To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Alpinus/Alpins/HiMountain Sandia
#1
OPIS PRODUKTU:

Materiał: POLARTEC 100

-----------------------------------------------------------------
RECENZJA:

DATA RECENZJI:
16-09-2004, 05:00

Koszulka z dzianiny POLARTEC 100 – kupiona całkiem przypadkiem (ponieważ teraz bardzo ciężko je dostać – teraz są robione z microfleece) Użytkowana i latem w górach i zimą w codziennym życiu.

W górach sprawdzała się rewelacyjnie szczególnie, gdy weszło się na szczyt i trzeba było chwile tam zostać, a jak to w górach czasem wieje a dzięki niej nie było straty ciepła. A w chłodne wieczory w uzupełnieniu z bluzą polarową była wystarczającą ochroną przed chłodem.

W codziennym użytkowaniu sprawdza się również bardzo dobrze z e względu na swoje właściwości oddychające. Rewelacyjnie odprowadza pot na zewnątrz a jeszcze w połączeniu z polarową kurtką i oddychającą zewnętrzną kurtką jest niezastąpionym elementem.
Bardzo miły materiał, który się nie mechaci, wykonanie bardzo dobre.

Inne
Obecnie prawie nie do dostania koszulka z tego materiału, kupiłem ją przypadkowo i z pewnymi przygodami.... (na metce na koszulce widnieje rozmiar S na dołączonej specyfikacji jest XS a ja mam 183 cm. I pasuje na mnie idealnie (nie jest za mała) więc jakiś mały przekręt jest..., tak samo z materiałem na metce naszytej na zewnętrznej stronie koszulki z tyłu na dole w rogu jest POLARTEC na dołączonej metce jest microfleece – a model ten (SANDIA) był zresztą robiony tylko z POLARTEC’u więc coś tu zostało namieszane.

Zalety:
- miła w dotyku
- oddychalność
- niska waga
- nie mechacenie się
- nie blaknący kolor (jak na razie) - granatowy

Wady:
- obecnie nie do kupienia
- wysoka cena ok. 150 zł (choć ja kupiłem w promocji za 70 zł)



Odpowiedz
#2
Koszulka jest niezła, stosuje ja pod polar lub samą. znakomice transportuje pot na zewnatrz. Pare razy ja pralem i troche sie rozciągla. Podobno jest teraz nie do kupienia a szkoda.
-------------------------------------------
ronin20

Odpowiedz


Skocz do: