To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Zlot 51. 20-22.10.2023 /// ŁEBA/SNP
#1
Termin PWP, jak zwykle.
Gdzie i kto ?
Odpowiedz
#2
Big Grin 
(04-08-2023, 22:24)ramol napisał(a): Termin PWP, jak zwykle

Big Grin  Młodnieje kolega. System Millenialsów i młodszych wprowadza. No taki pomysł na skrót - fiu, fiu.

(04-08-2023, 22:24)ramol napisał(a):  kto?

Nasza trójka!  Big Grin
Odpowiedz
#3
Heniek, nie postarzaj się  Big Grin ,
Rzućcie chociaż częścią kraju to coś zaproponujemy z moją małżonką Izabelą.
A tak przy okazji - Grenedele busiarze, my chwilowo też, może poszukamy bazy z miejscem na busa i namiot oczywiście.
Odpowiedz
#4
Jak w górach, to może okolice Jastrzębiej Góry? Albo góry Wieżycy? Wink
Odpowiedz
#5
Przynajmniej raz mielibyśmy widok na morze a nie ciągle góry i góry Big Grin.

Chociaż... dlaczego nie. Moglibyśmy w sobotę zrobić piaskiem trasę do latarni w Rozewiu (jak byłaby piaskiem do przejścia).

No i frakcje północne chociaż raz miałyby bliżej.

Edycja:
Swego czasu jeździłem regularnie do Jastrzębiej Góry na zloty miłośników fantastyki Nordcon. Nie wiem, czy obiekt nadal istnieje, nie wiem czy byłby zainteresowany w przyjęciu nas, ale jeżeli byłoby zainteresowanie, to mógłbym zrobić rozpoznanie.

Chodzeniem po piasku też można się zmęczyć. No i może dojść nowa, świecka tradycja - morsowanie.
Odpowiedz
#6
PWP?
Ten termin to ostatni, czy przedostatni weekend października?
Odpowiedz
#7
(07-08-2023, 08:48)traszan napisał(a): PWP?
Ten termin to ostatni, czy przedostatni weekend października?

P- przed
Odpowiedz
#8
(04-08-2023, 22:24)ramol napisał(a): Gdzie i kto ?

Niezależnie od miejsca, przybędziemy Big Grin
Odpowiedz
#9
No dobra jakie typy? Jaki region kraju? które pasmo gór?
Jaga & Mathew dziękuję za nowe NGT!

- NGT to hobby przy okazji pasji, a nie zamiast -
Odpowiedz
#10
(24-08-2023, 07:16)gumibear napisał(a): No dobra jakie typy? Jaki region kraju? które pasmo gór?

Słowiński Park Narodowy,
tam nas nie było, a mamy mocnych organizatorów :-)
np.
http://slowinskidwor.pl/segmenty
https://daja.pl/smoldzinski-las/
Odpowiedz
#11
Big Grin 
Romek,
w Učka Natural Park byłoby taniej Big Grin . A oprócz morza byłyby też góry.
Odpowiedz
#12
(28-08-2023, 09:14)grendel napisał(a): Romek,
w Učka Natural Park byłoby taniej  Big Grin . A oprócz morza byłyby też góry.

Heniek, za 45 zł za noc jak w jednej Agro koło Słowińskiego Parku to w polskich górach nie ma szans.
Odpowiedz
#13
(28-08-2023, 22:28)ramol napisał(a): Heniek, za 45 zł za noc jak w jednej Agro koło Słowińskiego Parku to w polskich górach nie ma szans.

Aaa, kolego. 45 zł zmienia zasady gry. W linkach, które podałeś to są wielokrotności tej kwoty Big Grin .
Odpowiedz
#14
(28-08-2023, 22:59)grendel napisał(a):
(28-08-2023, 22:28)ramol napisał(a): Heniek, za 45 zł za noc jak w jednej Agro koło Słowińskiego Parku to w polskich górach nie ma szans.

Aaa, kolego. 45 zł zmienia zasady gry. W linkach, które podałeś to są wielokrotności tej kwoty  Big Grin .
Tak, ale za 20 osób za 2 noce,
Wysłałem jedna droższa, ale ładna , ale znalazłem za 1800 dwie noce dla 20 osób z pościelą
Odpowiedz
#15
Jak dla mnie - może być. Lista? Bo czas ucieka a jak widać znów wszystko rodzi się w bólach.
Odpowiedz
#16
(29-08-2023, 03:43)ramol napisał(a):
(28-08-2023, 22:59)grendel napisał(a):
(28-08-2023, 22:28)ramol napisał(a): Heniek, za 45 zł za noc jak w jednej Agro koło Słowińskiego Parku to w polskich górach nie ma szans.

Aaa, kolego. 45 zł zmienia zasady gry. W linkach, które podałeś to są wielokrotności tej kwoty  Big Grin .
Tak, ale za 20 osób za 2 noce,
Wysłałem jedna droższa, ale ładna , ale znalazłem za 1800 dwie noce dla 20 osób z pościelą

Romek super okolica. Jak jestem notorycznym malkontentem co do tego jujowego jesiennego terminu jeżeli chodzi o góry to Bałtyk wsio ryba - może dawać żabami całą dobę, wiac i gwizdac. Dla mnie bomba, tfu TORPEDA.
Odpowiedz
#17
PRS :
Romek super okolica. Jak jestem notorycznym malkontentem co do tego jujowego jesiennego terminu jeżeli chodzi o góry to Bałtyk wsio ryba - może dawać żabami całą dobę, wiac i gwizdac. Dla mnie bomba, tfu TORPEDA.

Paweł, chyba mnie nabierasz , to nie możesz być Ty :-)
Odpowiedz
#18
Jak nie jak tak Wink
Jest jeden minus (dla niektórych osób), dość istotny.
W Październiku NIE KURSUJĄ pociągi do Łeby - a przynajmniej na tą chwilę rozkład jady nie wykazuję ŻADNEGO

,,Szanowna Klientko, Szanowny Kliencie,

niestety nie znaleziono żadnego połączenia. Możliwe, że dla wybranej daty stacja/przystanek początkowy lub stacja/przystanek docelowy nie są obsługiwane w ogóle lub nie przy pomocy wybranych środków komunikacji (niektóre stacje/przystanki mogą np. nie być wykorzystywane w weekendy). Możliwe też, że dla danego okresu brakuje rozkładu jazdy dla miejskich środków transportu."

,,Alternatywnie" jest z Krakowa przez Kielce, Warszawę, Malbork, Gdynię PKP do Słupska (z Warszawy o 0212) z przesiadką do Ustki.
I dalej 30 km z buta https://mapa-turystyczna.pl/route/35p5e
lub z Lęborka jakimś... szosobusem.

P.S. W pobliżu Ustki - w Orzechowie - jest Camping Kryjówka z domkami. Ewentualnie też do rozważenia. Ale to tereny kolegów z Ustki więc może coś więcej Oni...
Odpowiedz
#19
Czas nagli. To co kierunek morze po raz pierwszy? Jestem na tak
Jaga & Mathew dziękuję za nowe NGT!

- NGT to hobby przy okazji pasji, a nie zamiast -
Odpowiedz
#20
Ja już wiem, że nie pojawię się na zlocie organizowanym na południu. Jeżeli faktycznie będzie nad morzem- wtedy może mi się uda Smile

co do SPN- polecam serdecznie. Może być Łeba, ale ciekawe rejony są także w okolicach Czołpina. Mogę robić za przewodnika i wyznaczyć trasy.
Do Łeby poza sezonem z Lęborka jeżdżą autobusy, dotarcie to nie problem.
Odpowiedz


Skocz do: