To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Plecaki] Wisport / w tym: Quark, Mosquito, Pony, Climber
#1
Witam! Zastanawiam sie ostatnio nad zakupem plecaka okolo 50-60 litrow. Najbardziej interesowaly mnie modele Quark Wisporta i Bobcat Karrimora. Z tego drugiego chyba juz sie wyleczylem, ale nadal powaznie mysle o produkcie Wisporta... Poszukuje ludzi ktorzy wiedza cokolwiek na temat wspomnianego w tytule Wuarka (najchetniej posiadaczy). Rzeczy ktore chcialbym sie dowiedziec, to:
1. Czy najnowsze modele sa 50l czy 50 +10l?? (mam na mysli najwiekszy)
2. czy system nosny jest dostatecznie wytrzymaly na ''katowanie'' (np. marszobiegi)
3. Czy ogolnie plecak ten jest godnym polecenia, czy tez marna konstrukcja...
PS: mysle o zakupie modelu z kompresyjnymi kieszeniami... z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc. Pozdrawiam!

Odpowiedz
#2
co do pojemności na stronie piszą ze posiada:
''Komin umożliwiający zwiększenie pojemności plecaka o około 8 do 12 l w zależności od pojemności plecaka.''

Odpowiedz
#3
tak wiem, bylem na stronie... ale na plecaku jest napisane ''50''... sadze ze gdyby bylo np 50 + 12 to by nie omieszkali o tym wspomniec...;)
Z drugiej strony sprzedawca w sklepie zachwalajac plecak powiedzial ze jest to 50 + 10 :/ kurde, sam nie wiem co o tym myslec.. musze sie jeszcze raz do tego sklepu wybrac...

Odpowiedz
#4
emon >>
Raz macałem go w Skalniku i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia - delikatny jakiś + kupę bajerów....

poczekaj jeszcze trochę, w następnym tygodniu wybieram się do sklepu Wisportu (oglądać Climbera), to dokładniej rzucę okiem takze na Quarka.

Jak przyjdą Ci do głowy inne rzeczy, które chciałbyś, żebym sprawdził - pisz

Odpowiedz
#5
...może w sklepie firmowym wiedzą coś więcej ...

Odpowiedz
#6
Dzieki Waletr, bede czekal z niecierpliwoscia :). Ja go jakos szczegolnie nie macalem, ale na pierwszy rzut oka wygladal na solidny (w koncu cordura) tylko te bajery - ma ich troche za duzo, ale w koncu takie ***ki ulatwiaja czasem zycie ;). Jak juz bedziesz w tym shopie Wisportu, to moglbys spytac, czy te najnowsze quarki z kieszeniami kompresyjnymi sa 50 L czy 50 + 10 L? pzdr!

Odpowiedz
#7
Co myslicie o plecaku wyprodukowanego dla/przez Skalnika o nazwie Quark 40. Wyglonda na niezly ale jestem ciekaw jak sie spisuje na codzien oraz jak wyglonda system nosny. Ma wszystko czego szukam czyli klapa na dwie klamry, troki kompresyjne po bokach i mozliwosc przytroczenia czgos do klapy. Moze jest troche drogi ale jezeli system nosny bylby swietny to chyba bylbym w stanie wylozyc na niego ta sume.

Dopisaalem sie do istniejącego watku oniewarz jak pierwszy raz zaumwazylem tytul na stronie glownej to myslalem ze ktos pyta o ten plecak oraz nie che tworzyc nowego watku bo widze ze robi sie troche burdel z nowymi tematami. Pisze to po to by mieli swiadomosc ze niekturzy ludzie potrafia sie przystosowac do warunkow na forum :P
-------------------------------------------
>>>sory za bledy jesli jakies zrobilem<<<

Odpowiedz
#8
Dodam jeszcze linka jak by ktos chcial zobaczyc o czym mowie
http://www.sklep.skalnik.pl/produkty.php?dzial=prod ucenci&kat=77&podkat=&strona=1&id=939
-------------------------------------------
>>>sory za bledy jesli jakies zrobilem<<<

Odpowiedz
#9
To faktycznie niezla cenka, bo na stronie producenta quark 40 kosztuje 3 basy... Nie wiem z czego wynika roznica w cenie, ale na Twoim miejscu bym spytal... Moze ten quark ze skalnika jest jakis wybrakowany. Chociaz nie da sie ukryc ze te ze stronki wisportu sa z kieszeniami niekompresyjnymi i nie maja loga tej kozicy ;). W lodzkim sklepie turysty sa modele zarowno z kompresyjnymi jak i bez, ale nie pamietam czy jest jakas roznica w cenie... Kosztuja chyba cos ponad 300 pln, ale to sa 50 L... Mam zamiar sie tam wybrac, wiec przy okazji sprawdze dla Ciebie cene tamtejszych 40-tek. Zalaczam jeszcze link do tego quarka ze stronki wisportu... Pozdrawiam!

Odpowiedz
#10
Aha, nadal poszukuje jakiegos posiadacza quarka 50!!!! ;)

Odpowiedz
#11
Mam, ale dość krótko. Na razie: solidny (cordura), bardzo wygodny (dobry system nośny) i udało mi sie go kupić dość tanio. Do Wisportu jestem przekonany, bo znajomi mają Ventusa i też są b. zadowoleni.

Odpowiedz
#12
Wreszcie ktos kto ma tego quarka :P
RAF czy nie jest zbyt maly, bo takie mam wlasnie obiekcje. Czy on jest 50 L czy 50 + 10 L ??

Odpowiedz
#13
Mały? - zależy do czego. Transportowy plecak to nie jest, ale właśnie dlatego go brałem. 10 L jest w kominie. Na potrzeby 1-2 dniowych wypraw wystarcza. Jeśli chcesz większy, to jest Ventus.

Odpowiedz
#14
wiekszy i drozszy...:( No ale jesli jest dodatkowe 10 L w kominie to w sumie jest to plecak 60 L, czyli nie tak maly... Czytalem dosc duzo postow ludzi twierdzacych, iz sie na tydzien pakuja w 50... :D

Odpowiedz
#15
emon >> jutro w końcu idę do sklepu firmowego Wisporta - jakbyś miał jakieś pytania z tych, co zadaje się w sklepie firmowym .. :), to je tu zapodaj...

Odpowiedz
#16
Walter02 >> Mozesz rzucic okiem na plecak pony35 pomacaj i powiedz jakie twoje uwagi. W moim miescie (czestochowa) raczej trudno bedzie dostac taki plecak. Pomacaj go i powiedz czy jest oki i zapytaj sie o cene jesli mozesz. Z gory dzieki
-------------------------------------------
>>>sory za bledy jesli jakies zrobilem<<<

Odpowiedz
#17
bylem wczoraj w sklepie i sie zakochalem..w ventusie :) Normalnie bym sie nim nie zainteresowal gdyby nie promocja 399... Po prostu pasi mi chyba pod kazdym wzgledem: ceny, wielkosci, systemu nosnego, ksztaltu itd. jutro po maturce, albo w weekendzik lece go kupic!

Odpowiedz
#18
No i słusznie. Ponieważ ten plecak też znam, to gwarantuję Ci, że to dobry wybór.

Odpowiedz
#19
399 promocja? a ile litrów? 75 zawsze kosztował 399 a w skalniku był nawet chyba za 369. ale ventus jest godny uwagi. na prawde plecak ten m.in. dzięki super plecom niszczy sporą część konkurencji przy takiej cenie. np. bobcaty przy nim to jak chiński plecak-reklamówka. na prawde ventus to plecak, który wyszedł wisportowi...zresztąnie tylko ventus..ale niestety skrócili gwarancje z 5 na 2 lata

Odpowiedz
#20
Właśnie kupiłem Climbera w sklepie firmowym i pan mówił, że na szwy jest 5 lat, na resztę 2...

Odpowiedz


Skocz do: