To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Sprzęt firmy Helly Hansen / w tym obuwie
#1
SZukam prezentu dla lepszej połowy i znalazłem http://www.skionline.pl/sprzet/index.php...odelu=1174
Co sądzicie o produkcie. Osobiście pierwszy raz spotykam sią z tą firmą

Odpowiedz
#2
wpisz na forum w ''szukaj'' hansen, pare osob wspominalo o tej firmie
-------------------------------------------
GG 4100678

Odpowiedz
#3
solidna skandynawska firma wysławiona produkcją odzieży dla polarników, używałem ich kurtki membranowej i polara - pełne zadowolenie - trwały sprzęt
upewnij się co do wymiarów - mają trochę zawyżoną numerację

-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
#4
rumcajs> I wszystko jasne. dzięki

Odpowiedz
#5
co do HH
to optócz tego że robia mistrzowskie rzeczy to robią też miejski chłam..... należy mieć to na uwadze.
-------------------------------------------
l

Odpowiedz
#6
kurtka z polarem, którą uzywałem była właściwoe miejsko-spacerowa - w góry bym jej nie zabrał
ale spisywała się świetnie, po 5 latach codziennego noszenia używałem jej do wysokościówek i tam nadal się sprawdzała
w tej chwili mam kilka szt. bielizny z lify HH - jestem bardzo zadowolony
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...

Odpowiedz
#7
Helly Hansen robi też wspaniałe sztormiaki i ubranka ''na wodę''. Sasq - czy ten chłam to na pewno ''real'' HH - raczej Holly Hensen, Hally Hansen itp. - a to raczej nie to samo...

Odpowiedz
#8
helly hansen robi przede wszystkim kombinezony przetrwania ktore sa na wyposazeniu statkow oraz morskich sluzb poszukiwawczych i ratowniczych SAR, reszta to komercyjna produkcja poboczna bardzo dobrej jakosci, szczerze polecam, szczegolnie na wode, sztormiaki pierwsza klasa, klasy lloyda, musto, etc.

Odpowiedz
#9
hm. mam małą, składaną kurteczkę przeciwdeszczową HH model dla bundeswery (okl. niebieskiego) - przecieka szybko.

Odpowiedz
#10
>łowca jeleni
a pewien jesteś ze oryginał ?
Bo na rozmaitych bazarach rzeczy z logo HH widziałem więcej niż z logo TNF...
-------------------------------------------
wiki @ sf-f.pl

Odpowiedz
#11
mam kurtkę i jest super na deszcze i silne wiatry a w dodatku kieszenie kaptur itp. są świetnie przemyśle i służą, polecam
-------------------------------------------
smerf

Odpowiedz
#12
Potwierdzam, HH robi odzież z różnych półek, od takich zwykłych cienkich kurteczek (sztormiaczków) p/deszczowych po odzież profesjonalną. Jeśli na kurtce jest napis HH Equipe, to zwykle jest to coś lepszego. Widziałem różne kurtki HH, dwie kiedyś sam używałem, a 3 kurtki HH ma moja koleżanka. Te, na których widniał napis Equipe, to były te najporządniejsze (oczywiście możliwe, że są jeszcze lepsze od tych z którymi miałem do czynienia).
-------------------------------------------
Droga w górę i w dół jest jedna i ta sama

Odpowiedz
#13
http://www.jdsports.co.uk/product/helly-...ket/01309/


a co sądzicie o tej kurtce jest warta swojej ceny jakie ma zastosowanie??
-------------------------------------------
bubbles25

Odpowiedz
#14
Witam. Co do HH to oprocz tego ze jest duzo podrobek to niestety tej firmy nie polecam kupowac w naszych polskich sklepach. Mialem 2 takie same(bardzo wygodna i ciepla). Jedna wyslal mi ojciec z Niemiec, druga kupilem w Polsce. Roznica kolosalna, na 3 razy sprawdzalem czy w Polsce nie dali mi podrobki... Tak wiec wydaje mi sie ze do nas dalej trafia 2,3 jakosc... A co do samych produktow to jezeli chodzi o zimowki to lukaj za symbolej Helly Tech XP- bardzo solidny system zwlaszcza z Thinsulate. Jezeli zamierzasz wylozyc troche kasy to na necie jest taka:http://www.sklep.deltasport.pl/helly-hansen--kurtka-helly-hansen-61071-stoneham-cirque-%28509%29-o_l_1117.html
Pozdrawiam
-------------------------------------------
karolxxx24

Odpowiedz
#15
~lukasz8881
2010-03-07 21:35:24
87.207.245.92
nr 1
głosów 0

Nie ma wątku odnośnie tej marki obuwia więc zakładam

Ktoś miał do czynienia z butami marki Helly Hansen? Jeśli tak to proszę o podzielenie się swoimi opiniami.
Mnie interesuje model Berthed 3, tak się zastanawiam czy ich nie kupić ale najpierw chciałbym zasięgnąć od Was trochę informacji na ich temat. Butki będą noszone głównie w mieście.
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz
#16
Co sadzicie o kurtkach z serii Helly Tech Ÿ ?
-------------------------------------------
.

Odpowiedz
#17
hm, wiem jakie ma parametry http://www.helly-hansen.pl/technologie_a...y_tech.php 10000mm, ale chcialbym zapytac o subiektywne opinie, czy te kurtki wytrzymaja dzienna ulewe.

Wiem ze pytanie banalne, ale ostatnio kupiony softshell 15000mm przemokl mi dzisiaj przy polgodzinnym chodzeniu po deszczu na miescie:/

Bylbym wdzieczny za opinie osob ktore maja kurtki HH szyte z Helly Tech?
-------------------------------------------
.

Odpowiedz
#18
mieszkam na co dzień w Norwegii i mam dość dużo produktów HH , począwszy od bokserek po kurtki na różne pory roku.
zaopatruje się w Oslo w firmowym sklepie.
firma godna polecenia,warto zapłacić za produkty tak dużą cenę.
buty-HYDROPOWER 3 troszke wierzchnia siateczka pęka w miejscu zginania się palców.co do Berthed 3 Winter Boot to sam je posiadam.są nieprzemakalne ciepłe .nie mogę nic złego powiedzieć.
polecam !!!http://www.hellyhansen.com/
-------------------------------------------
mariano

Odpowiedz
#19
hej mariano. czy uzywales jakis srodkow do pielegnacji tych butow? kupilem ten sam model niedawno w xxl w promo za 599 nok czyli duzo taniej jak w pl. Niestety nawet przy lekkiej mzawce czuje, ze buty mi przesiakaja woda :(
-------------------------------------------
m0m0

Odpowiedz
#20
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat obuwia tej firmy?? Chodzi mi o buty trekingowe\zima, które byłyby używane w mieście. Jak z wytrzymałością, suchością itd. Jakieś przygody z reklamacjami?
---
Edytowany: 2012-12-13 12:54:47

Odpowiedz


Skocz do: