To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Bielizna] Termoaktywna dół: Kalesony, getry, bokserki
#1
Co lepiej kupic- Kalesony THERMO BODY DRY Himal Sportu, czy z polartecu 100? (pod zwykle spodnie turystyczne)

Odpowiedz
#2
ja bym polecił polartec

Odpowiedz
#3
Może konkretne propozycje firm i modeli, oczywiście tych które polecacie i tych od których należy trzymać się z daleka.
Cena do 100zł
Bo chłodno się robi a u mnie c.o. jeszcze nie włączyli :-)
-------------------------------------------
pozdrówka z Tarnów(ka)

Odpowiedz
#4
Ja korzystam z polarowych (300 albo więcej, nie wiem)-spadek po us army. Ubieram je jak jest wyjątkowo zimno, lub do spania, są ciepłe ale brzydkie, cena nowych to ok 65zł.

Odpowiedz
#5
te polarowe US army to bear suit czy następca?? jeśli bear to jak w tym wytrzymujesz przecież to cieplejsze od 300

Odpowiedz
#6
bear suit, ale jak chodze po górach to ich nie mam na sobie tylko w plecaku, wyciagam do spania, lub podczas jakiś prac itp. gdzie nie ma za wiele ruchu a jest duzy wiatr i mróz.(nie wyobrażam sobie chodzić w takich ciepłych gatkach), być może w 100-kach da sie wchodzic pod górę?

Odpowiedz
#7
zobacz na stronie montano. Mają wyprzedaż.

Odpowiedz
#8
Łowco,jakiej firmy są te gatki,jakiś link,albo gdzie do kupienia w polsce,są modele z materiału niższego niż 300??

Odpowiedz
#9
to są bezfirmowe (us army) tylko 300, szukaj w sklepach militarnych i alegro(uzywanych nie kupuj)

Odpowiedz
#10
Mam crafta, moja piekniejsza polowka ma himala te o których piszesz. Mialem jedno i drugie na sobie. Dużo tańszy himal bardzo dobrze sie sprawuje.
-------------------------------------------
gumibearMarcin@ngt.pl

Odpowiedz
#11
dzięki za info,mam nadzieje że coś znajde,ostantio widziałem jakieś z bundeswehry,ale nie mam co do nich pewności,posłucham rady i poszukam USArmy :>.pzdrwm.

Odpowiedz
#12
thermo z Himal Sportu są ok pod np. spodnie membranowe, nawet przy dużym wysiłku nie kleją się do dupy, polecam też ''pałerstreczowe'' gacie Kwarka. Są o wiele cieplejsze i przy temperaturze około 0 da się w nich śmigać na rowerze, nawet jak zamokną od pryskającego z kół błota, dalej grzeją
-------------------------------------------
byle do przodu!

Odpowiedz
#13
od prawie roku uzywam zima kalesonkow alviki polartec 100 zima bez nich bylaby ciezka ... cena okolo 100zl
-------------------------------------------
bartek.Poznan.

Odpowiedz
#14
Czy ktos uzywa gatek Lowe Alpine z Dry Flo? Jesli tak to prosze o opinie!

Odpowiedz
#15
Uzywam kompletu bieliznianego z Polaratecu 100.
calosc zamowilem w firmie Patex Pol.
Szyja pod wymiar. za komplet 130 PLN.

Same spodnie 70zl.
http://www.patex-pol.pl/katalog.php?s1=13&s2=17

Odpowiedz
#16
Jobo, pisząc gatki masz na myśli kalesony czy bokserki?
-------------------------------------------
Ousi

Odpowiedz
#17
Kalesony.

Odpowiedz
#18
No to Ci nie pomogę, bo ja mam bokserki.:))
-------------------------------------------
Ousi

Odpowiedz
#19
Ja używam pawerstrech Kwarka, rewelka, b. trudne do zdarcia, wyglądają jak nowe po trzech latach ciągłwgo łażenia w nich zimą i wielokrotnym praniu. Następne też kupie z pawerstrechu. Polecam
-------------------------------------------
23452345

Odpowiedz
#20
Wytłumaczcie mi dlaczego te produkty kwarka są takie trogie?

-------------------------------------------
jacco

Odpowiedz


Skocz do: