To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


5 ZLOT NGT - 26-29 V 2005
#1
Jest juz trochę osób zadeklarowanych na wyjazd, więc podam szczegóły i koszt imprezy. Termin wiadomo 26-29.05.2005. W czwartek 26 od rana przyjazd na camping i wieczorkiem super integracyjne ognisko (wiadomo jak się skończy). W piątek, po zażyciu odpowiednich proszków przejazd autokarem na miejsce startu do miejscowości Woziwoda i po kilkunastu wywrotkach dopływamy do naszego campingu. Ci co przeżyją, wieczorkiem udadzą się na poprawiny integracyjnego ogniska. Następnego dnia ( nieliczni będą pamiętać, że to sobota) udajemy się w poszukiwaniu kajaków i od campingu spływamy dalej do ośrodka PTTK w Nogawicy, gdzie będzie czekał na nas kultowy Autosan z równie kultowym kierowcą w klasycznej siateczkowej koszulce i zawiezie nas na ...integracyjne ognisko, bo może akurat ktoś nowy dojedzie i dowiezie co trzeba. Jeżeli się komuś nie będzie podobało jest wolny w sobotę wieczorem po sprawdzeniu bagaży, czy czegoś o pozytywnym procencie nie chce zabrać do domu. Reszta pozostaje do niedzieli i wiadomo czym zapija, tzn zabija nudę. Ośrodek znajduje się w Tucholi Rudzki Most. Jest tam bar, kawiarnia, ogródek piwny, sklep i takie tam. Śpimy w domkach z pełnym węzłem sanitarnym, lub z łaźnią na zewnętrz, lecz również z gorącą wodą. Koszt opcji z dwoma noclegami, dwudniowym spływem, autokarem, to 105 złotych na głowę. Dla tych co zostają do niedzieli, dochodzi koszt dodatkowego noclegu, który będzie maksymalnie utargowany. Mam nadzieję, że nasza grupa będzie liczyła nie mniej niż 20 osób, bo wiadomo autokar kosztuje tyle samo dla 10-ciu, co dla 50-ciu osób. Ewentualne propozycje dojazdu do Tucholi dla osób z ...końca świata podam przez GG. Oprócz nas będzie jeszcze ekipa, która spływa tam razem ze mną co roku (nie wiem co oni w tym widzą), są bardzo turystycznie nastawieni do życia, aczkolwiem kulturalni i pozwolą nam na utrzymanie dotychczasowego kosztu całej imprezy, która na bank się już odbędzie (noclegi i kajaki zaklepane, trza podać tylko dokładną liczbę uczestników) Dla tych co na ostatnią chwilę będą chcieli dołączyć, problemem może być tylko klasa domku. Pozdrawiam i liczę na to, że w temacie po kilku dniach będę mógł oficjalnie dopisać ''5'' zlot. A jak nie, to wiadomo - temat do kasacji. Acha, i jeszcze ważna sprawa, nie brać śpiworów, jest pościel w każdym domku!

-------------------------------------------
GG 1201995

Odpowiedz
#2
Yes, Yes, siateczkowa koszulka rulez!

Odpowiedz
#3
tak jak gadalismy Kosmos wpisuj mnie na liste bedacych na 100%.zawodow zadnych nie mam, wszelka prace odkladam na boczek:)).

Odpowiedz
#4
My chyba tym razem też odpadniemy, mam zaplanowany urlop na koniec czerwca w tatrach, chyba że wyciągniemy przynajmniej piątek i sobotę to pojawimy się na ''ognisku zapoznawczym...''
-------------------------------------------
horus@ngt.pl

Odpowiedz
#5
ja tez sie pisze na ten wyjazd, ale uprzedzam ze o kajakach nie mam pojecia :)

Odpowiedz
#6
a plywac HAMMET potrafisz??:d
-------------------------------------------
..i cel wytrwale osiągnięty..

Odpowiedz
#7
A co to ma do rzeczy? Ja potrafię, a boję sie wody w ilości większej niż średnia wanna! A o kajakach mam mniejsze pojecie niż HAMMET ;)))
-------------------------------------------
gg1336933

Odpowiedz
#8
Mi się wydaje, że po tych wszystkich ogniskach inauguracyjnych, o których tak barwnie pisze Kosmos, nawet nie zauważymy żadnej wody :)
-------------------------------------------
\

Odpowiedz
#9
chróściel, ano plywac potrafie, ale z kajakami doswiadczenie mam tylko na jeziorze...ale co tam, tylko nie mam sie w co ubrac :):), pewnie raki i czekan obowiazkowe na taki splyw :)
-------------------------------------------
gg 4100678

Odpowiedz
#10
wcale nie ;) mieszkam niedaleko (ok 60 km) od miejsca zlotu da się przezyć w tych rejonach - cóż w góry troszke daleko ale od czego są portale internetowe żeby podziwiać widoki chocby wirtulanie ;-)
-------------------------------------------
gg 4807604

Odpowiedz
#11
Ruda - nie przesadzaj....z Wrocławia jest jakieś 7 godzin, więc jak się do nas dotelepiesz na 7 rano, to rozpoczynamy zlot już w pociągu !

Odpowiedz
#12
Rozważałam opcję przez Warszawę, ale przez wrocław twz mogę, a co mi tam!
-------------------------------------------
gg1336933

Odpowiedz
#13
...a co z ekipa ze śląska?, moglbym jechac samochodem, choc preferuje pociagi :)
-------------------------------------------
gg 4100678

Odpowiedz
#14
Vick >> Jak OSTATNIO byłam we Wrocławiu nie zaliczyłam wizyty w żadnym akademiku!

HAMMET >> ze śląska mało kto pojedzie, bo chłopaki mają wyjazd kursu przewodnickiego w tym czasie. Ale ode mnie na śląsk blisko to może ja sie zabiorę?
-------------------------------------------
gg1336933

Odpowiedz
#15
Ruda... tyle to jeszcze pamiętam...
A jak jedziesz z HAMET'em nie zapomnij wziąć mapy zz zaznaczoną trasą - nawigator po Śląsku to z niego nienajlepszy ;]]
-------------------------------------------
...w pewnych sytuacjach niecierpię miec racji...

Odpowiedz
#16
vick :),hehe, widze ze dalej masz w pamieci moje ''male'' blędy nawigacyjne :)

Ruda, oki, pojedziemy razem, bedziesz robila za nawigatora, co by sie ze mnie vick nie nabijal :)
-------------------------------------------
gg 4100678

Odpowiedz
#17
Jasne, wtedy Vick bedzie sie nabijał ze mnie. Zawsze to jakaś odmiana...:D
-------------------------------------------
gg1336933

Odpowiedz
#18
Co Wy chcecie od hammeta!?!?! Przed 1 zlotem wysłał mi dolnoślązakowi 6 płytek z różnymi programami z mapami drogowymi tak bym na przełęcz krowiarki dojechał cało i zdrowo:) pod babią górę, no i trafiłem.
-------------------------------------------
gumibearMarcin@ngt.pl

Odpowiedz
#19
Gumi, wyslal, wyslal, a potem z vikiem bladzil przez godzine :)
Ale to moze efekt o ktorym vick wspominal pozniej (jak widzialem w srodku lasu dach schroniska :)
-------------------------------------------
gg 4100678

Odpowiedz
#20
2 czerwca jadę na ''służbowo'' na Ponidzię i mam dużo z tym pracy, ale bardzo się postaram na wieczorek podjechać - bo to moje okolice - i wreszcie Was spotkać na żywca, także co do kajaków mnie nie licz Kosmos - ale się chętnie z mą lubą deklaruję na ''zapoznanie'' :-)

Odpowiedz


Skocz do: