To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Odzież] Alpinus Serac
#1
Witam!
Właśnie stałem się szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem tejże kurtki. Czy ktoś z szanownych bywalców tego forum :) jej używa i ma wyrobione zdanie w tej materii? Bedę wdzięczny za odpowiedź. Tylko nie dołujcie mnie za bardzo tekstami jaka to jest beznadziejna ;))
Pozdrawiam

Odpowiedz
#2
Fenrir to teraz nie pozostaje mi nic innego jak wygonic Cie w góry byś poznał jej plusy i ewentualne minusy i zrobił test dla NGT tej kurteczki.pozdrawiam i udanego uzytkowania
-------------------------------------------
gumibearMarcin@ngt.pl

Odpowiedz
#3
Wyganiać mnie nie trzeba. Sam pójdę:) A raczej popędzę:)))
Cóż, myślę że za jakieś 2 miesiące będę miał już wyrobione zdanie na temat tego mojego nabytku i wtedy pokusze się o napisanie testu. Tymczasem ja również pozdrawiam.
-------------------------------------------
Fenrir

Odpowiedz
#4
Wycieram się w niej od trzech lat i jest ok.
powodzenia w pędzeniu
-------------------------------------------
BM

Odpowiedz
#5
Posiadam tą kurtkę od 2-lat, nie zauważyłem żadnych minusów.Kurtka jest bardzo dobrze uszyta,chodzi się w niej bardzo wygodnie - jest cool!!
-------------------------------------------
Krzysztof

Odpowiedz
#6
mam ja tez 3 lata i jak się o nią zadba to jest o.k.
-------------------------------------------
rafał

Odpowiedz
#7
Mam okazję kupić alpinusa serac nowego za 450 zł, z kolekcji z 2001 r.
Znazłem w necie człowieka który oferuje troche takiego sprzętu z tejże kolekcji. I teraz nie wiem czy pędzić i od razu kupować czy dać sobie spokój. Nie wiem czy to jet jakaś lipa, czy nie. Skąd oni wszyscy mają takie rzeczy ??? Czy to jakaś podróba czy oryginał???? Pomóżcie.!!!
-------------------------------------------
<co?>

Odpowiedz


Skocz do: