To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Alpinus/Alpins/HiMountain Las Vegas
#1
OPIS PRODUKTU:

Wygodny, niewielki portfel o przemyślanym rozkładzie kieszonek. Kieszeń na bilon i na większą gotówkę zamykana zamkiem błyskawicznym

kolor - czarny

-----------------------------------------------------------------
RECENZJA:

DATA RECENZJI:
24-07-2003, 05:00

Bardzo praktyczny portfel. Mieszczę w nim zawsze podręczne pieniądze i mnóstwo rachunków i biletów w przegródce zamykanej na zamek. Rezerwy gotówkowe natomiast wolę trzymać w pasku security belt. Portfel mieści bez problemu 7-8 kart typu i wielkości kart kredytowych. Poza tym bez problemu można schować starego typu dowód osobisty i prawo jazdy, jak również legitymację studencką. Oczywiście jest również miejsce na zdjęcie z ukochaną osobą pod przeźroczystą osłoną. Jedynym minusem jest kieszonka na bilon, która według mnie powinna być zrobiona z siateczki. Wygrzebywanie bilonu z niej nie widząc co jest w środku jest czasami irytujące. W skali od 1 do 5 ocena: 4,5.



Odpowiedz
#2
DATA RECENZJI:
11-08-2003, 19:13

ale paszport trzeba wkladac luzem tzn nie w przegrodki ale pod klapka.



Odpowiedz
#3
DATA RECENZJI:
09-01-2004, 19:07

bardzio dobry portwelik, jedyna wada jest to ze z czasem zamek zaczyna sie zacinac na rogach, po prostu jest za ostro poprowadzony, przydatny jest haczyk do zawieszenia na szyi. Niestety swój zgubiłem:(. Jest jeszcze taki sam tylko jakby troszke lepiej wykonany firmowany przez Tatoonke



Odpowiedz
#4
DATA RECENZJI:
25-03-2004, 20:40

Bardzo dobry portwel i naprawde polecam. Mam już taki drug (pierwszy zgubiłem i w między czasie miałem inny tez alpinusa ale nie zdał testu) Najlepiej jednak się sprawuje ten model pomimo doś sporych rozmiarów jest calkiem super POLECAM



Odpowiedz
#5
DATA RECENZJI:
22-08-2006, 00:04

bardzo fajny portfel! Mam go od roku i spisuje się bardzo dobrze, zwłaszcza podczas wyjazdów ze względu na duze rozmiary i mozliwosc wsadzeniaw niego mnóstwa dupereli. z tego samego powodu jestem zmuszony używać innego (ot, np. gratis z prenumeraty National Geographic), mniejszego, w mieście. ten nie mieści się w większości normalnych kieszeni, a przy moim skromnym budżecie jest jakis taki... pusty:P.



Odpowiedz
#6
2-3 lata temu portfelik był super! Niestety, czasy się zmieniają, a on - bidula - ma niezbyt wygodne kieszonki na karty kredytowe lub coś, co jest ich formatu - także nowe dowody, prawka etc. Plastiki wsuwają się głęboko w przegródki i wygrzebywanie ich przychodzi z trudem.
Ale używam go, bo mam stosunek emocjonalny :)

Odpowiedz
#7
opisany model portfela nadal uzytkuje choc juz wygląda tragicznie. Jest wytarty ale caly, z kolor czarny materialu stal sie brudno czarno-szary:) Ale lubie go za pojemnosc

Odpowiedz


Skocz do: