To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


3 Zlot NGT - 11-12.XII.2004
#1
11-12 GRUDNIA 2004 (sobota-niedziela) odbedzie sie 3 Zlot NGT.pl.
-------------------------------------------
witaj.net

Odpowiedz
#2
Informuje iz zlot NGT'owcow odbedzie sie na Krawcow Wierch. Wkrotce beda szczegoly apropo zaparkowania i dojscia (moze ktos mnie wyreczy? :)
-------------------------------------------
witaj.net

Odpowiedz
#3
dojazd do ujsoł. najlepiej dojechac do wegierskiej gorki pociagiem a potem pksem. ujsoly sa male wiec problemu ze znalezieniem szlaku nie ma
-------------------------------------------
krzysiek

Odpowiedz
#4
treewood >> może daj spokój z takimi szczegółami - wszystko jest na stronie schroniska, albo w formie dobrych ra- tak jak napisał ~mutee
Swoją drogą termin bardzo mi odpowiada !!!

Odpowiedz
#5
A beda prezenty ??? :>
-------------------------------------------
wolf_86@o2.pl | KTK ''be loć''

Odpowiedz
#6
No właśnie, jak Gumi nie da prezentów to nie jade! :]
-------------------------------------------
[KTK ''be loć''] Piekary Śląskie

Odpowiedz
#7
Jedziesz, Kamil, jedziesz:)))


Gumibear - skontaktuj sie ze mną, proszę (gg1336933). Jak już jesteś tym Mikołajem, to ja sie pobawię w jednego z elfów;))
-------------------------------------------
maja@grappa.pl

Odpowiedz
#8
Ja oczywiście też się pisze na zlocik, ale chce być reniferem Rudolfem:) nie wiem jak moja pani, ale ona raczej nie będzie chciała być reniferem:)

-------------------------------------------
''może będzie fajnie''

Odpowiedz
#9
moge być elfem :) ???
-------------------------------------------
ewka

Odpowiedz
#10
hmh a maja tam zapas piwa czy trzeba wnosic? to jest dosc istotna kwestia .. :)
-------------------------------------------
krzysiek

Odpowiedz
#11
Prezenty będą! Własciwie to juz są:) Nie zdradzę co:)
jesli nie osobiscie to pzrez pewnego elfa dostarcze wszystkim a mysle ze sie ucieszycie z sympatycznych drobiazgów.

Ruda ....... tzn. elfie odezwe sie jutro z pracy,dzis juz późnawo
-------------------------------------------
gumibearMarcin@ngt.pl

Odpowiedz
#12
To ja chce jakas fajan kurteczke np. Berghausa albo Mammuta :D Prosze, bylem grzeczny :)
Ewa i Ruda Wy jestes plci meskiej ??? :P ,chyba elfice jak cos :)
-------------------------------------------
wolf_86@o2.pl | KTK ''be loć''

Odpowiedz
#13
wolf jestes niegrzeczny!! :) nie bedzie dla Ciebie kurteczki !!! :)
-------------------------------------------
ewka

Odpowiedz
#14
taa... wolf, KUTRECZKA - co, żebyś potem bił allaha i żebrał o odpowiednią pogodę na zlocie w celu przetestowania nieprzemakalnoiści tak jak było ostatnio z milo??? ZAPOMNIJ !!!
-------------------------------------------
horus@ngt.pl

Odpowiedz
#15
chlip chlip... właœnie dowiedziałem się, że Kasia może zmienić miejsce pracy ( z dojazdu 24 km zredukować do 2,5 km) i raczej z tej okazji skorzystamy, ale niestety wišże się z tym CAŁKOWITY, NIEPODWAŻALNY BEZDYSKUSYJNY (przynajmniej na dzień dzisiejszy) BRAK URLOPU PRZEZ PÓŁ ROKU !!! chlip...chlip...chlip...

-------------------------------------------
horus@ngt.pl

Odpowiedz
#16
No... chyba że impreze zaczneicie głównš imprezkę (spotkanie integracyjne) znowu koło wieczora, to stane na rzęsach, skołuje choćby wahadłowiec i DOJADE !!!
-------------------------------------------
horus@ngt.pl

Odpowiedz
#17
sorki - DOJEDZIEMY !!!
-------------------------------------------
horus@ngt.pl

Odpowiedz
#18
Właśnie - nie byłem na poprzednich ZLOT-ach (tak, tak żałuję), więc nie wiem kiedy zaczyna się impreza i jakie wyposażenie trzeba mieć?

Odpowiedz
#19
Walter02 do schroniska treewood pójdzie pierwszy o założy poręczówki wiec jakoś damy rade mysle:)

Do zlotu jeszcze kawał czasu wiec na bieżąco bedziemy informować co i jak

-------------------------------------------
gumibearMarcin@ngt.pl

Odpowiedz
#20
to ja może tak od razu skoro dużo czasu... będę jechał z Wawy pociągiem na zlocik (bo mojemu leciwemu samobieżnamu środkowi transportu raczej nie zaufam;( ) przez Katowice. Możeby zmontować jkowąś większą grupę, jeśli nie w Wawie to w Katowicach?? Typu spotykamy się na dworcu i dalej już razem... co? bo samemu taką drogę... zanudzę się:)

dajcie znać
pozdro

Odpowiedz


Skocz do: