To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Polartec Thermal pro, wind pro
#1
czesc mam 250/300zł do wydania na kurtke z polartecu ,najlepiej zeby miała conajmniej 2 kieszenie ,wstawki (ramiona barki łokcie)z czegoś mocniejszego i dobrze by było zeby miała suwaki YKK ale to nie jest naważniejsze czy kto ma jakieś propozycje ??

Odpowiedz
#2
uzywam pseudopolarowej (tecnopile) kurtalki M&W, co prawda nie grzeje tak jak Polartec ale jak na moje potrzeby sprawdza sie doskonale, szczegolnie iz posiada wzmocnienia kevlarowe, dlatego polecam pod rozwage cos w tym stylu:
http://www.mount-wave.com.pl/shark.html
polecam takze zagladniecie na takie strony jak:
- www.montano.pl
- www.arnica.net.pl

-------------------------------------------
salvador

Odpowiedz
#3
Salvador- tecnopile pseudopolar!!! hmm dziwne, wg. mnie ten material jest wytrzymalszy od polarteca ( mam tecnopile i polartec ) i estetycznie lepiej wygląda po dluzszym okresie uzytkowania. A co do termiki to czy ja wiem? byc może troche mniej ciepły, to wszystko zalezy od gramatury ,jesli sa takie same to wydaje mi sie że roznice są nieznaczne.
-------------------------------------------
pozdrawiam

Odpowiedz
#4
kardii - piszac pseudopolar mialem na mysli powszechne nazywanie wszelakich materialow tego typu jedna wspolna nazwa ''polar'' (mam nadzieje ze wyjasnilem w zrozumialy sposob przyczyne uzywcia takiej smiesznej nazwy - pesudopolar), natomiast co do tecnopile'u mam jak najbardziej pozytywne wrazenia.
rowniez uzywam polartecu (300ka) i wlasnie owego tecnopile'u - kurtalka polarowa ma lat 8 - nadal jest w doskonalej kondycji ale mam wrazenie ze grzanie nie to, natomiast tecnopile mlodszy co najmniej o polowe, trzyma sie rewelacyjnie i faktycznie wytrzymalszy, ale nigdy nie grzal tak jak polartec, chociaz jak na moje potrzeby wystarczajaco...
-------------------------------------------
salvador

Odpowiedz
#5
Przeprzaszam bardzo juz sie nie powtorzy :)

Odpowiedz
#6
Myślę, ze mogę tutaj zadać to pytanie.
Mam zamiar kupić mojej piękniejszej Polowie polara. Uparła się na tego z linku. Zastanawiam się jednak czy warto go kupić? Niepokoi mnie brak jakichkolwiek wzmocnień i nie bardzo wiem, z jakiego jest on materiału (Polartec 200, czy Polartec Thermo Pro).
A może doradzicie mi cos innego. Najlepiej żeby był kobiecy, ale niekoniecznie w różowy w kwiatki ;)

-------------------------------------------
..::Łukasz::..

Odpowiedz
#7
Gradzio>> Niedługo w Bb powinny pojawic sie ciuszki tatonki. Nie wiem jak u nich z materiałami, ale stylistyka MIODZIO!!
-------------------------------------------
gg1336933

Odpowiedz
#8
Młody>> polecalbym Ci Norylsk firmy Wolfgang
mam go juz spotro i bez zarzuty
spelnie wszystkie Twoje warunki
ma dwie kieszenie

Odpowiedz
#9
> Ruda
tatonka - a gdzie konkretnie ?
-------------------------------------------
wiki @ sf-f.pl

Odpowiedz
#10
Bielsko-Biała
ale niedługo też w Grappa.pl się pojawią.
-------------------------------------------
...w pewnych sytuacjach niecierpię mieć racji...

Odpowiedz
#11
>vick
<wzdech> a najpierw wpisałem pełne pytanie:
gdzie w Bielsku Białej ? :o)
-------------------------------------------
wiki @ sf-f.pl

Odpowiedz
#12
>Gradzio Milo Horizon wykonany jest z Polartec Thermal Pro

Odpowiedz
#13
vick>> nie będzie ciuszków tatonki na grappa.pl
Przykro mi:(

wiki>> Gdzie - nie pamiętam, jutro się dowiem. Na razie są na etapie przedzamówień, więc pewnie będą dopiero na wiosnę.
-------------------------------------------
gg1336933

Odpowiedz
#14
Ruda<< buu :(
-------------------------------------------
...w pewnych sytuacjach niecierpię mieć racji...

Odpowiedz
#15
Młody
==========>pusccie do mnie maila oki??
Kardii
-------------------------------------------
r_kita@wp.pl

Odpowiedz
#16
Gradzio prawie kazda firma robi polary damskie takze Wolfskin, Fjord Nansen, National Geographic (fajne kroje), Hannah... Poczekajcie jeszcze z 3 tyg. zaczna pojawiac sie nowe kolekcje modele 2005, bedzie wiekszy wybor. Ten Horizon to kawal porzadnego polara. U nas dla ulatwienia na stronce funkcjonuje w odziezy podkategoria damska. Ulubione polary damskie mojej zony to Milo Etna i Wolfskin Nikita.
-------------------------------------------
darek e-horyzont.pl

Odpowiedz
#17
Dowiadywałam sie o polarki tatonki - trwaja negocjacje, więc to jeszcze nic pewnego. W krakowie przymierza się polarsport, w BB rozmowy utknęły w martwym punkcie.

Istotnie - z damskimi ciuszkami coraz lepiej, tylko stylistyka i, przede wszystkim, kolorystyka wciąż kuleje.
-------------------------------------------
maja@grappa.pl

Odpowiedz
#18
Chciałbym podzielić się kilkoma spostrzeżeniami na temat WOLFGANGA: materiał Polartec 200+Thermo Pro-ciekawie połączony, raczej krój nie dopasowany do sylwetki, no i po roku zaczął się mechacić. Po odddaniu do reklamacji z powodu mechacenia się, odpowiedź-że trzeba mechacenie wyczyścić, tzn. ''ogolić'' maszynką do usuwania mechaceń.

Odpowiedz
#19
dzieki wszystkim za pomoc

Odpowiedz
#20
To co proponuje e-darek to wszystko modele damskie, a ty jesteś Młody, a nie Młoda ;). Z Milo Thermal pro fajny jest model Couloir, ze wzmocnieniami na barkach, za 300zł. Używam pół roku i jestem bardzo zadowolony

Odpowiedz


Skocz do: