To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


4 Zlot NGT - 04-07.III.2005
#1
Hej,
co powiecie na następny zlot (w wątku poświęconym III zlotowi sporo osób wyraziło zainteresowanie powtórką...), tak więc:

Miejsce:
schronisko pod Łabskim Szczytem / Szklarska Poręba / Karkonosze

Termin:
pierwszy marcowy piątko- poniedziałek 04-07.III.2005 (tak, żeby można było sobie zorganizować dłuższy pobyt)

Cena:
cena max to 18 zł+jakaś opłata klimatyczna za osobę za noc - a nuż się uda jakaś zniżka o parę złotych -

Uwagi:
w schronisku jest ciepła woda, prąd od zmierzchu do 22 (agregat), duża sala jadalni czynna do 22,
piwo: po 5 zł butelkowe, 6 zł puszkowe,
żarełko: dania śniadaniowe (jajecznica, parówki), dania barowe (fasolka, kiełbasa, bigos, pierogi).

Dajcie, proszę znać, kto kiedy przyjedzie, tak, abym wiedział mniej więcej...

Odpowiedz
#2
Urlop zaklepany jeszcze w styczniu :) Pełne cztery dni. Jak i kiedy konkretnie - zależy od całej paczki z Piekar Śląskich jeśli mnie zechcą znowu ze sobą zabrać - przestałam już wierzyć, że ktoś z Krakowa sie ruszy.... a samej mi sie nie chce.

Pan Frędzel nie jedzie - w górach za dużo sniegu, po każdym spacerze wyczesuję z jego kudłów prawie dwa kilo snieżnego błota.
-------------------------------------------
gg1336933

Odpowiedz
#3
Wszystkimi kończynami głosuję ZA!

jak z resztą już pisałem... ;)
-------------------------------------------
...w pewnych sytuacjach niecierpię miec racji...

Odpowiedz
#4
W końcu to pies na Yaki...
-------------------------------------------
...w pewnych sytuacjach niecierpię miec racji...

Odpowiedz
#5
No to jest nas troje :)

Odpowiedz
#6
Kurcze, strasznie mi nie pasuje bo zdaje się że w tych dniach będą targi outdoorowe w Szczyrku. Ruda czy dobrze kojarze daty?
P.S. Wybiera się ktoś może na targi? Można by się na jakieś piwko umówić.

Odpowiedz
#7
no to jest pięć osób... :-D
urlop wytrzasne choćby z podziemi ale wytrzasne
-------------------------------------------
sasq @ grappa.pl

Odpowiedz
#8
Ja na razie nie obiecuje (bo jak zwykle wszystko zależy od pryncypała żony) - ale chcemy pojechać na 70% będziemy, ale chyba tylko do niedzieli - jeśli będzie możliwość - dokoptujemy się do Rudej i ekipy na śląsku
-------------------------------------------
horus@ngt.pl

Odpowiedz
#9
alpinek>> istotnie cos było o poczatku marca mówione. ale ja sie i tak na zimowe targi nie wybieram, bo mają narciarsko snowbordowe odchylenie, a to nie moja działka.
-------------------------------------------
maja@grappa.pl

Odpowiedz
#10
dla większego rozpropagowania imprezy przygotowałem listę aktywności, które można uprawiać pod Łabskim (lista nie obejmuje podstawowej działalności czyli wieczornego łojenia browców i pouczających rozmów..)

oto ona (lista):

aktywności
-------------------------
*) zwyczajne chodzenie - przydałby się rakiety, bo zimą trudno dojść na piechotę w pewne miejsca, ale bez nich też jest gdzie pochodzić...
*) ekstremalne saneczkarstwo wysokogórksie - rewelacja - obadaliśmy na poprzednim wyjeździe sanki nie mogą mieć wąskich płóz, bo się zapadają - najlepsze są takie plastiki z supermarketu :)
*) narciarstwo biegowe - super trasy po czeskiej stronie
*) ski toury - śnieg leży wszędzie
*) narciarstwo zjazdowe - wyciągi na Szrenicy i Hali Szrenickiej są o jakieś 40 minut drogi
*) ewentualnie wspinaczka - jeżeli przyjedzie Walter01 i przywiezie całe to żelastwo, liny, to chętni mogą się wybrać na Łabską Roklę, gdzie powinien być lód)

Odpowiedz
#11
Ja się już nie deklaruję :-)
Jak będę to będę. O!
-------------------------------------------
http://www.doczu.tk

Odpowiedz
#12
Jak już mówiłem na 99% procent będe... :) W końcu... :D
Ale przyjadę niestety albo późno w nocy z piątku na sobotę albo w sobote rano... Być może będzie nas 2, ale tego to jeszcze nie mogę potwierdzić... ;)

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością... zwłaszcza na wieczorne pouczające rozmowy... :P

PS: To już tylko jakieś 2,5 tygodnia!!! :)

Odpowiedz
#13
Aha... Jak Kosmos wróci z nart to też sie napewno odezwie...

Odpowiedz
#14
Ja+Eliza + 2 zaprzyjaźnionych górołazów czytaczy NGT /4 osoby w sumie.

Najprawdopodobniej dojedziemy późno w nocy w piątek lub w sobote skoro świt. Oj cos widzę że żółty szlak do schr. bedzie opanowany nocą przez NGT.

Dla zmotoryzowanych: wiem że auto można zostawić na parkingu strzezonym pod hotelem bornit: http://www.bornit.hotel.pl/
Niech sie chociaż auto prześpi na parkingu **** gwiazdkowym.
jakby ktos znał inne dobre miejsce dajcie znać
-------------------------------------------
gumibearMarcin@ngt.pl

Odpowiedz
#15
podsumowując na razie jedzie 12 osób na około 90%
całkiem miło...
1. Ruda
2. Eliza
3. Vick
4. Walter02
5. gumibearMarcin
6. Doczu
7. mateo
8. Horus
9. perwszy zaprzyjaźnion czytacz NGT
10. drugi zaprzyjaźnion czytacz NGT
11. no i ja

osoby które być może będą:
12. druga połowa mateo (ewentualnie jego znajomy... ciężko wywnioskować)

-------------------------------------------
mam świat na własność... kupiłem globus

Odpowiedz
#16
sasq>> horusa licz podwójnie, nie wierzę, żeby pojechał bez Kasi
-------------------------------------------
maja@grappa.pl

Odpowiedz
#17
Fajnie byłoby zadeklarować się (jak to już wiadomo) kto przyjeżdża w piątek, a kto zostaje do poniedziałki (a kto to i to...)
Ja jeszcze nie wiem - zależy, jak się ułoży w pracy - ale na pewno będę chciał zostać 3 dni.

Teraz w Karkonoszach jest IV stopień zagrożenia lawinowego, spadło sporo śniegu - mam nadzieję, że do czasu zlotu się to trochę ustabilizuje, bo jeżeli nie, to będziemy mieli zawężony obszar działania...

Więcej info na stronie gopru:

Odpowiedz
#18
Ja też najprawdopodobniej pojade. Tu pytanie do Wrocławia - Kto kiedy i czym jedzie ? :)

-------------------------------------------
gg 1013298

Odpowiedz
#19
dzięki ruda za pamięć, choć sprwadzam akurat możliwości dojazdu, i z mojej dziury to prawdziwa tragedia -
-------------------------------------------
horus@ngt.pl

Odpowiedz
#20
A gdzie śląska grupa???
-------------------------------------------
horus@ngt.pl

Odpowiedz


Skocz do: