki rozpinane na całej długości (co można wykorzystać do wentylacji nóg). Dodam, że za spodnie zapłaciliśmy po 99 zł za pare.
-------------------------------------------
seba

Odpowiedz
#16
niestety spodnie to zwykla folia z rozpieciem na bokach
wiec nic dziwnego ze mozna sie zapocic
przynajmniej sa tansze niz ich odpowiednik z salewy
-------------------------------------------
wojtek

Odpowiedz
#17
Ja mam kutreczkę z membraną, rewelacja, model chyba zerżnięty z Bergsona (tylko kieszenie pod innym kątem wszyte), nic nie przemaka... zobaczymy jak będzie po kilku praniach, no i jakies 2 stówy zostało w kieszeni.
Dla mnie OK
-------------------------------------------
Volo

Odpowiedz
#18
szybki update do opini na temat spodni FF. otóż moje po miesiącu strasznie wyblakły!problem w tym, że ze względu na ciepłą pore roku nosiłem je z odpiętymi nogawkami, jako spodenki, i wypłowiała tylko górna część. wygląda to jak bym miał spodnie uszyte z dwóch różnych rodzajów materiału. tragedia. spodnie nie posiadją żadnej ochrony przed promieniowaniem. moje spodnie poszły do reklamacji, ciekawe czy coś z tego będzie
-------------------------------------------
pozdrawiam

Odpowiedz
#19
Moje też, tylko nie wiem czy to aż taka wielka wada, by zaraz reklamować.
spodnie są fajne i praktyczne (moze pokuszę sie o ich opis)
a że wyblakły?
jest na to rada.
wystarczy teraz nogawki wystawić na słońce na parę dni.
Działa, wiem bo sam też miałem dwukolorowe spodnie, teraz jest ok.

Odpowiedz
#20
Odzież Feel Free produkuje firma Konimpex-Plus z siedzibą w Koninie. Pod tą marką można nabyć: odzież outdoorowo-narcirską oraz plecaki, namioty, śpiwory.
-------------------------------------------
Piter

Odpowiedz


Skocz do: